Jump to content

SJS Kielce, 17.06. część rozrywkowa - DEKLARACJE

WiS

Recommended Posts

UWAGA:

tu proszę wpisywać TYLKO jednoznaczne deklaracje uczestnictwa w części rozrywkowej planowanej imprezki - ognisko i nocleg, z podaniem liczby osób towarzyszących (żon, kochanek, sekretarek, dzieci, psów i papug)

Przypominam:

mamy do wyboru zrobić to w motelu przy torze - albo w ośrodku w Sielpi. Proszę wskazywać, gdzie wolicie.

Ceny i warunki - do odnalezienia w "starym" wątku.

Proszę o szybkie decyzje, bo na Kielecczyźnie zaczął się już sezon turystyczno/szkoleniowo/konferencyjny i za chwilę może być kłopot z miejscami. W Sielpi na razie blokuję 25 - ale długo nie dam rady.

Lista potwierdzonych uczestników:

-Azrael (SJS + wieczór, 1 nocleg)

-WiS (wieczór)

-Emil (SJS + wieczór, 1 nocleg + pieseczek (przemiły z resztą))

-Piotr (SJS+wieczór?, 2 noclegi)

-Olga + ladm + dodatkowy samochód (SJS + wieczór, 3 noclegi)

-OGS (SJS, 0 noclegów)

-countdown (SJS, 0 noclegów)

-Wełniacz (SJS, 0 noclegów)

-WRC fan + Megis (SJS, 0 noclegów)

-Gazik (SJS + wieczór, 0 noclegów)

-Charlie (SJS, 0 noclegów)

-Załoga SJSowa (SJS + wieczór????, ? noclegów)

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glosuje za Sielpia.

Duch w narodzie upada - wszyscy by tylko tak przyjechali, pojezdzili i pojechali do domu.... A zeby sie piwa z kolegami napic to za wazni sa.... :roll:

emil, ja bym najchetniej przyjechal na wieczor ;-) pojezdzic mozna zawsze a impreza jest sporadycznie :twisted: ale... nie wiem czy na sam SJS przyjade - co dopiero zostac na imprezie :(

To i ja sie pojawię. Podobno uczyć się trza od najlepszych. Niestety wieczorem piszę się jedynie na zapoznawcze pyfko (małe) -bez spanka :( skoro świt muszę siąść za kółkiem. Jednak chętnie poznam kto za jakim nickiem się kryje.

WiS brać ciupaske? :wink:

na dzień dzisiejszy pisze się na SJS jako obserwator i fotograf oczywiście (mile widziane propozycje przewiezienia po torze :twisted: ) ale pod warunkiem że będzie się do kogo podczepić jako pasażer tam i zuruck(z kimś kto wraca wieczorkiem do Kraka) więc bardzo bym prosił o jakieś info czy ma ktoś jeszcze wolne miejsce, najlepiej na PW bo jak pewnie niektórzy zauważyli sesja mnie przycisnęła i się rzadko tutaj pojawiam

(aktualnie przez Zlot i sesję mam tylko ok.5000 postów nieprzeczytancyh :cry: )

Fajnie charlie że będziesz. Szkoda tylko że tak mało właściwych uczestników. Miałem nadzieję że zjedzie się mocna ekipa a tu co? Będę się ścigał z Emilem? ;-) Niech przynajmniej SJS nie poniesie strat na organizowaniu imprezy dla nas.

też się właśnie dziwię szczególnie krakusom, że tak mało chetnych, szczególnie jakoś mi doskwiera brak dwóch czarnych bestyjek :roll:

OGS ten link mi wywala: "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje"

Azrael, zepsulem forum ;-) jakies problemy z internetem mialem jak wrzucalem ankiete dlatego zjadlo mi jedna opcje...

Z tego co rozumiem z Waszych wpisów, to stan na 20.45 wygląda tak:

OGNISKO: na pewno 10 + pies (Azrael, Emil, Piotr + 1, Olga, Landm + 1, Gazik, Panfil, WiS).

NOCLEG: 8 + pies (Azrael, Emil, Piotr + 1, Olga, Landm + 1, WiS)

Czekam na:

- inne zgłoszenia forumowiczów;

- ostateczną deklarację załogi Szkoły.

...i mogę uzgadniać menu... 8)

UWAGA: jutro powinienem zamknąć listę i uzgadniać rezerwację.