Skocz do zawartości

SJS Kielce, 17.06. część rozrywkowa - DEKLARACJE


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co rozumiem z Waszych wpisów, to stan na 20.45 wygląda tak:

 

OGNISKO: na pewno 10 + pies (Azrael, Emil, Piotr + 1, Olga, Landm + 1, Gazik, Panfil, WiS).

 

NOCLEG: 8 + pies (Azrael, Emil, Piotr + 1, Olga, Landm + 1, WiS)

 

Czekam na:

- inne zgłoszenia forumowiczów;

- ostateczną deklarację załogi Szkoły.

 

...i mogę uzgadniać menu... 8)

 

UWAGA: jutro powinienem zamknąć listę i uzgadniać rezerwację.

 

 

zeby uniknac nieporozumienia:

 

- Wyzywienia dla psa zapewnia (zazwyczaj) wlasciciel bo ludzkie zarcie mu szkodzi,

- Pies nie wymaga osobnego lozka (zazwyczaj)

 

Moniqa - zamierzasz rowniez wziac czworonoga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- Pies nie wymaga osobnego lozka (zazwyczaj)

no właśnie..zazwyczaj ponieważ normalnie śpi z właścicielem :mrgreen:

 

Moniqa - zamierzasz rowniez wziac czworonoga?

niestety nie posiadam takowego :( ..czasem odprowadzam sąsiada do domu jak opadnie..na cztery łapy..ale chętnie zaopiekuje sie twoją "kruszynką " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, slyszalem Twoje kawalki, moze bys tak sprzet zaladowal i nam jakis bauns na zywo wyfasowal ? :evil:

 

ciezko :roll: raz, ze nie wiem w ogole czy przyjade... a jak juz to tylko na SJS :evil: ... moze kiedys cos zmajstrujemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, czy to może jamnik...? Bo - jak wiadomo - właściciele jamników dzielą się na tych, którzy śpią ze swoimi psami i na tych, którzy się do tego nie przyznają... :lol:

 

A serio - to oczywiście psa wymieniam jedynie kurrrrr... tuazyjnie, w żarcie i nocleg nie jest wliczony jako sztuka.

 

Co do "sztuk" - UWAGA! Mam zarypany tydzień do czwartku, może się tak złożyć, że na Forum juz nie zajrzę aż do piątku - ale czytam mejle i odbieram komórkę, więc nowe informacje w sprawie obecności/nieobecności na części rozrywkowej uprzejmie proszę:

a) na skrzynkę (kto chce, ten znajdzie);

B) telefonicznie (j.w.).

 

Prosiłbym uniżenie o ostateczne decyzje najpóźniej (!!!) w czwartek - wczesnym popołudniem obiecałem podać liczbę "sztuk" gospodarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić wszem i wobec, ze zmieniły mi się plany. Już nie mam problemu, że muszę wracać cy cuś w tym biuście... tffu.. guście... Jadę z wami, będę kręcił jak się bawicie, żeby było to uwiecznione, natomiast wieczorkiem odkładam kamerę do samochodu i będę zaszczycony mogąc bawić się przy ognisku w tak zacnym towarzystwie do białego rana. Do Kraka wracam dopiero w sobotę, a może nawet w niedzielę... Więc proszę o wyrko jeżeli to jest jeszcze możliwe i zapewniam, że przywiozę jakieś zmiękczacze ze sobą... Mam wolne trzy miejsca w samochodzie więc jeżeli komuś nie przeszkadza, że palę dwa razy więcej niż mój opel ( :evil: ) nie to nie fatamorgana :!: Właśnie napisałem OPEL. To zapraszam. Zrobimy sobie wesoły samochodzik... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil::oops:

No i własnie się dowiedziałem u źródeł, że imprezę może szlag trafić z powodu nikłego zainteresowania... :shock:

 

Jutro się ma okazać. W tej sytuacji mam pytanie - czy są chętni na ognisko, nawet gdyby SJS nie doszedł do skutku? Przypuszczam, ze nie - ale pytam dla porządku. Proszę o informacje.

 

Wszystko wskazuje na to, że za chwilę zadzwonię do Sielpi i wstępnie zrobię z siebie kretyna, a jutro w południe ostatecznie odwołam rezerwacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawiamy sie jakos?

 

Jeżeli dojdzie impreza do skutku to widzimy się rano pod McSyfem w Jankach - godizna do ustalenia. Co Ty na to?

 

 

Emil zajrzyj do wątku na forum głównym i zobacz że może impreza nie dojśc do skutku,chyba niema Cie nadal w uczestnikach potwierdzonego. To może zaważyć na odbyciu się imprezy. Jakbyś wyciągnął jakiegoś kolegę czy koleżakę żeby "nadmuchac klasę" to by było jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie róbta mi tego... Już się nastawiłem na wyjazd, zastępstwo w robocie mam, a tu jakieś odwołanie...?? Niestety nie mam Wam jak pomóc, ponieważ nie mam subarki chwilowo i na 100% nie będzie gotowa na wyjazd, mogę Was wesprzeć duchowo. A jeżeli chodzi o samo ognisko to, jeżeli będą ludzie to ja się nawet na to piszę... Mam nadzieje, że coś wypali, ale chciałbym zobaczyć Was w akcji na torze...!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS nadal milczy, więc sprawa transportu niepewna-szczerze mówiąc powoli się zastanawiam nad zabraniem mojego czerwonego pudełeczka bo do soboty nie zostaję, a zależy mi żeby w końcu zobaczyć na żywo jak to wygląda, wszystko zależy od OGSa i czy znajdzie się ktoś do samochodu bo samemu to mi się nie opłaca za bardzo jechać :roll: więc jak coś to możemy negocjować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon z ośrodka w Sielpi... :? Pytali o ostateczne potwierdzenie naszej imprezy, bo coś tam organizują obok i potrzebują dodatkowych miejsc. Powiedziałem uczciwie, że albo/albo, ze wskazaniem na "nie" :evil: .

 

Jutro mam mieć sygnał od Johnny'ego, wtę albo wewtę. Ponieważ wyjeżdżam i nie będę miał do jutrzejszego wieczora dostępu do kompa, mam prośbę - zgadajcie się jakoś i zdecydujcie. W razie czego, proszę o sygnał na komórkę (numer można tu odnaleźć, w razie czego mają też Johnny i Azrael).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem na 99%, ze nie przyjade... doszedl mi jeszcze jeden egzamin 18-tego... Wiec nawet bez SJS nie wiem czy to wszystko ogarne :cry: --> widocznie nie jest nam pisany ten termin :roll: ... czytam tez wasze deklaracje i uwazam, ze nie powinniscie odwolywac - w koncu wiekszosc jedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak sie obawialem, odpadam:( ...bawcie sie dobrze.

Jak tak dalej pójdzie to zabawy nie będzie :-( Super :-(((((

 

Bardzo was przepraszam, mam nadzieje ze wlasnie nie zabraknie wam tej wlasnie jednej osoby zeby impreza sie odbyla, ale tak jak sie deklarowalem to pisalem ze sprawa niepewna i wszystko zalezy od jednej rzeczy, ktora niestety wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...