Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

1) Od 1 do 7 kwietnia. W tym etapie mogą się rejestrować osoby, które posiadają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej młodszy niż 3 lata oraz te, które mają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej starszy niż 3 lata ale uczestniczyły w jednym z dwóch poprzednich zlotów.

Przecież byłeś na przedostatnich Plejadach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1) Od 1 do 7 kwietnia. W tym etapie mogą się rejestrować osoby, które posiadają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej młodszy niż 3 lata oraz te, które mają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej starszy niż 3 lata ale uczestniczyły w jednym z dwóch poprzednich zlotów.

Przecież byłeś na przedostatnich Plejadach. :mrgreen:

 

ja tak, właśnie to opisałem. a ALEX pewnie też :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Od 1 do 7 kwietnia. W tym etapie mogą się rejestrować osoby, które posiadają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej młodszy niż 3 lata oraz te, które mają samochód zakupiony w autoryzowanej sieci dealerskiej starszy niż 3 lata ale uczestniczyły w jednym z dwóch poprzednich zlotów.

Przecież byłeś na przedostatnich Plejadach. :mrgreen:

 

ja tak, właśnie to opisałem. a ALEX pewnie też :mrgreen:

Pomyliłem coś w VIN, bo prosząc o wyjasnienie otrzymalem odpowiedź:

"Podany przez Pana numer VIN jest nieprawidłowy (16 znaków) i przypuszczalnie to jest przyczyną pojawienia się komunikatu, niemniej jednak i tak nie będzie się mógł Pan na razie zarejestrować, gdyż samochód jest starszy niż 3 lata.

 

Zapraszam od dnia 8 kwietnia, kiedy to pojawi się taka możliwość."

Nie drążyłem tematu dalej, ponieważ widziałem, że auto jest starsze niż 3 lata, ale dzieki Waszym wypowiedziom wiem, że teraz mogę napisać do SIP. Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, mam zamiar Cię spotkać :cool: A co z Czerwem?

nie wiem, jeszcze z nim nie rozmawiałem ... zapytam

 

[ Dodano: Nie Kwi 04, 2010 11:14 pm ]

szubaru :arrow: widze, że już jesteś w boksach startowych, mam nadzieje że tym razem Ci się nic nie zepsuje i że przyjedziecie Subarakiem :cool:

 

Carfitowym parchem z 2006 roku :mrgreen:

przypomnij mu, żeby zdemontował dach na czas podróży -> tak będzię taniej :mrgreen:

Carfit jedzie, ale jako instruktor SJSu.....o Boże :mrgreen:

Alex, 3 razy zerkałem w kalendarz, ale 1 kwietnia był 3 dni temu, nie popier.. tego Ci się ?

Kebab - nie rozmawiałem z nim jeszcze. Może ruszy tyłek i spotkamy się starą ekipą. Po braku aktywności na Forum niestety jednak widzę , że większość starej gwardii się już wykruszyła :sad:

nic dodać, nic ująć ... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette napisał/a:

Smiech'u, mam zamiar Cię spotkać A co z Czerwem?

 

nie wiem, jeszcze z nim nie rozmawiałem ... zapytam

 

to dawaj z żoną :cool: i zapisuj sie do hotelu Echo :smile:

 

szubaru widze, że już jesteś w boksach startowych, mam nadzieje że tym razem Ci się nic nie zepsuje i że przyjedziecie Subarakiem

 

w boksach tak ,muszę sobie poprzedni start powetować :razz:

i nie zepsuło tylko zużyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) A gdzie jest ekipa z Burundii :?: :roll:

tu jestem (-my) :twisted::mrgreen:

 

w tym roku moge liczyc dopiero na 3-i etap zapisow (jako mieszkajacy poza PL i majacy Subaraka na obcych blachach), wiec to sie jeszcze okaze, czy uda sie zalapac... :roll:

 

prawdopodobnie bedzie "turystyczna", choc nie skrywam, ze mam straszna chec na "terenowa" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku moge liczyc dopiero na 3-i etap zapisow (jako mieszkajacy poza PL i majacy Subaraka na obcych blachach), wiec to sie jeszcze okaze, czy uda sie zalapac...

 

prawdopodobnie bedzie "turystyczna", choc nie skrywam, ze mam straszna chec na "terenowa"

 

załapać to się musi udać :idea:

 

jak wybierzesz turystyczną to za kim ja będę poginał po leśnych duktach z prędkościami daleko nierozsądnymi :?: :twisted:

bierz terenową :idea:

Jeszcze tylko grzegorzp się odnajdzie i będzie komplet bordowych Forków :mrgreen:

 

 

 

waży się nasz udział w zlocie od tej informacji, gdyż potem musimy zrobić 360 km gnając na wesele w rodzinie

 

są rzeczy ważne i ważniejsze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatwiłem zastępstwo

jadę

dziś się zarejestruję

 

 

i luzik juz masz :cool:

 

ja sie wcześniej zarejestrowałem a teraz muszę w pracy wolne załatwić ale jest blisko :razz:

 

co pisaliście jak jeszcze nie wiecie kto będzie pilotował?

 

że potem podam , przyjęli 2 lata temu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na trasie terenowej, na "próbach terenowych" w samochodzie mogą przebywać inni uczestnicy niż kierowca i pilot? Pytam się starych bywalców tras terenowych ponieważ w tym roku chcemy zaprosić znajomych jako uczestników i głupio by było wypraszać ich z auta od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...