Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak godzina ciurkiem bo gość nie chciał się się zgodzić za to samo 2x30 z przerwą... tylko 2x20 a to drożej wychodziło niż 1x60 i tłukłem kółka z 1 zmianą karta bo poprzedni zaczął przerywać i ten 2 może słabiej ciągnął na podjazdach ale miał lepszą przyczepność. 1 sek to wiem gdzie urwać no może 2 ale co dalej ... no nic wyjeździłem się, teraz Wasza kolej zmierzenia się z tym niewątpliwie ciekawym torem, Ciekawe jaki czasy robiłem we wrześniu ... czasy w piątek odkopie jak wrócę na północ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki nietypowy temat i nie wiem czy tutaj to pisac czy gdzie indziej. 

Mianowicie 23 lipca biorę ślub i oczywiście do ślubu jadę swoim subarakiem ;D, zawsze moim marzeniem bylo to auto i ta marka dlatego decyzja czym jedziemy byla prosta :D

Naoglądałem sie filmików na yt jak forum subaru przyjeżdża na śluby(swoimi bestiami) forumowiczów i jaki hałas robią pod kościołem i pod sala tez bym takie cos bardzo chciał przeżyć.

Tak wiec jak by ktoś miał ochotę i czas przyjechac w ramach ,,spotu" do Świebodzic 23 lipca o godzinie 16, to bylo by mi bardzo milo.

Porobili byśmy trochę hałasu na mieście, później na ciacho i kielicha jak ktoś bd mógł hehe

Jak ktoś by się zdecydował to proszę o wiadomość priv ze będzie to podam szczegóły.

Pozdrawiam mile widziane imprezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Shane11, bardzo chętnie bym wpadł, ale niestety nie ma mnie w ten tydzień na miejscu :(

Ale jeśli zbierze się grupa to koniecznie zleć zrobienie zdjęć i filmiku a następnie podziel się na forum :)

 

Powodzenia! 

 

aaaa no i oczywiście wszystkiego dobrego na nowej drodze :)

Edytowane przez gniechus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie liczylem na Ciebie bo masz blizniaka mojego hehe no ale trudno. malo ludzi wchodzi na te spotkania zastanawiam sie gdzie mogl bym to oglosic bo tutaj ciezko bd zebrac paczke conajmniej z 5+ subarkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos spotkań forumowych, to czy jest ktoś we Wro kto sobie radzi z Foresterem i  kablem VAG kkl i laptopem? Ja kupiłem kabel ale nie mogę się połączyć a potrzebuję skasować błąd katalizatora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie liczylem na Ciebie bo masz blizniaka mojego hehe no ale trudno. malo ludzi wchodzi na te spotkania zastanawiam sie gdzie mogl bym to oglosic bo tutaj ciezko bd zebrac paczke conajmniej z 5+ subarkow.

 

 

Wrzuć info na forumowego fejsa :) myślę, ze tam łatwiej będzie kogoś zorganizować :) życzę wiele szczęścia na nowej drodze życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę odświeżyć felgi w swoim WRX.

Wszystkie firmy w mieście prezentują wyrównany wysoki poziom i nie ma znaczenia u kogo je zostawię?

Najbliżej mi do klinikafelg.com (leniwy jestem).

Chyba nie krypto co ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Brać Forumową z Wrocławia :)

Zaległe pozdrowienia z tego tygodnia dla Kierownika Outbacka ze świnkami na Karmelkowej, dla Kierownika bądź Kierowniczki niebieskiego STi z dużym skrzydełkiem i srebrnej Imprezy GX ze świnką - oba auta pod IKEA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

 

Chcę odświeżyć felgi w swoim WRX.

Wszystkie firmy w mieście prezentują wyrównany wysoki poziom i nie ma znaczenia u kogo je zostawię?

Najbliżej mi do klinikafelg.com (leniwy jestem).

Chyba nie krypto co ? :)

 

Nie, szukam po prostu konkretnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...