Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

KABARET.

 

Obaj panowie pokazali równie słaby i śmieszny poziom, z tym że Najman ośmieszył się odklepaniem. Przecież te ciosy nie były nie wiadomo jakie potężne, a i żaden nie doszedł. Po takim czasie podstawowych treningów w parterze powinien sobie w takie sytuacji poradzić, albo chociaż się starać, a nie zakryć łeb rękoma... żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale z drugiej strony to jestem ciekaw ilu tych prześmiewaczy i głównych "antynajmanów" powiedziałoby mu to prosto w oczy? Obawiam się, że niewielu, bo z góry wiedzieliby co ich czeka... cytat z wikipedii "Następnie, w latach 2004-2008, wygrał 12 walk z rzędu, efektem czego był występ w walce przeciwko Andrzejowi Wawrzykowi, której stawką było zawodowe międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. ". Moim zdaniem pierwszemu lepszemu "pajacowi" i "cieniasowi" nie dają szansy walki o mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej! MMA i ten cały big brader to były wielkie pomyłki.

 

Oczywiście to wszystko nie zmienia faktu, że koleś za mądry to to nie jest... :roll: :twisted:

 

+ "W 1998 i 1999 roku był wicemistrzem Polski juniorów w kick-boxingu w formule light contact."

 

-- 29 kwi 2012, o 10:35 --

 

hahaha byłoo?? :twisted::twisted::twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony to jestem ciekaw ilu tych prześmiewaczy i głównych "antynajmanów" powiedziałoby mu to prosto w oczy? Obawiam się, że niewielu, bo z góry wiedzieliby co ich czeka... cytat z wikipedii "Następnie, w latach 2004-2008, wygrał 12 walk z rzędu, efektem czego był występ w walce przeciwko Andrzejowi Wawrzykowi, której stawką było zawodowe międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. ". Moim zdaniem pierwszemu lepszemu "pajacowi" i "cieniasowi" nie dają szansy walki o mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej! MMA i ten cały big brader to były wielkie pomyłki.

 

Oczywiście to wszystko nie zmienia faktu, że koleś za mądry to to nie jest... :roll: :twisted:

 

+ "W 1998 i 1999 roku był wicemistrzem Polski juniorów w kick-boxingu w formule light contact."

 

-- 29 kwi 2012, o 10:35 --

 

hahaha byłoo?? :twisted::twisted::twisted:

Jachu na WP jest piękny artykuł o tym z kim to Najman wygrywał :lol: . Wszystkie wygrane walki były z gościami których bilans wyglądał mniej więcej tak 0-2 wygrane i od kilkunastu do kilkudziesięciu przegranych. Wszystkie walki które stoczył z zawodnikami z choc ciut lepszym bilansem (aczkolwiek trudnym do nazwania dobrym) sromotnie przegrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass wiem, widziałem bilanse tych zawodników. I zgadzam się, że to nie byli zawodnicy z najwyższej półki, ale nie róbmy z niego też jakiegoś łamagi. Moim zdaniem 90% tych wielkich "pienściaży", "karatekuf" i ulicznych "hooligans bandit jp 100% hwdp legalizowac", którzy komentują na wp, youtubie itp dostałoby sromotne lanie od Najmana. W końcu od kilkunastu lat coś ćwiczy. Efekt nie jest na miare dobrego zawodowca, ale wydaje mi się, że na "ulicy" już ten efekt jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass wiem, widziałem bilanse tych zawodników. I zgadzam się, że to nie byli zawodnicy z najwyższej półki, ale nie róbmy z niego też jakiegoś łamagi. Moim zdaniem 90% tych wielkich "pienściaży", "karatekuf" i ulicznych "hooligans bandit jp 100% hwdp legalizowac", którzy komentują na wp, youtubie itp dostałoby sromotne lanie od Najmana. W końcu od kilkunastu lat coś ćwiczy. Efekt nie jest na miare dobrego zawodowca, ale wydaje mi się, że na "ulicy" już ten efekt jest.

