Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Żenadą to jest nasz sejm....

 

Do pomyłki zawsze może dojść, dla mnie KSW jest bardzo spoko organizacją robią fajne gale z dobrymi zawodnikami i walkami wiele innych masowych pseudo imprez może się od nich uczyć...

 

Maciej Kawulski jak i Lewandowski są ogarnięci i znają się na tym...do tego Kawulski jest szczery aż do bólu aż do szpiku kości za co go cenię z nikim się nie patyczkuje

 

 

Według mnie Pudzian też nie powinien wygrać przynajmniej po tych rundach które się odbyły, popieram Martina Lewandowskiego który powiedział że powinna być dogrywka i tak by było chyba najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nie wychodził z takiego wydarzenia tym bardziej przed walką Janka bo znam jego klasę i umiejętności...przed walką Adamka to bym poszedł na kebaba ale nie Janka, Mameda czy Michała Materli

 

 

Tak samo walka Aslambka Saidov'a z Rafałem Moksem też słaba ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie czy po takim czyms Thomson bedzie chcial walczyc z Pudzianowskim jeszcze raz. Ja bym to olal.

 

 

 

Thompson też teraz pewnie olewa, ale jak przyjdzie co do czego to $$$ zrobią swoje :wink:

 

 

Tłumaczenie KSW jest rzeczywiście żenujące, ale dobrze, że zdecydowali się na anulowanie wyniku. Nie jestem jakimś wielkim fanem tej federacji, ale przyznać trzeba, że gale potrafią zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
"Burneika vs Najman comic show"

 

to powinny nadawać na comedy central :lol::P:mrgreen:

Zarty zartami ale jesli najman dostanie baty od koksa to koniec jego kariery, przypuszczam ze wtedy nastepna walka ktora bedzie mial szanse wygrac to walka z Makłowiczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty zartami ale jesli najman dostanie baty od koksa to koniec jego kariery, przypuszczam ze wtedy nastepna walka ktora bedzie mial szanse wygrac to walka z Makłowiczem.

Najman spokojnie wygra. Swoją drogą, żałuje że wcześniejszych walk nie wygrał - przynajmniej Saleta by dalej nie cfaniakował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty zartami ale jesli najman dostanie baty od koksa to koniec jego kariery, przypuszczam ze wtedy nastepna walka ktora bedzie mial szanse wygrac to walka z Makłowiczem.

Najman spokojnie wygra. Swoją drogą, żałuje że wcześniejszych walk nie wygrał - przynajmniej Saleta by dalej nie cfaniakował.

Piotrek, słuchaj Najman to jest znany z tego że chodził z lalką z reality show :P a Pudzian czy Saleta coś w jakiś sporcie znaczyli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, słuchaj Najman to jest znany z tego że chodził z lalką z reality show a Pudzian czy Saleta coś w jakiś sporcie znaczyli

yy to nawet tego nie wiedziałem :)

Cichaczu, Najman dostanie baty, ten gosc jest poprosu slaby, mocny tylko w pysku. Dla mnie to najwiekszy mozliwy nic nie znaczacy cwaniak.

Najman czy Saleta to dla mnie jeden kij. Niemniej jednak podczas 1 walki Saleta dostawał po dupie, przypadkiem Najman się wyłożył. W 2 pojedynku niefart z nogą. Ja nie bronie Najmana, dla mnie był zdecydowanie lepiej przygotowany do walk z pechem raz po raz. Natomiast zachowanie Salety w 1 walce i 2... zachowanie jak na podwórku ( Ty ch*** jesteś śmieciem bla,bla, bla). Dlatego nie mam szacunku do Salety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...