Skocz do zawartości

STI MY'11 Sedan


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam widze zasadnicza roznice: automatyczna skrzynia kojarzy mi sie z PT cruiserem (gdzie jest automat i biegi same sie zmieniaja ktorym mialem okazje jechac i ktory ma silnik 2.5l i automat i do setki to on ma chyba 1000s... natomiast skrzynia zautomatyzowana nazwijmy to, kojarzy mi sie z WuRCami, F1 i takimi tam gdzie sobie eleganco sam zmieniam biegi, ale w ulamku sekundy i bez uzycia sprzegla i bez odrywania rak od kiery. Taka drobna roznica :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał STI z łopatkami...

 

voila - z tym że bardziej wypasiona wersja - z łopatką i grabkami 8)

 

dscf0012z.jpg

 

wersję z łopatkami też się da zrobić

pogadam z jaśkiem.. może będzie ci pożyczał :twisted:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru zrobi STI 2drzwiowe w wrersji "lanos"

Zapakuje rynek teraz nowym sti , a następnie zrobi piekny manewr wpuszczając super wersje 2drzwiową w budzie "lanosowatej"

No i wlasnie na to czekam :) tylko zeby jakos tylek w lanosie zmniejszyli, bo tylne kolka jakies sie wydaja za male do tej aktualnej lanosowatej budy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Bosko i stu policjantów !

 

Był lanos -> to brzydki, teraz jest sedan -> to jednak lanos jest ładny...

 

To może następne będzie kupe kabrio ?

 

:wink:

Moze lepiej isc w sprawdzone konstrukcje? Lanos w kombiaku? brrr Nubira STI w kombiaku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie dwusprzęgłowe generalnie działają w funkcji automatu, czyli wciskasz gaz i jedziesz i tyle. Oczywiście pozwalają też na manualną zmianę biegów, jak w standardowym automacie (np. tip-tronic) czy w skrzyniach bezstopniowych, gdzie konkretne przełożenia są zaprogramowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo STI będzie jedynym turbo-benzyniakiem Subaru do kupienia w UE. Co gorsza będzie to jedyny turbo-benzyniak Subaru zeszperowany do kupienia UE. Reszta to nudne wolnossaki i ropniaki. Więc nie marudzić! Zawsze można przekuć, zastosować body-kit, okleić, wyklepać, przyklepać, zremapować czyli skonfigurować wg własnego widzimisia :twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...