Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z Kart F1 i zrobią nam rezerwację na 19.30 co tam będziemy chcieli pojechać, najlepiej być wcześniej żeby się zarejestrować w ich systemie. Trochę choroba mnie puszcza więc powinno być ok do 19.00 :)


Na stadionie na pewno taniej i dłużej jak kto woli decyzję trzebaby do tej 17.00 podjąć gdzie wiekszość pojedzie... pogoda jest i na zew i wew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wypróbujmy nowy tor na niskich łąkach. Pojedziemy grupowo, zobaczymy jak jest. Na stadionie jeszcze nie raz nie dwa wylądujemy :P

 

Ustawka na niskich łąkach pomiędzy 19 a 19:30. 

 

@@śledziu, ktoś tu pisał, że jest 8 kartów na niskich, więc starczy dla kolegi :) 

 

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalają klasy, w sensie kategorie :)

 

Są one podzielona na wagi:

- Senior 50-70

- Max 71-90

- Open 91-...

 

Czyli, że co - klasa max to max 90kg a jak ja ważę 95kg to mam klasę open czyli jest jeszcze perspektywa dorzucenia masy??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry spot ale tor obnażył swoje słabości dzisiaj... niestabilne szykany, które się kartem przestawia i całkowicie można je poprostować jeśli obsługa toru szybko nie zadziała a z tym słabo bywało... ale chyba taki urok torów zew. chociaż wydaje mi się, że jak ustawią je w trójkąt jak mają w zamyśle to problem zostanie w dużej mierze rozwiązany. Tor bdb ale czasy niemiarodajne przez ciągną zmianę konfiguracji szykan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w ogóle mojego 3go przejazdu w panelu kierowcy. Gruby przekręt ;) Mi najbardziej żal ostatniego już niemieżonego okrążenia gdzie czułem, że naprawdę było najszybciej a i szykany mało poprostowane ;)

 

Wory z piachem do opon powrzucać i przekręt szykanowy będzie nie do zrobienia hehe

Edytowane przez Bombur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyżbym Ciebie widział dzisiaj ok. 18:50 na moście grunwaldzkim w stronę Kreda i Ołówka leciałeś ? :) Pozdrawiam

No tak, zgadza się. A ja bym Ciebie nie zauważył?? :wacko:
Jechałem seatem siostry :D jako pasażer i tak mi się rzuciłeś w oczy :)

 

 

Tak myślałam, że pewnie jechałeś tajniackim autem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...