Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiem twierdzić, że pierwsze dwa ciosy amerykańca były technicznie dalekie od tego co mógł zaprezentować Pudzian, więc załatwił go najprościej jak potrafił... Czuję mocny niedosyt... Nie znam się na tym, nie znam się na MMA, może o to w tym chodzi, w każdym razie nie podobała mi się ta "walka", a raczej siepanie cepami przez naszego mistrza. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi się osobiście technika Pudziana nie podoba, on nic nie reprezentuję w MMA. Jest takim pajacykiem pomiędzy walkami. Bardzo liczyłem na Butterbeana bo już widziałem kilka jego walk i naprawdę mi zaimponował. Komentarze Pudziana po pierwszej i drugiej jego walce, ze uczy się nowych technik itp są dla mnie żenujące dzisiaj pokazał tą samą technikę co z Najmanem czyli "wbijanie gwoździa". Gdyby nie położył Erica to tak naprawdę ta walka skończyła by się pewnie inaczej, ale to tylko moja opinia. A Pudzian tylko szerzy ten swój "styl'' walki bo nawet Najman zaczął się tak bić. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest jazda figurowa na punkty czy walka na szczątkowych regułach, w ktorej liczy sie tylko wygrana. Jak chcecie elegancji i finezji to polecam balet. Pudzian zrobił to co powinien - czyli skończył jak najszybciej się dało. Przypomina mi sie scena z indiany Jonesa jak arab pięknie i fikuśnie wywyjał mieczem - co z tego skoro na rewolwer to za mało. SKUTECZNOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś Butterbean zrobi mielonkę z twarzy Pudziana :twisted::twisted::twisted:

Biedny Mariusz to bedzie jego koniec w KSW. Walka bedzie szybsza niz z Najmanem :twisted:

 

trochę się pomyliliście :P :!:

 

ja nie doczekałem do walki zasnąłem :wink: :mrgreen: obejrzałem rano i widać ,że Pudzian bardzo kondycję poprawił 8)

 

 

co do Salety to bardzo się cieszę ,że Najmana pokonał 8)

 

gdzieś wyczytałem komentarz ,że będzie walczył facet bez nerki z facetem bez jaj :wink: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Pudzian zrobił co miał zrobić. Po obejrzeniu poprzednich walk Butterbeana jak już się położył to nie wstał(ciekawe czy sam z łóżka potrafi wstać z takim balastem z przodu). Plan Pudziana w 100% wykonany, niemniej jednak to co pokazuje to bardziej jak bitka pod butka z piwem niż prawdziwe MMA. Chłopak ma power i ma ciąg do przodu ale sami widzieliście co stało się z walką z Timem Silvą. Silva miał pojęcie nie dał się wciągnąć w wymiane i zajechała Pudziana jak dziecko.

Pudzian za pare lat ciężkiego treningu techniki i wytrzymałości może stałby się bardzo dobry w te klocki bo podstawę ma, ale za pare lat to ile on już będzie miał? ..... trochę późno się wziął za szlify.

 

Trenuje różne rzeczy od MMA, karate aż po boks i nie wypowiadam się po oglądnięciu w tv kilku walk.

 

Aha! I podsumuwując walkę Salety vs Najman to się w ogóle nie wypowiadam :D :D :D ubawiłem się jak mops patrząc jak chłopak udusił go ... łokciem(?) Pierwszy raz w życiu widziałem takie duszenie :P

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widać ,że Pudzian bardzo kondycję poprawił 8)

 

co do Salety to bardzo się cieszę ,że Najmana pokonał 8)

 

 

Prosze cie poprawil kondycje ledwo lapal oddech po tym biciu amerykanskiego "fiskaszka"

Jakby tamtem mial twardsza glowe i bylby sie wstanie zaslaniac przed ciosami w parterze, ale mu sadlo przeszkadzalo. To Pudzian byl sie sam wykonczyl od swoich ciosow.

 

Co do Salety to ciesze sie z jego zwyciestwa ale jestem zazenowany w sposob jaki to zrobil.

Myslem ze urwie Najmanowi leb przez bokserskie TKO. A tu takie zalosne duszenie i pytanie; "Co teraz" to jak w podstawowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze cie poprawil kondycje ledwo lapal oddech po tym biciu amerykanskiego "fiskaszka"

 

po takiej ilości ciosów w krótkim czasie każdy by zadyszkę złapał :idea:

 

 

Jakby tamtem mial twardsza glowe i bylby sie wstanie zaslaniac przed ciosami w parterze

 

ale nie miał i przegrał :P

 

 

 

w tych walkach nie ważny jak widać jest sposób tylko końcowy efekt :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, zgodzę się ze w walki celebrytów to szajs, ale MMA jest rewelacyjne i zapewnia wiele emocji.

