Skocz do zawartości

Rodzaje zawodów i zasady jazdy na plejadach


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TATUNKU!!!od od piersi mnie odrywasz :?: :!: :evil: ...

jak juz to "TA-TRUNKU" :wink: no dobra dobra... dudlaj dalej... :lol:

 

co do trasy to razpatrywane są warianty:

1-przygarnięcie mej wstrętnej duszy przez kogoś na pokład

2-wyrwanie przystojniaka na pilota i śmignięcie Hansem trasy lansersko-turystycznej

3-czajenie sie w krzaczorach i cykanie fotograbi ( a potem szantażyk i uzbiera sie na Leśnika) :mrgreen:

 

p.s.Alex..grabie..grabie i nic.. :roll:

 

1. Moniq - my wew 3 sztuki w karawanie jedziemy - ale jak chcesz sie przylaczyc to zapraszamy :) ale bym mial babiniec :shock:

2. trasa lansersko - turystyczna rulz... :D Hansem bys furore robila :D

3. heh... tylko ustaw migawke na 1/2000 bo niektorych mozesz nie zlapac :lol:

 

pozdraffka

Szymonus Pumexus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jazda na dokladnosc polega na tym zeby przejechac w czasie najbardziej zblizonym do tego, jaki osiagnela Dyrekcja. Wcale nie uwazam, zeby to byla zbedna konkurencja, bo przeciez Plejady to nie KJS a wycieczka krajoznawcza z elementami konkurencji sportowej. No! :) A jak ktos bardzo chce to moze przejechac cala trase na maxa,zlapac mandat i byc dwie minuty przed czasem i dostac kare i zostac zdyskwalifikowanym za jazde niezgodna z przepisami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do tekstu autora tematu

Z racji tego, ze nie mam forestera ani imprezy z podniesionym zawiasem będę jechał po trasie szosowej. Ale, że auto turbiny nie ma a moc jest delikatnie mówiąc podstawowa jak na jego gabaryty, to jedyna konkurencja na której mam jakiekolwiek szanse, to jazda na regularność (tak mi się wydaje).

któremu (moim zdaniem) też zależy na rywalizacji "sportowej", tylko sprzęt nie pozwala na walkę z mocniejszą konkurencją.

Regulamin KJS wręcz zabrania łamania przepisów ruchu Drogowego podczas dojazdówek między Próbami Sportowymi i pozwala na bestresowe podziwianie otaczającej przyrody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a tak to mozesz w trakcie dojazdowki zaliczyc jeszcze probe na dokladnosc :twisted:

Hey Than!!! :) Easy!!! :) Powiem ci jedno, że po ubiegłorocznych Plejadach niektórzy z kierowców byli źli na siebie, że tak dobrze im szło na PS, a swoje wyniki okupione katowaniem ukochanych Subaraków, spalonymi sprzęgłami i oponami pogrzebali podczas "jazdy na regularność", która nie ma nic wpólnego z charakterem walki na PS.

Ja jestem na NIE,ale szanuję Twoją opinię. To nasze wspólne święto :) Jesli większość chce "jazdy na regularność" to nie będzie "jazda na regularność" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex - tylko my mieliśmy awarię i przez jazdę na regularnośc MUSIELIŚMY potem pędzić na PKC żeby zdąrzyć, inni mogli pojechać spokojnie i zadać sobie drobine trudu i policzyć ile mają jechać.

 

 

JA jestemz a tym żeby Rajd był długi, ciekawy, z widokami i emocjonujący. OSy też, ale nie tlyko bo urok tego rajdu polegał na pokonywaniu trasy, rozglądaniu się i pogaduszkach w napięciu imprezy jednak sportowej. Ja sie bawiłem rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex - tylko my mieliśmy awarię i przez jazdę na regularnośc MUSIELIŚMY potem pędzić na PKC żeby zdąrzyć, inni mogli pojechać spokojnie i zadać sobie drobine trudu i policzyć ile mają jechać.

 

 

JA jestemz a tym żeby Rajd był długi, ciekawy, z widokami i emocjonujący. OSy też, ale nie tlyko bo urok tego rajdu polegał na pokonywaniu trasy, rozglądaniu się i pogaduszkach w napięciu imprezy jednak sportowej. Ja sie bawiłem rewelacyjnie.

