Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niewątpliwie w walce Pudziana zabrakło trzeciej rundy, która wiele by wniosła jednak widać było, że w stójce Thompson radził sobie dużo słabiej od Pudziana, natomiast w parterze było odwrotnie co oczywiście nie zmienia faktu, że Mariusz bardzo się podciągnął w porównaniu z poprzednimi walkami...

 

Co do walki Mameda, to nie ma co komentować, gość jest po prostu zaj****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze- walka pudziana z ta gora miesa to jakas parodia...

Srednio ogarnieta osoba trenujaca cokolwiek w parterze ogarnelaby kilka dzwigni, duszen itp podczas tej walki zarowno na jednym jak i drugim...

ZERO techniki-pudzian z plecow nic nie jest w stanie zrobic, w dodatku bez wiekszego oporu daje sie powalac i oddaje boczna pozycje... Kazdy , z walczacych dzisiaj w innych walkach, by go rozlozyl bez wiekszych problemow... Jak dla mnie poki co to wszystkie te jego spektakle przypominaja bardziej jakas mydlana opere...

Gosc sie porwal z motyka na slonce bo po 100 latach cwiczenie ciezarow nie bedzie mial takiej motoryki jak ktos kto cwiczy sporty walki od kilku lat wiec najmniejszyh szans nie ma na walczenie z najlepszymi...

Przez kolejne lata bedzie dostawal popaprancow z 3ciego swiatka mma ktorzy albo sa na emeryturze albo ostatni raz trenowali 30lat temu a ludzie beda sie cieszyc z tego SZOŁ...

 

P.S. Powinien wygrac Thompson...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg pierwszej rundy

Thomson - sprowadzenie, kontrola, (próba dźwigni?), sprowadzenie, kontrola, kontrola

Pudzian - powrót do stójki, powrót do stójki, kilka celnych ciosów i lowów, sprowadzenie

Podsumowanie pierwszej rundy

Thomson przez większość rundy kontrolował walkę, choć mało skutecznie. Chociaż zadawał ciosy, to chyba nie zrobiły na Pudzianie większego wrażenia.

Pudzian wyprowadził kilka celnych lowów i prostych, skutecznie się bronił z pleców.

 

Przebieg drugiej rundy

Thomson - sprowadzenie, półgarda, przejście do dosiadu, dobra praca z dosiadu, przejście za plecy, przetoczenie, praca z półgardy, kontrola, kolano na głowę

Pudzian- kilka donbrych prostych, próba duszenia, ucieczka do gardy, dobra obrona z za pleców, 6 udanych ucieczek przed sprowadzeniem do parteru, ciosy, kontrola próba duszenia,

 

Podsumowanie drugiej rundy

Thomson miał znacznie lepszą technikę. Sporo technik w parterze.

Pudzian dobrze się bronił, końcówka dla niego choć zabrakło techniki

 

 

Moim zdaniem wygrana dla Thomsona. Kontrolował walkę przez większość czasu. Był lepszy technicznie, choć zaskoczyła mnie mała skuteczność ciosów. Pudzian lepszy był w stójce (o dziwo :) ). Pod koniec walki widać było spore braki techniczne.

 

Mimo wszystko brawo dla Pudziana. Zaskoczył mnie przede wszystkim kondycją. Popracuje jeszcze nad techniką, której wyraźnie brakuje i może być naprawdę ciekawie. Pudzian - duży szacunek za postęp!

 

-- N lis 27, 2011 11:10 am --

 

Srednio ogarnieta osoba trenujaca cokolwiek w parterze ogarnelaby kilka dzwigni, duszen itp podczas tej walki zarowno na jednym jak i drugim...

 

 

I tak i nie. Na zawodach zawsze jest spinka i nagle to co robiłeś na treningach przed publiką idzie do kosza. Do tego dochodzi zmęczenie, które też dekoncentruje. Nagle wychodzi mordobicie, zamiast rozsądna i techniczna waleczka :P U Pudziana wychodzi brak doświadczenia, ale myślę że idzie w dobrym kierunku. Mówiąc szczerze zaskoczył mnie przygotowaniem kondycyjnym i technikami w stójce. Trafił Thomsona dobrze parę razy prostymi. Pudzian przegrał przez brak doświadczenia i techniki.

 

Z mojej strony ogromny szacun dla Pudziana za konsekwentne dążenie do celu i pracę, którą wyraźnie wykonał.

 

Mistrzem całej gali był Janek Błachowicz, który wygrał charakterem. Gość potwornie twardy psychicznie.