Wystarczy popatrzeć chociażby na Fedora

 

W boksie po 6 rundzie robi się już nudno, w MMA dłuższe rundy sprawiają że jest ciekawiej.

 

Ps. Kilka lat trenowałem sztuki walki, później z 2lata boks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, ludzietrenujący wiedzą o co chodzi. Dla reszty to ma być show i mają bić się znani i lubiani(bądź nie) !

 

Traci na tym oprawa sportowa ale jak widać ludziom się to podoba i chcą tylko zobaczyć jak ktoś okłada drugiego po ryju cepami i młotkami jak umie na oślep .... trochę żenada ale cóż ....

 

ps. kashmere, musimy się kiedyś spotkać :D i zrobić galę SIP ! :D Trenuję MMA od 6lat a Kyokushin od 13lal. Zbierzemy jeszcze kilka osób i KSW się chowa :D

 

btw. a Fedor to cyborg ... nie ma bata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że pierwsze dwa ciosy amerykańca były technicznie dalekie od tego co mógł zaprezentować Pudzian, więc załatwił go najprościej jak potrafił... Czuję mocny niedosyt... Nie znam się na tym, nie znam się na MMA, może o to w tym chodzi, w każdym razie nie podobała mi się ta "walka", a raczej siepanie cepami przez naszego mistrza.

 

Uwazam , że takie walki nie powinny byc pokazywane w TV :!: ....zarowno ta z Saletą jak i Pudzianem -koszmar :idea: , jakieś "młotkowania" :shock: w celu zabicia :?: ...juz widze młodzież "spod trzepaka" jak zmienia technikę.... :| Boks jeszcze jest do przyjęcia ale to..... :shock:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuki walki trenuje się latami. Oczekiwanie od Pudzianowskiego, że w ciągu kilku miesięcy stanie się z niego, dobry technicznie bokser jest co najmniej mocno naiwne. To długi mozolny proces, którego nie da się obejść..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuki walki trenuje się latami. Oczekiwanie od Pudzianowskiego, że w ciągu kilku miesięcy stanie się z niego, dobry technicznie bokser jest co najmniej mocno naiwne. To długi mozolny proces, którego nie da się obejść..

 

odnośnie Salety to była ironia :) oczwyiście nie da się tego zrobić na raz....w ciągu kilku lat ciężko stać się dobrym a co dopiero stanąć na światowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha padłem na cyce po tym filmiku!! hahaha ile razy można powtórzyć kilka wyrazów!!?? Nie noo... IQ kamienia!! :twisted:

 

Co do walki Pudziana. Niestety... Mariusz znów dostał nie odpowiedniego przeciwnika. Gruby, stary i bez formy łysy pan. Ale i tak doszły dwa proste na twarz Pudziana... 0 obrony! Gdyby Ersh chociaż troche umiał walczyć w parterze to rozniósł by go... ale nie umiał i teraz Pudzian znów jest "wieeelkim mistrzem MMA i nikt nie ma z nim szans!"

 

A tak krótko podsumuję walke Najman versus Saleta - śmiech i kabaret.

 

ps. ja ćwiczyłem 5 lat aikido i teraz po roku przerwy chyba znów wrócę.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! Gdyby Ersh chociaż troche umiał walczyć w parterze to rozniósł by go... ale nie umiał

 

Umiejętności nie mają tu nic do rzeczy, poprostu warunki fizyczne mu uniemożliwiają jakąkolwiek walke w parterze.

 

Zgadzam się w 100% :D

 

Bo tak jakby mówimy tak samo - nie ma umiejętności, bo jest za gruby żeby się czegoś nauczyć.. wiec jedno i to samo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila widzialem walke Saleta vs Najman, bitka byla, gdyby niczym nie skrywana niechec Salety do Najmana, to powiedzialbym, ze walka ustawiona...Najman przy duszeniu lokciem :) w ogole nie probowal sie wyswobodzic, podjac jaka kolwiek akcje. W ustawiana walke chyba ciezko, bo obaj panowie widac szczerze sie nie lubia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mu pojechał po walce. Trochę jak w podstawówce się poczułem przez moment :roll: ale skoro tak załatwia się sprawy w show biznesie .... :?

 

To nawet duszenie nie było ... chłop sięoparł a tamten wymiękł.

 

Bardziej bym się sprzeczał Pudzian vs Butterbean czy nie była ustawiona. Dla Pudziana to było być albo nie być, żeby go ludzie chcieli jeszcze oglądać. Wzięli chłopa największego jak się da żeby pokazać co to Pudzian nie potrafi powalić i efekt jest .... w gazetach huczą jaki to PUDZIAN nie jest "prze****" i że to dopiero początek .... ehhh.... no co zrobić. Nie mneij jednak Polak wygrał i to się liczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...