Jak już pisalem po Plejadach ...to najlepsza impreza na jakiej byłem!!!! podporządkuje się Dyrekcji i woli większości. Cholera...już nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TATUNKU!!!od od piersi mnie odrywasz :?: :!: :evil: ...

jak juz to "TA-TRUNKU" :wink: no dobra dobra... dudlaj dalej... :lol:

:mrgreen:

 

 

1. Moniq - my wew 3 sztuki w karawanie jedziemy - ale jak chcesz sie przylaczyc to zapraszamy :) ale bym mial babiniec :shock:

eee...to tam sie lepksiejsza imprezka szykować..hmmm podoba mi sie..podoba :wink:

 

2. trasa lansersko - turystyczna rulz... :D Hansem bys furore robila :D

jeśli nie rozgrzebie go albo nie zrobie kuku to śmigniemy sobie lanserke 8)

 

CTD...Hans na szczęście nie jest psem bo by warczał na mnie..a to moja działka..a żywot ma ze mną boski..my precious :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody sa rozne, mysle ze wiekszosc z nas bedzie cierpila tam na zawod milosny. Zdaje sie ze tow. Moniqa juz wybrala jakiegos Hansika.

Mozna sie ratowac. Bo w koncu najrozniejsze zawody beda reprezentowane: dyrektorzy artystyczni, szambiarze, kompozytorzy, OKR - operatorzy koparki recznej, aktorzy, pisarze, spawacze, prezesi ( o ile to zawod, ale po co konczy sie Zarzadzanie), ochroniarze, frezarze, stoczniowcy, hutnicy, kierownicy muzyczni, rezyserzy, paleontolodzy, fizycy, nauczyciele, nauczyciele akademiccy, zwiazkowcy ( czy to jest zawod?), ksiegowy, kadrowe, i tak dalej. Kucharki.

A zasady jazdy sa chyba oczywiste, po secie i na traktory. Jak ma byc jazda, to chyba jednak nie na trzezwo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a studenci :?: o nas się już zapomina :?: to też zawód i to czasami cholernie ciężki :evil:

o pogrzebaniu szans w jeździe na regularność to ALEXowi chodziło też chyba o takich co za wcześnie wjechalia nie tylko o tych którzy mieli problem zdążyć :roll:

jak ktoś się nie może zdecydować czy i z kim się ścigać to można wybrać trasę turystyczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę "zmuszony" na trasę turystyczną, bo mama uważa, że nie ma szans na rajdowej i nie chce być ostatnia. Oświecił by mnie ktoś co to jest ta turystyczna trasa ? W ogóle jakaś ciekawa i przydatna informacja o plejadach by się przydała, bo o zlotach na razie nic nie wiem...

 

Muszę się z wami podzielić. Miałem fajny dzień dzisiaj. Jechałem swoją nubirką, a przez jakieś 15 km (po mieście) przednią szybę wypełniał mi WRX (który po znajomości wlókł się niemiłosiernie abym mógł za nim nadążyć, no ale liczą się widoki). Do tego, żaden kierowca nie próbował mnie zabić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę "zmuszony" na trasę turystyczną, !

 

Wituś..skarbeńku..jakie zmuszony..przecież trase turystyczno-lansersą śmiga sama elita.. 8) ..normalnie ja nie wiem jak Dyrekcja zmonci takie pudium i skąd weźmie tyle kubełków do rozdania żebyśmy sie wszyscy zmieścili i co by każdy cłepał ze swego puchara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą gorsi ?" Nie wiem jak jeżdżą kierowcy Imprez bo tylko raz udało się nam spotkać na trasie Imprezę ( niebieskie GT z Katowic Z CHOINKĄ ZAPOCHOWĄ NA LUSTERKU) i jechało gorzej, ale też słabszy samochód i mniejsza widoczność ( przez choinkę) Fakt faktem, że na "darmowym" SJSie slalom zrobiła najlepiej w grupie ( a były 3 Soldbergi), ale fakt faktem, ma za bardzo rozwiniętą wyobraźnię (lekarz) do tego jeszcze nie może się przełamać (przesiadka z Nubiry 1.6 do Imprezy, wprawdzie za czasów Nubiry 5 tys obrotów było czymś normalnym przy wyprzedzaniui im gorsze warunki na drodze tym bardziej inni kierowcy zostawali z tyłu, ale Nubirą nie można sobie pozwolić na niektóre szaleństwa a inne są niebezpieczne). Obecnie mama uważa, że nie ma co się mierzyć z ludźmi którzy od lat jeżdżą szybkimi samochodami, a z STI i Soldbergami to już w ogóle szans nie ma. Wstyd było by jej przyjechać na końcu. Mówi, że teraz chce zobaczyć jak to wygląda i może spróbuje za rok.

