Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje równolegle się spotkać, inicjatywa @elleaw w niczym nie koliduje z gokartami na stadionie.

 

W ogóle otwierają nowe gokarty na niskich łąkach, może tam się wybierzemy? Mają ponoć mocniejsze wozidełka (9KM). Tor zewnętrzny oczywiście.

 

https://www.facebook.com/KartF1Wroclaw/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyć ten tor zew. na Łąkach i karty nówki 270ccm i 9km i 8 na raz może lecieć. Obłożenie zerowe więc można by tam pokombinować jakieś jazdy (właściciel wygląda na ugodowego) ceny nie najniższe ale dramatu też nie ma i tam szeroko więc pewnie można fajnie walczyć :D . Dzisiaj po deszczu nie miałem ciuchów do uwalenia ale jutro pewnie spróbuję po 17-18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w ankiecie nie wzięła udziału powalająca liczba osób, ale jednak wygrała opcja za środą.

 

Tak więc proponuję w środę 22.06 o godz. 19:00 ustawkę na niskich łąkach:

https://www.facebook.com/KartF1Wroclaw/?ref=aymt_homepage_panel

 

@@Siekierka, dałbyś radę w środę dołączyć? Ewentualnie w nieco późniejszej godzinie? Czy tylko łikendy wchodzą w grę jeśli chodzi o Ciebie? Jeśli tylko w łikendy to po prostu zróbmy następnym razem ustawkę w niedzielę i już.

 

Czy ktoś się w środę wybiera na Gravel Masters do Sobótki? Ja z kumplem poważnie się zastanwiamy pokibinować, nie wiem tylko w jakich godzinach najlepiej tam uderzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Niskich Łąkach i 2x8 min śmignąłem i tor bardzo ciekawy i wymagający. asfalt nierówny ale dramatu nie ma, zakręty poprofilowane w dobrą stronę i fajnie można je pokonywać. sporo prostych szybkich po których trzeba się dohamować do zakrętów z dużej prędkości bo te karty jadą fajnie :) Asfalt przyczepny ręce strasznie dostają w D ;) Sam jeździłem więc nie wiem jak walka by wyglądała na tym torze ale jest szeroki i można wyprzedzać :) Warto się przejechać żeby mieć odniesienie do innych torów, według mnie jest bardzo ok. 7 czas miesiąca mam tracąc do lidera 1,4 sek. 44,52 a ja 45,9 a 3 dzisiejszego dnia ale mało osób chyba póki co jeździ bo i pogoda słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Kojarz ktoś z Was komis: http://voiture.otomoto.pl/ ??

W ostatnim czasie dużo pojawiło się tam H6. Niby bezwypadkowe, ale większość została sprowadzona ze Szwajcarii.

Oczywiście informacjami możecie podzielić się na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy idzie to jak po grudzie ale ten 22.06 19.00 ... jakby padało to może Stadion ? i proponuję zebrać ekipę i 25 albo 26 lecieć na MotoBydło do Czech. Jak nie będzie chętnych jadę sam a co straciliście zobaczycie na filmikach z co najmniej 2 kamer :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy idzie to jak po grudzie ale ten 22.06 19.00 ... jakby padało to może Stadion ? i proponuję zebrać ekipę i 25 albo 26 lecieć na MotoBydło do Czech. Jak nie będzie chętnych jadę sam a co straciliście zobaczycie na filmikach z co najmniej 2 kamer :P

Ja wracam do życia i piszę się na ustawkę/gokarty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wełniacza. ;) 
Byłem dzisiaj wybadać Niskie Łąki. Pakiet podzielony na sesje: trening, kwalifikacje i wyścig kosztuje 100 zł. Młoda, sympatyczna ekipa, właściciel na miejscu, także na pewno się dogadamy na dobre warunki. Minus taki, że mają tylko 8 wózków. Mówili, że w środku tygodnia można śmiało przychhodzić bez rezerwacji, tłumów brak. Przed 30 minutami jeździła tam jedna osoba. Mam prośbę, czy możemy przesunąć start na 19:30 ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...