No to szacun dla najmana ze jest w stanie sobie poradzic z "osiedlowym cwaniakiem " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93, mowisz ze Najman jest w stanie spuscic łomot internetowym napinaczom, ok ale z moich obserwacji Najman nie jest krytykowany za to ze nie potrafi walczyc ( mniejsza z tym ze jest slaby :mrgreen: ) tylko krytykowany jest za ogolna postawe, ktora do sportowca zupelnie nie pasuje. Mowisz ze ludzie gadaja, krytykuja a zapewne Najman by im spucil wpierdziel, dokladnie taka sama sytuacja jest z Najmanem, ktory przed kazda walka jest okropnie pewny siebie, krytykuje swoich przeciwników , kompletnie ich nie szanuje , mowi o tym jak jest dobrze przygotowany i o tym ze na pewno wygra po czym wchoddzi na ring, ucieka przez 5minut, dostaje w łeb, potem jak totalny lamus ucieka z ringu a na koniec wypowiada sie, że swoj plan wykonał w 100% i ogolnie to by wygrał gdyby nie PRZECIWNIK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tu jest sparing z emerytowanym Saleta jak jeszcze sie lubili...

nie widze zeby najman wyprowadzil chociaz jeden celny cios, przemek za to wyglada na mocno zrelaksowanego...

W dodatku jak tylko przemek zrobil cokolwiek w ofensywie to najman juz sie zesral i panikowal...

Sorry ale takich bokserow spotkasz w kazdym gymie gdzie cwiczy sie sporty walki i napewno beda mieli wiecej serca i zacietosci niz ta kukielka medialna...

Zobacz jak na koncu walczy z cieniem :lol::lol:

Przeciez ten gosc to jest jakas wielka pomylka...

 

Najlepsze bylo tlumaczenie po walce z Burneika: "Robert rozbil mi garde" a ja sie pytam czym i jak mu ta garde, w parterze, rozbil jak zaden z ciosow nawet nie dotknal jego glowy... ???

Dodtakowe tlumaczenia: "ja nie walcze z leszczami tylko z ludzmi ciezszymi o 30kg..."

No prosze was czy:

- Pudzian

- Burneika

- niepelnosprawny Saleta

to sa jakies mega wyzwania ? to tak jakby teraz podszedl informatyk do lekarza i kazal napisac mu program do liczenia- i co tez powie ze lekarz to nie leszcz bo ma pod reka internet i tez nie bedzie pewien wyniku pojedynku ????

 

Ten gosc jest fatalny sportowy a w dodatku przerazajaco zadufany w sobie i dlatego ludzie go tak nie trawia...

Mozna byc slabym sportowo ale trzeba znac swoje miejsce w szeregu i jakby nie robil calej tej szopy to nikt by na niego nie gwizdal po porazkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze kiedykolwiek ktoś zaproponuje walkę temu kolesiowi, to ja wysiadam...

Powiedzcie mi jak to jest, ze on nigdy nic nie zdobył, nigdy nic nie wygrał, swoją "celebryckość" tez pojęcia nie mam skąd ma, bo chyba sie nigdy z nikim w jacuzzi po Wiadomościach nie bzykal - o co kaman w ogóle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze kiedykolwiek ktoś zaproponuje walkę temu kolesiowi, to ja wysiadam...

Powiedzcie mi jak to jest, ze on nigdy nic nie zdobył, nigdy nic nie wygrał, swoją "celebryckość" tez pojęcia nie mam skąd ma, bo chyba sie nigdy z nikim w jacuzzi po Wiadomościach nie bzykal - o co kaman w ogóle??

Jak widac ciagle jest zapotrzebowanie na "ofiary losu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w naszym mma walki typu Najman vs Pudzian, Koksu itd są tylko po to aby nakręcić tłumy pokemonów na oglądalność.

Dużo ciekawsze są wszystkie walki podczas gali niż te pseudo starcia tytanów. Dlatego nie ma się czym jarać i tyle.

Jachu takie jest życie nikt nie chce w tv oglądać grzecznych dobrze wychowanych tylko kontrowersyjne postacie, musisz się z tym pogodzić niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest biznes. Na walkę dwóch kompletnie nieznanych ludzi nikt by nie przyszedł. Zarówno koksu jak i najman nie mają pojęcia o MMA ale są znani i kasa leci zarówno organizacji, zawodnikom a najwięcej telewizji. I o to tu chodzi! :wink:

Gdyby wystawić każdego z nich z prawdziwym zawodnikiem mma nieprzetrwali by pół rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...