Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższą niedzielę Walimska Jesień.

Ilość zgłoszonych zawodników nieco większa niż na Dolnośląski... ;)  http://walimskiehoryzonty.pl/wp-content/uploads/2016/09/lista_startowa_WJ2016.pdf

 

Ktoś się wybiera?

Tylko samochody i kierowcy trochę inni ;) Btw jechałbym,ale najbliższy weekend odpada stąd pomysł na Dolnośląski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, mam takie pytanie/prośbę. Przymierzam się do zmiany Imprezy NA 2.0R na Legacy/Outbacka H6. Czy ktoś z Was ma takie auto i byłby na tyle uprzejmy aby przewieść nim mnie i Małżonkę i może dać się kawałek karnąć po parkingu? Bylibyśmy bardzo wdzięczni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Kubica i Hołowczyc zaproszeni :)

W najbliższą niedzielę Walimska Jesień.

Ilość zgłoszonych zawodników nieco większa niż na Dolnośląski... ;)  http://walimskiehoryzonty.pl/wp-content/uploads/2016/09/lista_startowa_WJ2016.pdf

 

Ktoś się wybiera?

Ja będę jak coś :) nie mogę wystartować bo sprzęt zawiódł także tylko oglądara :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, mam takie pytanie/prośbę. Przymierzam się do zmiany Imprezy NA 2.0R na Legacy/Outbacka H6. Czy ktoś z Was ma takie auto i byłby na tyle uprzejmy aby przewieść nim mnie i Małżonkę i może dać się kawałek karnąć po parkingu? Bylibyśmy bardzo wdzięczni:)

Jeśli nikt inny się wcześniej nie zaoferuje, to może w przyszłym tygodniu znajdę trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie i Panowie, mam takie pytanie/prośbę. Przymierzam się do zmiany Imprezy NA 2.0R na Legacy/Outbacka H6. Czy ktoś z Was ma takie auto i byłby na tyle uprzejmy aby przewieść nim mnie i Małżonkę i może dać się kawałek karnąć po parkingu? Bylibyśmy bardzo wdzięczni:)

Jeśli nikt inny się wcześniej nie zaoferuje, to może w przyszłym tygodniu znajdę trochę czasu.

 

 

Jeśli można to bedę (będziemy) bardzo wdzięczni:) Jedna osoba mi już wcześniej odpisała, ale z OBK i dopiero gdzieś za dwa tygodnie.

Edytowane przez Tinuviel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

przymierzam się do zakupu Imprezy/Forka (rocznik 2004-2007, silnik 2.0/2.5).

Powiedzcie mi proszę, kiedy będzie spot klubowy we Wrocławiu/okolicach. 

 

Chętnie chciałbym chwilę czasu spędzić z oboma modelami, pooglądać, wsiąść, pogadać z właścicielami. 

 

Być może, ktoś z klubowiczów chciałby spotkać się i ugościć mnie na fotelu pasażera?

 

Cześć, 

Poszerzam obszar poszukiwań, czy ktoś z Was Forumowicze zechciałby ugościć mnie na miejscu pasażera/kierowcy :wub:  w wolnym ssaku Imprezy GH? 

Najchętniej piątek/sobota.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

jestem nowy na forum z Wroclawia

Rozwazam zakup imprezy 4x4 turbo benzyny (na okazyjne zabawy na torze + zwykle uzytkowanie) z budzetem powiedzmy do okolo 50-60 tys. To co poza walorami "torowymi" jest dla mnie wazne to zeby auto reagowalo na trasie na gaz.

Moze ktos zechcialby przejechac sie np na A8 swoja subaryna obok mnie w obecnym moim aucie (mam troche stare bmw 3.0D po czipie jakims - na trase ok ale na tor nie bardzo) bym zobaczyl czy jest realnie wartosc dodana (80-100 km/h... + gaz w deche na kilka sekund i uscisk dloni na pozegnanie/podziekowanie) - tak by nie bylo jakby co rozczarowania???

Nie chodzi o zadne fast and furious , nielegalne wyscigi itp - krotki test w godzinach poza szczytem jak to na trasie sie zbiera wzgledem mojego i tyle.

Na zlocik pewnie kiedys wpadne poogladac Wasze autka ale mnie i tak test autostradowy interesuje (na torze jezdzilem i mi sie podobalo :D)

Pozdrawiam,

Zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariush że dałeś się karnąć:) Po przejażdżce zdecydowaliśmy się na automat... i spóźniliśmy się z zakupem naprawde fajnego Outbacka H6 z 3-4 godziny i się sprzedał:P Koniec końców wzieliśmy spec.B manualu, też dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czesc,
jestem nowy na forum z Wroclawia
Rozwazam zakup imprezy 4x4 turbo benzyny (na okazyjne zabawy na torze + zwykle uzytkowanie) z budzetem powiedzmy do okolo 50-60 tys. To co poza walorami "torowymi" jest dla mnie wazne to zeby auto reagowalo na trasie na gaz.
Moze ktos zechcialby przejechac sie np na A8 swoja subaryna obok mnie w obecnym moim aucie (mam troche stare bmw 3.0D po czipie jakims - na trase ok ale na tor nie bardzo) bym zobaczyl czy jest realnie wartosc dodana (80-100 km/h... + gaz w deche na kilka sekund i uscisk dloni na pozegnanie/podziekowanie) - tak by nie bylo jakby co rozczarowania???
Nie chodzi o zadne fast and furious , nielegalne wyscigi itp - krotki test w godzinach poza szczytem jak to na trasie sie zbiera wzgledem mojego i tyle.
Na zlocik pewnie kiedys wpadne poogladac Wasze autka ale mnie i tak test autostradowy interesuje (na torze jezdzilem i mi sie podobalo :D)
Pozdrawiam,
Zainteresowany

 

Mam blisko to możemy wcisnąć ten pedał :)

 

Aha i niech Cię "Forester" nie zmyli :)

Dzięki Mariush że dałeś się karnąć :) Po przejażdżce zdecydowaliśmy się na automat... i spóźniliśmy się z zakupem naprawde fajnego Outbacka H6 z 3-4 godziny i się sprzedał :P Koniec końców wzieliśmy spec.B manualu, też dobrze :)

Pokażesz ?:)

Edytowane przez arnoldpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariush że dałeś się karnąć :) Po przejażdżce zdecydowaliśmy się na automat... i spóźniliśmy się z zakupem naprawde fajnego Outbacka H6 z 3-4 godziny i się sprzedał :P Koniec końców wzieliśmy spec.B manualu, też dobrze :)

Gratuluję zakupu! Będę się rozglądał po Legnickiej :) Czy Legaś ma oryginalne 18stki Spec B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Mariush że dałeś się karnąć :) Po przejażdżce zdecydowaliśmy się na automat... i spóźniliśmy się z zakupem naprawde fajnego Outbacka H6 z 3-4 godziny i się sprzedał :P Koniec końców wzieliśmy spec.B manualu, też dobrze :)

Gratuluję zakupu! Będę się rozglądał po Legnickiej :) Czy Legaś ma oryginalne 18stki Spec B?

 

 

Nie, stoi na obdrapancych 17tkach ale z tym też coś niebawem zrobimy. 18tek nie chcę; na 17tkach i tak jest już odpowiednio twardo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...