Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [GV] (MY11=>MY14)


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

jak na razie mam mieszane uczucia.. niby wygląda lepiej niż lanos ale po prostu wydaje mi się że to cały czas idzie nie w takim kierunku jak powinno :neutral:

choć samochód wygląda naprawdę ciekawie i trzeba poczekać jak się będzie prezentował naprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego filmiku wynika, że nowy eSTaI ma amortyzatory i że skręcając kierownicą skręcają się jednocześnie koła. Wielkie ŁAŁ.

 

Oraz że ma wlot na masce, emblematy STi, wieśniacki spoiler z tyłu (tego wszystkiego się spodziewałem) i że światła po przejechaniu auta zostawiają takie rozświetlone ślady w powietrzu... fajne...

 

Co tu się rozwodzić... Zasadniczo znowu kulą w płot, ale chyba nas do tego styliści SUBARU już przyzwyczaili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego filmiku wynika, że nowy eSTaI ma amortyzatory i że skręcając kierownicą skręcają się jednocześnie koła. Wielkie ŁAŁ.

 

Oraz że ma wlot na masce, emblematy STi, wieśniacki spoiler z tyłu (tego wszystkiego się spodziewałem) i że światła po przejechaniu auta zostawiają takie rozświetlone ślady w powietrzu... fajne...

 

Co tu się rozwodzić... Zasadniczo znowu kulą w płot, ale chyba nas do tego styliści SUBARU już przyzwyczaili.

 

a to wszystko w standardzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, to nie czytales artykulu z linka ktory podalem?

http://www.caranddriver.c...1d89b0eeff1.pdf

Jakiś mało miarodajny ten test dla mnie, bo wychodzi że STi to jakiś dramat jest :shock: . Takie auta jak Mini, Mazada3, ciężkie jak krowa S4, czy zrobiony dla amerykanów Hyundai są o klasę, a nawet dwie lepsze od STi, a takie M3 to jest jak z innej galaktyki.

 

A no właśnie :roll: , jeśli by tak było jak Kuba pisze że STI jest wolniejszy o 3sek. , to mi wychodzi czas 3.19,6, czyli GOLF GTI, Mini, jest szybsze od STI :shock: i zajmuje ostatnie miejsce w teście . Dla mnie to totalna bzdura, a Kuba niech sobie wierzy w co chce :razz:

Jedyną możliwość jest taka, że STI jeździ na Goelanderach z Forestera :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, jak widac emocje troche podupadly... :mrgreen:

 

przyznam, ze face-lift wyszedl na dobre, szkoda tylko, ze hatch nie otrzymal normalnych lamp z tylu... :roll:

 

btw, wiadomo juz moze czy sedan-Lanos-STI bedzie dostepny i w Europie :?:

 

 

p.s. tak se patrze na te foty i gdybym mial wybierac, to chyba jednak wybralbym hatch'a :smile:

 

Subaru-Impreza-WRX-STI-2011-12.jpg

 

p.p.s. tylko te auta az sie prosza o inne felgi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest brzydki, ale cieszę się że wreszcie wrócił bagażnik i skrzydło :cool: kolejnym pocieszeniem może być to, że już nie będzie się tak bardzo kojarzył z Lanosem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a po co Ci ten bagaznik i skrzydlo :?: teraz bedzie sie kojarzyl z lacetti w sedanie :mrgreen:

 

Mam dość podobne skojarzenie. :mrgreen:

Minie pewnie kilka lat zanim się przyzwyczaję ... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem - jak popatrzeć na oba to w każdym z nich coś jest.

Hatch jest zwarty, można powiedzieć bardziej drapieżny sprawia też wrażenie poręczniejszego i zwrotniejszego, sedan natomiast jest bardziej dostojny - napakowany, ale jakby poważniejszy no i bardziej powiedzmy tradycyjny.

Gdyby postawić je koło siebie w tym samym kolorze na tych samych felach wybór wcale nie musiałby być prosty i to myślę, że dla wielu z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam, ze face-lift wyszedl na dobre, szkoda tylko, ze hatch nie otrzymal normalnych lamp z tylu...

 

btw, wiadomo juz moze czy sedan-Lanos-STI bedzie dostepny i w Europie

 

 

p.s. tak se patrze na te foty i gdybym mial wybierac, to chyba jednak wybralbym hatch'a

 

a ja wczoraj stalem w korku i z nudow stwierdzilem ze zagladne do salonu Mitsubishi ktory byl przy drodze.Pierwszy raz posiedzilem sowbie w 10tce i stiwedzam nawet nie jadac ze jesli kiedykolwiek bede zmienial STI to wlasnie na ten smochod :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...