Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pozdrawiamy blachy pruszyńskie :)

bob sap myśli po walce:

-państwo też nie płacili za bilety ?bo ja jestem tu za darmo :)

-Ładne macie reflektory to ja se tu postoje

-po klepnięciu sędziego ... pan też zarobił milion $ ???

 

Fajny spektakl oglądałem za darmo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z imprezy u znajomych GP w Pradze (Golob trzeci) i KSW i powiem jedno walka wieczoru co to kur.a było przecież to szopka a nie walka!!! Widziałem walki Sappa w Pride wiem że to było jakiś czas temu ale what the [moderator czuwa]!!!.Bezczelnie przegrał i się cieszył bańka czy dwie wpadły nie bolało, krótko trwało wszyscy happy!!!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłacało się pojechać na walkę Mameda i Materli. Dziewczyny to miła odmiana ale dzikuski niezłe. Natomiast Pudzian to porażka dla mnie, po walce z Silvią (czy jakoś tak) podesłali mu emeryta, żeby go sprał i niby taki super zawodnik z niego, mógłby nauczyć się nieco pokory bo on jest taką maskotką KSW którego fajne się oglądało za pierwszym razem a teraz to już żenada. Dla Mameda wielki szacunek, ten zawodnik jest niesamowity widać, że walczy sercem i ma diabelnie dobrą technikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materla- mega szacun !

Mamed - UFC !

Pudzian - Najman...

 

Materla, sory, ale nie wiem czemu przeciwnik mu odpuścił, po tej kontuzji. Zamiast uderzać w nogę, dał mu fory.

Mamed, sędzia od razu zakończył walkę, a przeciwnik przytomności nie stracił. Był mocny cios, ale czy to był koniec ?

 

Jak dla mnie zagadkowe rozstrzygnięcia tych walk. Tak samo jak walka z Mattem Ho*** (nie pamiętam dokładnie), ten z irokezem. Mógł dusić naszego, a mu odpuścił pod koniec drugiej rundy.

 

Całość jest dla mnie mocno niezrozumiała. Wolę zachodnie walki, tak samo jak zachodnią piłkę nożną.

 

Materla przetrzymal jego natarcie i cos tam tez kontrowal... potem tamten sam sie wpyieprzyl i w parterze nie mial szans juz...

Walka z takim okiem i taka noga cechuje tylko ludzi z meeega charakterem...

 

Sedzia zakonczyl walke Mameda bo tamten odplynal... zobacz ze nawet rece mu zostaly jak w stojkowej gardzie... bardzo dobrze ze sedzia byl na tyle przytomny ze przerwal bo w takim stanie latwo zrobic krzywde...

 

Horwitch wygral w marnym stylu a antos chmielewski pokazal ze nie ma serca do walki...

Duzo lepiej Horwitch prezentowal sie z pol roku temu w starciu z Materla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sap sie podlozyl, szkoda, ze nawet nie probowal stworzyc pozorow walki.

 

Sapp się nie podłożył. On po prsotu jest taki słaby. On nie jeździ po świecie walczyć tylko robić z siebie pajaca i zgarniać kasę. Wczoraj za odpowiednią stawkę to ja albo Ty byśmy z nim wygrali. Nie rozumiem po co właściciele KSW ściągają takiego pajaca, robią tylko tym krzywdę Pudzianowi. No ale jak powszechnie wiadomo im zależy tylko na $$$ i tak naprawdę to mają gdzieś Pudziana czy Mameda. Mamed jak nie chce zgarniać kasy do końca życia za przeciętniaków których daje mu KSW powinien się im postawić i wyjechać do USA jak najszybciej. KSW wiadomo że nie będzie chciało do tego dopuścić bo głównie na niego i na Pudziana przychodzi 90% ludzi na gale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała gala była naprawdę ciekawa. Materla!! Mamed :!: :shock: :twisted: . Oprócz tego przedstawienia na koniec :mrgreen:

+1

Dodałbym jeszcze Saidova :)

 

Nie wiecie czy w PL można gdzieś oglądać UFC? :D Chociaż może Polsat się rzuci, żeby Mameda pokazać :mrgreen:

 

Ogólnie bardzo udany sportowy wieczór wczoraj - hattrick Lewandowskiego i świetna gra pozostałej 2 Polaków w finale pucharu Niemiec, potem ciekawe walki, piwko smakowało jak rzadko kiedy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sapp, nawet jak wyprowadzał ciosy, to one leciały w powietrze. Później trzymał gardę i tyle. Koniec

 

Dla mnie to wyglądało tak,

trener: Pudzian wpadasz, tłuczesz najmocniej, gdzie popadnie a, Ty Sapp się bronisz :lol::lol:

 

szybka kasa. Sapp się uśmiechał cały czas po walce

 

 

żenua :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sapp przegrał w ostatnich 20 walkach 17. Ma 38 lat więc dużo czasu na ring mu nie zostało, ma wyrobione nazwisko więc w łatwy i w miare bezpolesny sposób zbiera na emeryturę

 

Do tej samej konkluzji doszliśmy wczoraj. "..zbiera na emeryture.." w Japonii sie juz opatrzył to teraz Polska pozniej Albania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że pobiegają jeden za drugim, potem jeden sie położy i zasloni, drugi bedzie udawał, ze go bije i ze w ogóle umie wyprowadzić cios w to miejsce, w które teoretycznie celuje ( a przynajmniej powinien :) ), minie 45 sekund, czek i do domu? To chciałeś napisać, dobrze zrozumiałem, prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...