Mamed mistrz techniki i zwinności nad mistrzami. To co ten facet robi jest po prostu niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego zdania nt pudziana nie zmienię- może i kij mi w oko, ale powinien sobie odpuscic i koniec. Z pomocą sędziow niezasłużenie wygrał z zawodnikiem z niskiej półki, który gdyby choc troche sie przygotował nie mial by problemu z wygraniem walki. Mariusza "Sapkę" pokonałby każdy z klasy sredniej kto nie jest jeszcze emerytem. Gloryfikacja pudziana po walce była załosna i gdyby Thompson sobie mikrofonu nie wziął pewnie nie dali by mu tego skomentowac. Zapodanie 30 min reklam dla odwrócenia uwagi było bardziej załosne niż sama walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien wygrać Thomson. Ich walka powinna być na początku, bo oglądając te dwa turlające się ślimaki w ringu, po wcześniejszych walkach wyglądało to komicznie. Pudzian zero parteru - czyli tego co tam jest najważniejsze.

 

Do samego Pudziana nic nie mam, chłopak chce to niech próbuje, najbardziej wpienia mnie ta jego gloryfikacja. Jakby conajmniej Mistrzostwo Świata zdobył. Pudzian miał szczęście, że to było KSW, bo sędziowie byli mu przychylni i dlatego wygrał. Inaczej myślę, że nawet dogrywki by nie było, tylko odrazu wygrana Thomsona*.

 

*Który zresztą też nic nie pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego zdania nt pudziana nie zmienię- może i kij mi w oko, ale powinien sobie odpuscic i koniec. Z pomocą sędziow niezasłużenie wygrał z zawodnikiem z niskiej półki, który gdyby choc troche sie przygotował nie mial by problemu z wygraniem walki. Mariusza "Sapkę" pokonałby każdy z klasy sredniej kto nie jest jeszcze emerytem. Gloryfikacja pudziana po walce była załosna i gdyby Thompson sobie mikrofonu nie wziął pewnie nie dali by mu tego skomentowac. Zapodanie 30 min reklam dla odwrócenia uwagi było bardziej załosne niż sama walka.

 

+1 !!

-- N lis 27, 2011 11:10 am --

 

Srednio ogarnieta osoba trenujaca cokolwiek w parterze ogarnelaby kilka dzwigni, duszen itp podczas tej walki zarowno na jednym jak i drugim...

 

 

I tak i nie. Na zawodach zawsze jest spinka i nagle to co robiłeś na treningach przed publiką idzie do kosza. Do tego dochodzi zmęczenie, które też dekoncentruje. Nagle wychodzi mordobicie, zamiast rozsądna i techniczna waleczka :P U Pudziana wychodzi brak doświadczenia, ale myślę że idzie w dobrym kierunku. Mówiąc szczerze zaskoczył mnie przygotowaniem kondycyjnym i technikami w stójce. Trafił Thomsona dobrze parę razy prostymi. Pudzian przegrał przez brak doświadczenia i techniki.

 

 

Nie zgodze sie :) Ten gosc wielokrotnie wygrywal mistrzostwo swiata w spacerze farmera gdzie przychodzilo napewno wiecej fanow niz na KSW wiec kto jak kto ale on powinien byc oswojony z publika, zawodami itp. jak malo kto... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie :) Ten gosc wielokrotnie wygrywal mistrzostwo swiata w spacerze farmera gdzie przychodzilo napewno wiecej fanow niz na KSW wiec kto jak kto ale on powinien byc oswojony z publika, zawodami itp. jak malo kto... :)

 

Taaa tylko noszenie cegieł jest trochę prostsze i trudniej popełnić błąd. Nawet najbardziej doświadczeni zawodnicy czują stres zarówno przed walką, jak i w trakcie. Z tym się chyba zgodzisz :) Nie odchodząc od KSW -> Rafał Moksa. Zobacz jaki spięty był na początku. U Pudziana wyszedł przede wszystkim brak techniki. Myślę, że na treningach jako tako ogarniał gilotynę, czy mata leo, a tu... :) Szkolne błędy robił, a ćwiczy od dwóch lat. Zatem "co się stało się"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale miejcie na względzie to, ze Pudzian nie jest profesjonalnym fighterem!! On ćwiczy od dwóch lat, ale co on ma, 5 walk za sobą?? Co to jest?? Cała reszta zawodników to sportowcy ogarniajacy chociaż jedna technikę walki od najmłodszych lat, więc Pudzian i tak jest kozak, ze w miarę daje radę.

