Skocz do zawartości

SJS Kielce, 17.06. część rozrywkowa - DEKLARACJE


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na szczęście SJS jest tańszy i to kilkakrotnie od mojego (chociaż jak mi go wycenili ostatnio przy ubezpieczeniu to mnie wcięło, że w ciągu roku aż tak stracił na wartości :shock: ), co do udziału nim w SJSie to możecie się śmiać, ale zastanawiam się nad tym poważnie - tylko najpierw musze jeszcze zmienić w nim kilka rzeczy i kto wie... (jako pierwszy maluszek może dostanę wtedy od Johnny'ego jakąś zniżkę na udział :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, maluch ma mniejszy bak niż Impreza więc nie przesadzaj

Chyba zeby go zatankowac paliwem rajdowym 20zł/litr ;) A tak prawde mowiac to troche srednio idzie nam konkretyzacja tego wyjazdu :/ Wiem wiem mam malo do gadania jak mnie ktos zabierze to pojade nie to....trudno sie mowi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że burza mózgów będzie mieć miejsce jutro pod halą, ale wstępnie ja to widzę tak: jadę maluszkiem i mogę zabrać 2 osoby (no max.3 ale najlepiej jakieś lekkie :P bo 24 konie w 4 osoby to... dlatego z założenia nie jeżdżę w więcej niż 3 - współczuję temu kto musi siedzieć za kierowcą bo tam miejsca po prostu nie ma :P )

jeśli nic się nie zmieni to Wełniacz swoje miejsce już masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz jak już pisałem gdzieś... ja mam 3 wolne miejsca w oplu... Tyle, że chyba w jedną stronę ponieważ wracam SOBOTA\NIEDZIELA zależnie od pogody. Mam wolne i chcę je wykorzystać... No chyba, że zostaniesz dłużej, albo ktoś Cie spowrotem weźmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 wolne miejsca w oplu... Tyle, że chyba w jedną stronę ponieważ wracam SOBOTA\NIEDZIELA zależnie od pogody. Mam wolne i chcę je wykorzystać... No chyba, że zostaniesz dłużej, albo ktoś Cie spowrotem weźmie...

Wlasnie z powrotem jest problem i nie mam go tylko ja a takze WRCfan, Charlie i chyba Matt :? Takze pewnie wszystkie problemy zostana rozwiazane jutro przy kacyku :idea: ... troche pozno 10h przed wyjazdem sie dowiedziec ale mysle ze damy rade bo jak nie my to kto :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz nie panikuj juz tak, przecież powiedziałem już że w ostateczności jedziemy maluszkiem - jak coś to problem będzie tylko w losowaniu kto siedzi z przodu, a kto z tyłu (szczególnie jeśli mamy wracać w czwórkę :lol: )

 

ja bym się bardziej martwił czy ten SJS w ogóle dojdzie do skutku, ale skoro Buffy się też wybiera to może jednak będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja na część rozrywkową wygląda następująco:

 

OGNISKO - 12: Azrael, Emil, Piotr + 1, Olga, Landm + 1, Gazik, Panfil, CracowDragon, Abt, WiS.

NOCLEG - 9: Azrael, Emil, Piotr + 1, Olga, Landm + 1, CracowDragon, Abt.

 

Do zobaczenia na torze - rano!!! :D

Jak nie zaśpię, to będę o 9.30...

 

Przypominam warunki:

 

W cenie 25 PLN od łba mamy rozpalone ognisko na terenie ośrodka - ciepły posiłek w postaci karkówki z grilla, kiełbaski do własnoręcznej obróbki cieplnej, sałatki, ogórki, smalec i chleb. Żarcie nie jest trujące (sprawdzałem), z doświadczenia mojego i wedle zapewnień - głodny nikt nie będzie, raczej wręcz przeciwnie.

Alkohole - kto chce, przywozi sobie we własnym zakresie, a jak zabraknie można dokupić w barku na miejscu, niestety z narzutem (0.5 l. czystej kosztuje 32 PLN).

 

Start ogniska - godz. 18.00.

 

Nocleg: pokoje z łazienkami w pensjonacie, 2/3 os., 32 PLN od łba.

 

Śniadanie - 8 PLN od łba. Wstępnie zamówione dla wszystkich nocujących, jak ktoś nie chce, to proszę wołać (wiem, wiem... Kuba - ale Twoją jedną porcję się rozparceluje, jakby co 8) ).

 

No i apel:

- jak ktoś ma gitarę i w dodatku na niej gra, niech bierze;

- jak ktoś ma aparat fotograficzny/kamerę, to też bierze... bo szkoda, żeby się obrazki torowo-ogniskowe miały zachować tylko w naszej pamięci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...