Skocz do zawartości

Czy Dyrekcja może to skomentować?


krzysiom

Rekomendowane odpowiedzi

Co do M3 - to chyba nie ma Subaru w takiej cenie....

 

Widocznie dla hip'a to mało istotna róznica, czy za auto płaci 100, 200 czy 285 tys :) Też nie miałbym nic przeciw tem bym miał taką możliwość wyboru przy zakupie. Kupię se WRX'a, tup tup, teraz natychmiast! Nie ma? To se kupię M3 - ooooo, też trzeba poczekać? To se kupię jakieś Porshe 911. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie to dziwne, WRX lub M3... STi lub M3, to juz mozna sie zastanawiac. Nie zebym cos mial do WRXa, ale wiadomo, ze na suchym to go nawet Type R leczy. Dla mnie ten Hip walnięty był i to nie z powodu krytyki Subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił w takim wypadku Porsche

M3 CSL, pomimo ze ludzie by na mnie na ulicy pluli :P W Porsche zreszta bylo by pewnie to samo :lol:

Jezeli chodzi o Mr. HIP'a to moze i wykopanie go, bylo jeszcze na wyrost, ale

1. Przyklad grozy jest potrzebny :twisted:

2. Facet sie obrazil na Firme i Subaru juz pewnie nie kupi, i dobrze bo dzieki temu moze paru innych ludzi nie uzna ze to auta dla burakow :wink:

3. Watpie zeby komukolwiek go brakowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił w takim wypadku Porsche

M3 CSL, pomimo ze ludzie by na mnie na ulicy pluli :P W Porsche zreszta bylo by pewnie to samo :lol:

 

Wali mnie to. Co więcej miałbym na twarzy jeszcze uśmiech mówiący "Patrzcie jakie mam fajne Porsche" (i dobra polise na życie :-( ).

 

 

 

Jezeli chodzi o Mr. HIP'a to moze i wykopanie go, bylo jeszcze na wyrost, ale

1. Przyklad grozy jest potrzebny :twisted:

2. Facet sie obrazil na Firme i Subaru juz pewnie nie kupi, i dobrze bo dzieki temu moze paru innych ludzi nie uzna ze to auta dla burakow :wink:

3. Watpie zeby komukolwiek go brakowalo.

 

To nie była łatwa decyzja, ale obaj Flipperem uznaliśmy że dalsze pyskówki nie mają sensu, ostrzeżenia nie przyniosa rezultatu, a bałagan na forum osiągnie poziomy nieznane w przeszłości. Jak tym ochłonie to zawsze może mailować i tak dalej do Dyrekcji w tej sprawie jeżeli uznaże został niesprawiedliwie potaktowany, ale jest udokumentowana cała jego radosna twórczość. Ja mam czyste sumienie osoboście, szczególnie że padło kilka głosów od userów za pozbyciem się go i skończeniem tej farsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skończmy może tę debatę nad rozlanym mlekiem, sprawa załatwiona, od tego są wmordęratorzy, żeby takie decyzje podejmować... kiedy uznają potrzebę. Ich decyzja, ich odpowiedzialność za skutki wywalenia lub niewywalenia trolla. Taki zawód :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skończmy może tę debatę nad rozlanym mlekiem, sprawa załatwiona, od tego są wmordęratorzy, żeby takie decyzje podejmować... kiedy uznają potrzebę. Ich decyzja, ich odpowiedzialność za skutki wywalenia lub niewywalenia trolla. Taki zawód :twisted: .

 

Racja, racja... Ja tam się wycofuję ze swojej obrony. Przeczytałem to co uprzejmie podstawił nam aflinta i uważam, że to był jakiś specyficzny przypadek trolla. Jakiś taki niewyraźny i nieokreślony, ale zawsze troll.

 

Pamiętacie takiego, co kiedyś przyszedł, podymił i potem okazało się, że ma 13 lat. Ale tamten przynajmniej się przyznał i przeprosił :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

No cóż "jak nie było tak nie ma" :wink:

Jak już w specjalnym temu tematowi poświęconym wątku informowałem, niestety nie zawze mam po prostu możliwość natychmiatowego udzielenia odpowiedzi.

 

Wracając do tematu - nie na wszystkie pytanie z oczywistych względów jestem wogóle w stanie odpowiedzieć.

1. Tłuczenie zawieszenia - bez jazdy próbnej nie mogę nic powiedzieć (typowe są stuki na nierównościach przy mocnym skręcie kół wynikające z więkzego odstępu zębów na listwie w skrajnym położeniu i/lub dochodzenia do ogranicznika skrętu). Inne stuki nie powinny występować.

2. Piórka wycieraczek w nowym samochodzie muszą zbierać. Kłopoty w tym zakresie mogą wynikać istotnie z niewłaściwego odtłuszczenia szyb.

3. Skrzypienie gum stabilizatora zdarza się przy większym rzebiego po zanieczyszczonych drogach (w moim aktualnym Forsterze zaczęły po ok 120 km przejazdu trasy terenowej - bedą jutro wyczyszczone :) ).

4. Hamulce - niestety zdarzały się klocki o tzw. "podwyższonej" trwałości. Czyli montowane na życzenie niektórych państw specjalne wytwory dla ludzi hamujących tylko raz na tydzień :twisted: . Przy bardzo delikatnym traktowaniu (w naszych warunkach ruchu drogowego prawie niemożliwe !) mają mieć nadzwyczaj długi żywot.

Rozwiązanie jest znane dealerom, dlatego musze w tym miejscu jak najoficjalniej przeprosić !

Konkretnie - Legacy 3.0 (limuzyna i kombi) : klocki z aktualnej dostawy (w razie wątpliwości kontakt dealera z Działem technicznym)

Dla pozostałych modeli klocki od Forestera Turbo ...... i tematu nie ma.

