Skocz do zawartości

Panie komendancie !!! Bo tu gazem śmierdzi !


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym bardzo prosiła co by Wmordęratornia była łaskawa założyć jeszcze jedno forum pod tytułem ...dajmy na to " FORUM GAZPROM FREND'S ". Normalnie robi się jak w Aschwitz Birkenau. Jes tela gazu na forum, że starch se pierdnąć. Jak mię sie jeszcze jeden wpierniczy z gazem na ogół, to zorganizuje Marsz Żywych.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jes tela gazu na forum, że starch se pierdnąć. .

 

Mamusia

 

aaaa...to dlatego tak Mamusi oczy na wieszch wylajzły..od wstrzymywania..a ja myślałam że zrobiłaś sobie zbyt mocno kucyka :lol:

 

p.s.tylko prosze nie na moje piękne, nowe kwiatki na balkonie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie konserwa,

Skad ta histeria :?:

Z tego, co mi wiadomo nie ma jeszcze projektu ustawy o obowiazkowym montazu instalacji zasilania LPG w pojazdach napedzanych benzyna. Niestety :cry:

Nie ma obowiazku czytania listow, ktore was nie interesuja. Chyba, ze wam szarza kaze :lol:

Ponadto w najblizszym czasie nie grozi waszej ukochanej U9x marginalizacja podobna do Uniwersalnej. A szkoda, bo bardziej sobie cenie srodowisko niz wasze kolejne mechaniczne konie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej sobie cenie srodowisko niz wasze kolejne mechaniczne konie.

 

To zapraszam na forum BMX-a. A tak apropo środowiska, to jezdem jego fragmentem i normalnie mie nos urywa jak jade za takim co bąki puszcza z butanu. Czyli jezdem poszkodowanym środowiskiem i se wypraszam trucie mię zbukiem.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapraszam na forum BMX-a. A tak apropo środowiska, to jezdem jego fragmentem i normalnie mie nos urywa jak jade za takim co bąki puszcza z butanu. Czyli jezdem poszkodowanym środowiskiem i se wypraszam trucie mię zbukiem.

Mamusia

 

A jechales kiedys za soba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aaaa...to dlatego tak Mamusi oczy na wieszch wylajzły..od wstrzymywania..a ja myślałam że zrobiłaś sobie zbyt mocno kucyka :lol:

 

p.s.tylko prosze nie na moje piękne, nowe kwiatki na balkonie 8)

 

No Moniś ale masz dzisiaj cięty ozor :twisted: , Moderator: proszę przenieść post Moniki do działu: "Żeby rozluźnić atmosferę"

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Waldemara B., ale wydaje mi się, że jego subtelne poczucie humoru przekroczyło kilka postów temu granicę dobrego smaku i zeszło do nurtu hmmmmmmm łagodnie to ujmując fekalnego.

 

Co do gazu w samochodzie to jestem na NIE. Co do wydzielonego działu zajmujacego się ta frapującą dla wielu osób tematyka, to jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa...to dlatego tak Mamusi oczy na wieszch wylajzły..od wstrzymywania..a ja myślałam że zrobiłaś sobie zbyt mocno kucyka

Jako swiezo samo mianowany przewodniczacy FFNK (Forumowej Frakcji Noszenia Kucyka), oraz przez szacunek dla zmarlych (avatar), prosze o nie mieszanie tej szczytnej idei z tematami ekskremento-pochodnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Waldemara B., ale wydaje mi się, że jego subtelne poczucie humoru przekroczyło kilka postów temu granicę dobrego smaku i zeszło do nurtu hmmmmmmm łagodnie to ujmując fekalnego..

 

Rany boskie jaki delikates. Plus catholique que le pape, normalnie.

Poza tym kolego nurt jest nie fekalny, albowiem wspominane sa jedynie gazy bojowe naturalne.

 

A poza tym, czy ktos Ci dał uprawnienia do odbrązawiania świetości forumowej? Do krytyki akonstruktywnej i beszpodstawnej, wynikajacej jedynie z Twojej wlasnej hiposkryzji i świetoszkowatości? Nie wspomne o grzechu śmiertelnym, czyli braku poczucia humoru, braku dystansu, braku wszystkiego? Czy masz no to papiery??? jesli tak, prosze okazac, a jak nie odszczekac. SZYBKO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Waldemara B., ale wydaje mi się, że jego subtelne poczucie humoru przekroczyło kilka postów temu granicę dobrego smaku i zeszło do nurtu hmmmmmmm łagodnie to ujmując fekalnego..