A czemu w ogóle walczy, mimo ze nie jest żadnym bokserem itp? Bo ludzie chcą to oglądać! Proste. Dajmy mu chociaż szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miejcie na względzie to, ze Pudzian nie jest profesjonalnym fighterem!!

 

A czemu w ogóle walczy, mimo ze nie jest żadnym bokserem itp? Bo ludzie chcą to oglądać! Proste. Dajmy mu chociaż szansę.

 

Gdyby tak do tego podchodzic to wolałbym go jako skoczka narciarskiego. Założe sie że ogladalnośc miałby wiekszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pełen podziwu dla Pudziana jak idzie z konsekwencją obraną drogą :idea:

Zdecydował się zostawić przerzucanie opon, gdzie jeszcze przez parę lat mógłby jeździć po świecie i odcinać kupony, a wybrał naprawdę ciężką pracę.

Oczywiście, że brak mu techniki, doświadczenia, obycia w ringu i zgadzam się, że KSW przesadziło z sędziowaniem, zdecydowanie tej walki nie wygrał; mogli przynajmniej dać dogrywkę.

Jednak zwróćcie uwagę, że Pudzian wytrzymał 10 minut ciężkiej walki :idea: nie było tak jak ostatnio, że po pierwszym szaleńczym ataku, potem już tylko próbował jakoś złapać oddech i przetrzymać do gongu :idea:

Szacunek dla pracy i determinacji :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miejcie na względzie to, ze Pudzian nie jest profesjonalnym fighterem!!

 

A czemu w ogóle walczy, mimo ze nie jest żadnym bokserem itp? Bo ludzie chcą to oglądać! Proste. Dajmy mu chociaż szansę.

 

Gdyby tak do tego podchodzic to wolałbym go jako skoczka narciarskiego. Założe sie że ogladalnośc miałby wiekszą :D

 

Miałby dużo większa, z jednego prostego powodu - te zawody odbylyby się dwa razy: pierwszy i ostatni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miejcie na względzie to, ze Pudzian nie jest profesjonalnym fighterem!!

 

A czemu w ogóle walczy, mimo ze nie jest żadnym bokserem itp? Bo ludzie chcą to oglądać! Proste. Dajmy mu chociaż szansę.

 

Gdyby tak do tego podchodzic to wolałbym go jako skoczka narciarskiego. Założe sie że ogladalnośc miałby wiekszą :D

 

Miałby dużo większa, z jednego prostego powodu - te zawody odbylyby się dwa razy: pierwszy i ostatni :D

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne- wszyscy sie stresuja ale moim zdaniem on znacznie lepiej znosi taki stres niz ja jakbym wyszedl lac 130kg miesa przed milionem telewidzow- to prawda 8) :lol:

 

 

moim skromnym zdaniem on do tego sportu sie nie nadaje - mimo szacunku do wlozonej pracy nie bedzie nigdy nikim lepszym niz srednia europejska polka...

w dodatku "budowanie" mu reklordu przez KSW to jakas zenada... chyba wszyscy zdjaa sobie sprae ze jakby wczoraj werdykt byl sprawiedliwy to do kieszeni martina i macka nie wpadloby juz kolejnych kilka milionow srebrnikow z ogladalnosci bo pudziana przegrywajacego nikt byn ie chcial obejrzec kolejny raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy jak Pudzian nosił te cegły i wyglądał jak King Kong to wielu (np. ja) zadawało sobie pytanie: ciekawe jak on z taką siłą poradziłby sobie w ringu? Czy może złapać przeciwnika, podnieść i wlanąc o ring?

 

Teraz widać, że siła to nie wszytsko a sam Pudzian wydaje się jakby... słaby :mrgreen:

 

Wczorajszy wynik... hmmmm K1, MMA są o tyle fajne, że zazwyczaj kończą sie nokautem lub poddaniem i wtedy nie potrzeba sędziów, a jeżeli sędziowie już muszą o tym decydować to wynik może być każdy :wink: i z tym trzeba się pogodzić bo tak samo jest w piłce nożnej, tenisie, skokach narcirskich, tańcu z gwiazdami.... a nawet na plejadach :mrgreen:

 

Czy Pudzian powinien dalej się bić? Wg mnie Pudzian to przede wszytskim dobry biznesmen i wie jak i na czym zarobić (szkoda, że nie ma sklepu ze skórami :mrgreen: ). Mając poparcie sponsorów, mediów i organizatorów Pudzian dobrze wie, że raczej krzywda mu się nie stanie a nowe Lambo mu się przyda. Niech się wypowie jeden kto miałby taką sytuacje i zrezygnowałby z tych milonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...