Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pudzian nie skonczyl go w 1 rundzie bo zadawane przez niego ciosy przypominaly raczej te z wiejskiej tańcbudy, mimo efektu wizualnego takie proste i sierpy nie "ciągnięte" z nóg przez biodro nie mogą takiemu kolosowi nic zrobic mimo celnych trafien w podbrodek. sredniej klasy bokser z nizszej wagi bedac w takiej ofensywie skonczylby przeciwnika wyprowadzajac ciosy zgodnie ze "sztuka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Trening Aleksandra Emelianenki i Pudziana [25.08.11]

 

 

ale schudł Pudzian :shock:

 

Pół Pudziana! Ciekawe jakby wyglądał pojedynek ten Aleksander vs Mariusz... z 30 sekund może być Pudzi wytrzymał :roll: :lol:

 

ps Mariusz w roli konferansjera... tam go jeszcze nie było.. może w parze z Małyszem? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
brawo Mariusz....

 

...ale jak dla mnie Thompson był lepszy... :|

 

zabrakło mi trzeciej rundy, ona by rozstrzygnęła! ale zgadzam się z Carlosem... technicznie lepszy, może kondycyjnie słabszy, bo dostał kilka bardziej bezpośrednich strzałów... w trzeciej rundzie wszystko by się rozstrzygnęło a tak... lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem się wypowiadać bo ekspertem nie jestem ale te sędziowanie jest co najmniej dziwne i to nie tylko podczas tej walki i gali. Ogólnie polskie zawody MMA zalatują mi cyrkiem i miernym szoł, mam na myśli całą otoczkę i atmosferę tych zawodów, sami zawodnicy uważam, że są mało winni takiemu obrotowi spraw. O wiele lepiej mi się ogląda zawody organizowane za Oceanem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...