 

Rany boskie jaki delikates. Plus catholique que le pape, normalnie.

Poza tym kolego nurt jest nie fekalny, albowiem wspominane sa jedynie gazy bojowe naturalne.

 

A poza tym, czy ktos Ci dał uprawnienia do odbrązawiania świetości forumowej? Do krytyki akonstruktywnej i beszpodstawnej, wynikajacej jedynie z Twojej wlasnej hiposkryzji i świetoszkowatości? Nie wspomne o grzechu śmiertelnym, czyli braku poczucia humoru, braku dystansu, braku wszystkiego? Czy masz no to papiery??? jesli tak, prosze okazac, a jak nie odszczekac. SZYBKO!

 

adwokat się znalazł. :lol::lol::lol:

 

Odszczekiwać nie będę, bo psem nie jestem.

Żyjemy w kraju demokratycznym i każdy może mieć swoje zdanie, a za takowe przepraszać nie będę. Zresztą jakoś nie wydaje mi sie bym kogoś obraził swoją wypowiedzią, bo nie była nacechowana pejoratywnie i nie miała na celu zmieszania kogoś z błotkiem.

 

p.s. wyjmij patyczki z noska bo wygladasz .................... specyficznie :lol: i smacznej zielonej sałaty odwirowanej w skarpecie koloru czarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomne o grzechu śmiertelnym, czyli braku poczucia humoru, braku dystansu, braku wszystkiego?

 

Z całym szacunkiem dla szanownego gremium plenum towarzystwa ale żeby zrozumieć niektóre teksty waldka i humor w nich zawarty to trzeba chyba być bardziej napierdolonym za przeproszeniem niż on sam w momencie gdy je pisze :) No ale wiadomo nie od dziś że każdy ma inne gusta gusła i poczucia humora... a także preferencje - żeby być topicznym - gazownicze.

JEstem również za żeby wydzilić przyklejony temat gazowniczy i tam się w onej materii wyspowiadać w miarę potrzeb i grzechów.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie jaki delikates. Plus catholique que le pape, normalnie.

Poza tym kolego nurt jest nie fekalny, albowiem wspominane sa jedynie gazy bojowe naturalne.

 

A poza tym, czy ktos Ci dał uprawnienia do odbrązawiania świetości forumowej? Do krytyki akonstruktywnej i beszpodstawnej, wynikajacej jedynie z Twojej wlasnej hiposkryzji i świetoszkowatości? Nie wspomne o grzechu śmiertelnym, czyli braku poczucia humoru, braku dystansu, braku wszystkiego? Czy masz no to papiery??? jesli tak, prosze okazac, a jak nie odszczekac. SZYBKO!

W imie FHI, Subaru i SIP'u Świetego :!: Pomodlmy sie oto bracia w intencji tych ktorzy zbladzili w wierze, PB98 przenajswietsze sprzeniewierzajac, o antychryscie gazowym klamstwa mowiac, ponad wache go wywyzszając.

Chwala FHI i Subaru i SIP'owi Świętemu, jak była na poczatku teraz i zawsze i na wieki wiekow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje jeszcze zlinczowac wszystkich, ktorzy nie jezdza na co najmniej 99 oktanach :roll: No w koncu panowie chyba wiecie, ze lejac 95 do swoich wozidel wyrzadzacie im nie mniejsza krzywde niz jezdzac na "ogórkach" (tudzież innej "kapuscie)

 

A tak juz calkiem serio to ja bym w zyciu nie zalozyl gazu do subaru (uturbionego :wink: ), ale uwazam, ze jak ktos chce sobie takowy zamontowac to mi nic do tego... Czuje jakies zle fluidy rozsiane tu i owdzie na forum...

 

ps. Fakt jest faktem, ze robi sie troche burdel na forum z tymi wieloma tematami o LPG... Moze by tak jeden z nich przykleic i tam prowadzic dywagacje gazownicze? A reszte /dev/null :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...