5. "Kwadratura" opon - komentarz na odległość niemożliwy, ale o ile własciwe rozumiem temat jest załatwiony ... ?

6. Jakość wykonanych prac (opuszczone drzwi, zniszczona "łączówka) nie wymaga istotnie komentarza - proszę o nazwę ASO na PW.

7. Cena Oleju - nie rozumiem. Zalecany przez nas olej Valwoline jest nie tylko dobry, ale też w rozsądnej cenie. Każdy klient w każdej stacji ASO Subaru ma prawo otrzymać te oleje !

 

Najogólniej - niestety nie miałem okazji prześledzić historii tego samochodu w Dziale Technicznym. Niemniej jego historia zarówno o Pańskim pechu, jak i nadzwyczajnej, powiedzmy, beztrosce ASO.

 

Jeżeli będzie Pan na Zlocie ( na co mam nadzieję) - zapraszam do rozmowy (chetnie dowiem się osobiście więcej na temat Pańskiego ASO ...).

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż "jak nie było tak nie ma" :wink:

:oops:

 

Nie wiem, jak Krzysiom (bo On jest najbardziej zainteresowany), ale ja bym był usatysfakcjonowany - tym bardziej, że ten przypadek będzie miał charakter rozwojowy. Tylko, że do takich w sumie drobiazgów trzeba było, aż fatygować Dyrekcję.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dyrekcji za odpowiedź.

Przyznam że po wczorajszej wizycie w ASO jestem tak załamany że pisać mi się nie chce.

Klocki jak rzęziły tak rzężą, zawieszenie jak stukało tak stuka!

W ramach walki ze stukami zlikwidowano bodajże luzy na maglownicy przez co tylko kierownica ciężko się obraca.

Czekam na nowe lusterko do wymiany w ramach gwarancji(nieszczelny kierunkowskaz) to jedyny pozytyw dnia w ASO

Planuję w połowie czerwca kilkudniowy pobyt w Krakowie więc się wybiorę w dwa smochody i zostawię moją Subarynkę w SIP.

Do Dawoja już nie mam siły ale personel jest bardzo miły nie mogę narzekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach walki ze stukami zlikwidowano bodajże luzy na maglownicy przez co tylko kierownica ciężko się obraca.

 

To jak tak zrobili, to mozesz juz zamawiac pompe wspomagania, bo ta za dlugo nie pozyje.

Luzy na maglownicy w prawie nowym aucie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak zrobili, to mozesz juz zamawiac pompe wspomagania, bo ta za dlugo nie pozyje.

Luzy na maglownicy w prawie nowym aucie... :roll:

 

Ma racje Kulieszka, ma racje.

Jak już trzeba to u Czopera umieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak zrobili, to mozesz juz zamawiac pompe wspomagania, bo ta za dlugo nie pozyje.

Luzy na maglownicy w prawie nowym aucie... :roll:

 

Ma racje Kulieszka, ma racje.

Jak już trzeba to u Czopera umieją

 

U Czopera? ale ten samochód jest na gwarancji.........., hmmm chyba właśnie stąd te wszystkie problemy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dyrekcji za odpowiedź.

Przyznam że po wczorajszej wizycie w ASO jestem tak załamany że pisać mi się nie chce.

Klocki jak rzęziły tak rzężą, zawieszenie jak stukało tak stuka!

W ramach walki ze stukami zlikwidowano bodajże luzy na maglownicy przez co tylko kierownica ciężko się obraca.

Czekam na nowe lusterko do wymiany w ramach gwarancji(nieszczelny kierunkowskaz) to jedyny pozytyw dnia w ASO

Planuję w połowie czerwca kilkudniowy pobyt w Krakowie więc się wybiorę w dwa smochody i zostawię moją Subarynkę w SIP.

Do Dawoja już nie mam siły ale personel jest bardzo miły nie mogę narzekać....

 

Jednak trafiłem ! Ty poprostu masz niefart !

Załamałeś się-aż pisać ci się nie chce, ale na forum jesteś w każdym temacie na bieżąco.

Moja rada:

Wizyta w poradni-prozak lub coś podobnego.

Powód twojego załamania wizyta w ASO:

-klocki rzężą nadal

-zawieszenie stuka

-kierownica ciężko chodzi

"A ty dopiero w połowie czerwca do Krakowa planujesz"

A jak ty tam takim "rzęchem" dojedziesz? z wodą w lusterku !!!

Tragedia Krzysiu tragedia !!

Dobrze, że jest Forum Subaru :mrgreen: bo co ty byś robił przez cały dzień !

a może ty już nie jesteś anonimowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak trafiłem ! Ty poprostu masz niefart !

Załamałeś się-aż pisać ci się nie chce, ale na forum jesteś w każdym temacie na bieżąco.

Moja rada:

Wizyta w poradni-prozak lub coś podobnego.

Powód twojego załamania wizyta w ASO:

-klocki rzężą nadal

-zawieszenie stuka

-kierownica ciężko chodzi

"A ty dopiero w połowie czerwca do Krakowa planujesz"

A jak ty tam takim "rzęchem" dojedziesz? z wodą w lusterku !!!

Tragedia Krzysiu tragedia !!

Dobrze, że jest Forum Subaru :mrgreen: bo co ty byś robił przez cały dzień !

a może ty już nie jesteś anonimowy !

 

Zupełnie nie wiem o co autorowi chodziło i co chciał wyrazić tymi słowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko :!: gdyby "Czoper" lub "Kornecki" stali się ASO to czarno widzę przyszłość pozostałych ASO w okolicy stolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...