 

Ja już mamy nie namawiam, bo sam nie wiem co o tym myśleć, na plejadach nie byłem. Nie znam się. Bardzo natomias jestem ciekawy waszego zdania i opinii. Przekaże je mamie.

 

2.aflinta - we Wrocławiu. 4 razy miasto dzisiaj wzdłuż przejechałem, sam jestem zdziwiony.

 

3.Co do trasy turystycznej to w ogóle wiadomo coś ? W naszym salonie nic nie wiedzą (ale oni i tak mało co wiedzą...) Na stronie www nic nie znalazłem. Jak to będzie wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wituś..skarbeńku..jakie zmuszony..przecież trase turystyczno-lansersą śmiga sama elita.. 8) ..normalnie ja nie wiem jak Dyrekcja zmonci takie pudium i skąd weźmie tyle kubełków do rozdania żebyśmy sie wszyscy zmieścili i co by każdy cłepał ze swego puchara...

 

heh Moniq... tozto bedzie naprawde zaista ekipa na tym lanserskim hajłeju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, sama elita mówicie?

Brzmi kusząco- też tą trasą śmignę (nie ma jak odrobina luxusu) :wink:

pozdr.

 

dajcie spokój troche rywalizacji musi być... - naprawdę niema sie czego obawiać a kilka prób sportowych naprawdę nie zaszkodzi samochodźikowi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą gorsi ?" Nie wiem jak jeżdżą kierowcy Imprez bo tylko raz udało się nam spotkać na trasie Imprezę ( niebieskie GT z Katowic Z CHOINKĄ ZAPOCHOWĄ NA LUSTERKU) i jechało gorzej, ale też słabszy samochód i mniejsza widoczność ( przez choinkę) Fakt faktem, że na "darmowym" SJSie slalom zrobiła najlepiej w grupie ( a były 3 Soldbergi), ale fakt faktem, ma za bardzo rozwiniętą wyobraźnię (lekarz) do tego jeszcze nie może się przełamać (przesiadka z Nubiry 1.6 do Imprezy, wprawdzie za czasów Nubiry 5 tys obrotów było czymś normalnym przy wyprzedzaniui im gorsze warunki na drodze tym bardziej inni kierowcy zostawali z tyłu, ale Nubirą nie można sobie pozwolić na niektóre szaleństwa a inne są niebezpieczne). Obecnie mama uważa, że nie ma co się mierzyć z ludźmi którzy od lat jeżdżą szybkimi samochodami, a z STI i Soldbergami to już w ogóle szans nie ma. Wstyd było by jej przyjechać na końcu. Mówi, że teraz chce zobaczyć jak to wygląda i może spróbuje za rok.

 

Ja już mamy nie namawiam, bo sam nie wiem co o tym myśleć, na plejadach nie byłem. Nie znam się. Bardzo natomias jestem ciekawy waszego zdania i opinii. Przekaże je mamie.

 

2.aflinta - we Wrocławiu. 4 razy miasto dzisiaj wzdłuż przejechałem, sam jestem zdziwiony.

 

3.Co do trasy turystycznej to w ogóle wiadomo coś ? W naszym salonie nic nie wiedzą (ale oni i tak mało co wiedzą...) Na stronie www nic nie znalazłem. Jak to będzie wyglądać ?

Witek!!!Powiedz Mamie,żeby się nie wygłupiała i wystartowala na trasie szosowej. Poziom jazdy jest naprawdę różny (zaglądnik do wyników z 2004 roku). Rozmawiałem dzisiaj z osobą zajmującą się przygotowanie trasy i będzie naprawdę łatwo..tzn. wolne próby,ale techniczne. Weź Mamę na trening na jakimś placyku i będziemy mieli czarnego konia zawodów :)

Pozdrawiam...również Mamę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...