Skocz do zawartości

Pudzian w KSW.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

za szybko Pudzian tak mocnego przeciwnika sobie wybrał i krótki czas od ostatniej walki ale tak długo wytrzymał
]

 

Za taką kase to ja bym mógł codziennnie wychodzić do ringu i dostawać po mordzie :twisted:

 

Myślę, że po pierwszym, kontrolnym strzale zmieniłbyś (zresztą nie tylko Ty... :lol: ) zdanie......i przeciwnik zobaczyłby tylko zelówy Twoich sandałów.....jeżeli byłbyś w stanie się jeszcze ruszać.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

za szybko Pudzian tak mocnego przeciwnika sobie wybrał i krótki czas od ostatniej walki ale tak długo wytrzymał
]

 

Za taką kase to ja bym mógł codziennnie wychodzić do ringu i dostawać po mordzie :twisted:

 

po pierwszym razie zmienilbys zdanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... 300 000 zł za przemodelowanie mojej twarzy na czas bliżej nie określony - to kusząca propozycja :twisted:

 

pamietaj,że można zginąć w ringu :(

 

kupiłbym sobie drugie zycie :lol:

 

Chociaż, po 1 razie i tak byłoby mnie stać na STi i na utrzymanie na kilka lat :twisted::lol: (dla wymarzonego Subaru jestem w stanie wiele przejść :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a'propos startow Pudziana i na temat jego wyszkolenia

 

tutaj niedawny pogromca Pudziana Tim Sylvia spotkal sie z duzo starszym od siebie - bylym bokserem, ktory wyszkolenie w MMA mial prawie zadne - po prostu kiedys byl dobrym piesciarzem - teoretycznie slabszy Ray Mercer ustawil Sylvie od razu :mrgreen:

 

 

niestety techniki nic nie zastapi

 

i zeby nie bylo - to nie byl przypadkowy cios - Mercer widzial co robi - Sylvia sie odslonil zadajac cios i dostal od razu piache na brode :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...