Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

Pudzian sie nigdy niczego nie nauczy... przegral przez koronna technike amerykanina, ktory wogole nie mial ochoty walczyc... zenada

 

Dokładnie! Nawet w stójce Pudzian nie zrobił na mnie wrażenia... pod koniec walki jak jeszcze stali dostał pięknego gonga w ryja... znów okazało się, że ZAWODNIK zniszczył Pudziana.

 

Co do pozostałych walk - świetna gala! Dużo emocji, fajnych technik i w ogóle super! Najlepsza moim zdaniem walka Materli! Ma gość charakter!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie sportowo to na pewno walki lepsze będą innych walczących. Na Pudzianie buduje się markerting i sprzedaż, z niego żaden wybitny fighter już nie będzie, choć możliwe że to wygra. Trenuje już ponad 3 lata a progres jest niewielki, a w ciągu 3 lat naprawdę jak ktoś ma talent do walki to można z niego maszynę zrobić. Polecam zatem resztę walk i skupienie się na chłopakach, którzy wylewają siódme poty na treningach i żyją MMA.

Ps. Ja wykupiłem transmisję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Gdyby była 3 runda to myślę, że Oli by go zajechał. Wrażenia live były super, choć mam powoli dość tej lanserki uprawianej przez sporą część widowni. Połowa ludzi trzaska samoebki i od razu wrzuca na facebook i zamiast śledzić walki, śledzą komentarze:) Laski poubierane jakby na ściance ktoś miał im pstryknąć focie, masakra jakaś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kiedyś oglądałem walkę Nastuli w mma czy czymś podobnym, na wejście dostał zawodnika z górnej półki.

To zwykłe ustawianie walk, P. przegra to trzeba wybrać słabszego zawodnika, ale to chyba każdy wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...