Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu śnieg :twisted::twisted::twisted: na dodatek przez pół godzinki popadał jeszcze deszczyk który momentalnie zamarzał a teraz jeszcze go dodatkowo przysypało śniegiem :twisted: coś pięknego :)

spostrzeżenie na dziś: opona 225mm nie jest zbyt idealna na lód :P

 

Śnieg to jest w górach (sprawdzone empirycznie w weekend) - tutaj niestety tylko pruszy (nad czym ubolewam bo powinno sypać).

 

Zapowiadają śnieżyce dziś w nocy i czekam niecierpliwie z budzikiem nastawionym na 5 rano :mrgreen: Tak, wiem - to nie jest normalne :wink: :mrgreen:

 

A na lód to opona z pinezkami. :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu śnieg :twisted::twisted::twisted: na dodatek przez pół godzinki popadał jeszcze deszczyk który momentalnie zamarzał a teraz jeszcze go dodatkowo przysypało śniegiem :twisted: coś pięknego :)

spostrzeżenie na dziś: opona 225mm nie jest zbyt idealna na lód :P

 

Śnieg to jest w górach (sprawdzone empirycznie w weekend) - tutaj niestety tylko pruszy (nad czym ubolewam bo powinno sypać).

 

Zapowiadają śnieżyce dziś w nocy i czekam niecierpliwie z budzikiem nastawionym na 5 rano :mrgreen: Tak, wiem - to nie jest normalne :wink: :mrgreen:

 

A na lód to opona z pinezkami. :P:mrgreen:

 

 

no ja już w pracy jestem....po raz pierwszy tak wcześnie bo też budzik był nastawiony ;) tylko, że znowu lipa......ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu śnieg :twisted::twisted::twisted: na dodatek przez pół godzinki popadał jeszcze deszczyk który momentalnie zamarzał a teraz jeszcze go dodatkowo przysypało śniegiem :twisted: coś pięknego :)

spostrzeżenie na dziś: opona 225mm nie jest zbyt idealna na lód :P

 

Śnieg to jest w górach (sprawdzone empirycznie w weekend) - tutaj niestety tylko pruszy (nad czym ubolewam bo powinno sypać).

 

Zapowiadają śnieżyce dziś w nocy i czekam niecierpliwie z budzikiem nastawionym na 5 rano :mrgreen: Tak, wiem - to nie jest normalne :wink: :mrgreen:

 

A na lód to opona z pinezkami. :P:mrgreen:

 

 

no ja już w pracy jestem....po raz pierwszy tak wcześnie bo też budzik był nastawiony ;) tylko, że znowu lipa......ehhhh

Pierwsze ślizganie zaliczone (ale fajnie- to moja pierwsza zima w Subaru :o ) :D :D :D Ale troche za mokro i zimówka szybko asfalt łapie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko możne dodam bo jest mała dezorientacja ktos mógł widziec te zdjęcia na drugim forum ale od innego członka

jestem zalogowany na obu forach ale tam pod nickiem ppu :mrgreen: a tu budyń - ot niedopatrzenia takie :twisted:

 

Ale numer. Dzwonie do kumpla do Oleśnicy:

- Siema Budyń kiedy kupiłeś Outbacka?

Budyń:

-Ale ja nie mam Outbacka i nic nie kupowałem.

Ja:

-To nie zarejestrowałeś się na forum Subaru?

B.

-No nie !?!

 

I tym sposobem okazuje się że w Oleśnicy są dwa Budynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF... zza okna jak pada wyglada to fajnie. Caly dzien sobie leci biale. Ale czemu do jasnej ... jest na plusie?!?!! :evil:

u mnie w Świdnicy też cały dzień sypało, chwilami na zmianę z deszczem :x po całym dniu śniegu na drogach brak... trochę tylko syfu. Całe szczęście, że wczoraj w nocy sobie pojeździłem :) jedno bardzo miłe rondo miałem po drodze i całkiem miły parking Leroy Merlin też się ładny oblodzony i dość fajnie ośnieżony znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest tam snieg?

 

Przecież bym dzwonił :wink:

Przeleciałem się właśnie przez wichurki w okolicach WRC - błoto, syf, miejscami ślisko / przyczepnie.

Innymi słowy - nadal czekamy na prawdziwe opady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opady są... gorzej z temperaturami ujemnymi bo gdyby dzisiaj był u mnie mróz to z 20 cm śniegu by chyba nawaliło spokojnie

 

Dlatego napisałem prawdziwe opady :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yezus, a Ty się przypadkiem nie miałeś docierać? :twisted::mrgreen:

 

Siebie nie - motor tak. :mrgreen:

Zostało ~1kkm i ciągle spada :wink:

Mój serwis zezwolił na "delikatne" upalanie po nieprzyczepnym i w niskich temperaturach więc jestem gotowy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..przyznać się kto parkuje buraczanym bugiem pod moją fabryką na ul.Garncarskiej?? Subarak wywołał niemałe poruszenie wśród współpracowników i nie wiem czemu :twisted: ale każdy zainteresowany przychodzi do mnie z pytaniami co świniak robi pod hotelem: kto to? co to? i czy przypadkiem nie kupiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...