Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

da ktoś namiar na fejsowe forum?

https://www.facebook.com/groups/forumsubaru/

Proszę Cię bardzo :) Jeszcze możesz wpisać sobie na fejsie graciarnia Subaru oraz kupie sprzedam subaru :)

krzychu jakies wiesci ? bo u mnie glucho nikt nic nie pyta wiec chyba dupa z tego bedzie ;///

Jutro jeszcze wykonam kilka telefonów i spróbuje kogoś ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam

 

Chcę odświeżyć felgi w swoim WRX.

Wszystkie firmy w mieście prezentują wyrównany wysoki poziom i nie ma znaczenia u kogo je zostawię?

Najbliżej mi do klinikafelg.com (leniwy jestem).

Chyba nie krypto co ? :)

 

Nie, szukam po prostu konkretnej informacji.

 

Robiłem na przełomie kwietnia i maja w MKAR.

http://www.malowaniefelg.com/kontakt

Super robota i dobra cena. Tylko z uwagi na to właściciel ma długie terminy, a czasem zawiesza przyjmowanie felg. Ale warto poczekać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo jechac 400km to przesada ale i tak myślałem ze troszeczkę więcej ludzi sie zgłosi.

Szczerze ? Ja też tak myślałem :) Niestety jak patrzę na forumowiczów dolnośląskich bądź nawet Wrocławskich to tragedia :/ Postaram się coś jeszcze z organizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co z tym grillem :) ?

10153261_10202152033630528_4484846382833

 

Próbowałam...proponowałam...nie było odzewu...

 

Panowie znacie jakas ciekawa miejscówke zeby podechac pokapac sie nie daleko Wroclawia? Mietków, Chrzastawa, Brzezinki, Jelcz cos jeszcze??

 

 

No Panowie,  co to za pomijanie Pań :P

 

Ja polecam Stradomie Wierzchnią. 53 km ale bardzo fajne miejsce z plażą, ratownikami, barem na plaży i możliwością rozpalenia grilla  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakas ciekawa miejscówke zeby podechac pokapac sie nie daleko Wroclawia? Mietków, Chrzastawa, Brzezinki, Jelcz cos jeszcze??

Byłeś na nowym miejscu kąpielowym ? Kopalnia Wrocław to jest na wylocie z Wrocławia w stronę Obornik :) Plaza, czysta woda, bar, sprzęt wodny jak dobrze pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Umie umie....

 

Co czwartek o 20 na dachu Magnoli....

 

Wybacz, ale chyba tylko wybrani, bo ja nigdy nie słyszałam o tym żebyśmy mieli spoty cykliczne :P

 

Wrocław to się nie umie bawić lepiej wpadajcie do Opola mamy tu co tydzień dwa spoty jeden zwykły ogólny a drugi JDM

 

  ;)

 

Też tak chcę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapraszam w każdy piątek o 20 tej na spot JDM ,a 3 września pożegnanie wakacji i będzie pewnie tak jak na filmiku ;) W Opolu lata parę Sti,ale koledzy chyba nie są na forum bo zero świń, a jak coś próbowałem w Opolskim wątku spotkaniowym ogarnąć to zero odzewu.Więc trzeba chyba połączyć siły ;) Są jeszcze spoty sobotnie opolskiego "Pit Stopu",ale tam nie jeżdżę bo to już dla hardcorowców co się lubią po nocach z policją ścigać  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...