Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Cześć

Może ktoś z was posiadaczy forestera n/a 2002-2005 zdecydował się na zakup nowego/innego?

Może zastanawia się?

Jak sie wie, że ukochana furka trafi w dobre ręcę to łatwiej ją oddać ;) (sprzedać)

Taka gwarancję chętnie dam i nawet przyzwolę na kontrolne odwiedziny ;)

W końcu nie pojedzie daleko ;)

Jeśli ewentualnie komuś dałem do myślenia to proszę o PW

pozdr.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla @Andremil, a właściwie jego czarnej Imprezy, na MTS-owej lawecie - widzianej dzisiaj na Lechickiej/Naramowickiej - koło 8.00

 

Ja kupuję nowego i sprzedaję Forysia w dieslu. Oddam w dobre ręce, od zaraz.

Jak mi oddasz Forka, to nie będę się kłócił ;)

 

Terenowa 114

hmmmm... na pewno terenowa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Andremil, a właściwie jego czarnej Imprezy, na MTS-owej lawecie - widzianej dzisiaj na Lechickiej/Naramowickiej - koło 8.00
Nie dałem rady dojechać na transport z gratami do mojego Klunkra.... w weekend jadą więc do MTSu ;)

 

ZAPISANY NA PLEJADY!
My też, my też :yahoo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla @Andremil, a właściwie jego czarnej Imprezy, na MTS-owej lawecie - widzianej dzisiaj na Lechickiej/Naramowickiej - koło 8.00

 

Ja kupuję nowego i sprzedaję Forysia w dieslu. Oddam w dobre ręce, od zaraz.

Jak mi oddasz Forka, to nie będę się kłócił ;)

 

Terenowa 114

hmmmm... na pewno terenowa? ;)

 

Oddam tylko musisz wpłacić bezzwrotną kaucję, lać paliwo i wykonywać wszystkie naprawy na własny koszt.

 

Hmmm..., terenową!!! :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..., terenową!!! :drool:

a jesteś pewien, że numeracja Ci się zgadza? ;) na "1" idzie trasa szosowe ;)

 

Przy okazji pozdrowienia dla @@chojny,? to chyba Twój GT-ek stał około 19.45 na BP przy Serbska/Naramowicka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrowienia dla @chojny,? to chyba Twój GT-ek stał około 19.45 na BP przy Serbska/Naramowicka?

 

Hmmm... Podobno pojechał do MTS.... Podobno wczoraj nie mogłeś przyjechać wcześniej, bo w firmie strrrasznie dużo pracy... :evil:

 

Dziękuję, Szymon, za czujną obserwację B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy organizujecie jakies spoty w Poznaniu?

Bo chetnie bym podjechal i obejrzal Impreze WRX :) zaczynam poszukiwania takiego auta i nie wiem na co zwracac uwage przy zakupie oprocz podstawowych rzeczy takich jak przy innych samochodach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrowienia dla @chojny,? to chyba Twój GT-ek stał około 19.45 na BP przy Serbska/Naramowicka?

 

Hmmm... Podobno pojechał do MTS.... Podobno wczoraj nie mogłeś przyjechać wcześniej, bo w firmie strrrasznie dużo pracy... :evil:

 

Dziękuję, Szymon, za czujną obserwację B)

no to @@chojny sprawa się rypła... Idę zgłosić się na świadka koronnego, to może jakoś mi się uda zmienić tożsamość i wyjechać w siną dal, zanim mnie dopadniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa...Temat nie jest bardzo pilny ale może ktoś z Was w kwietniu będzie jechał do Warszawy i nie będzie to wyprowadzka na zawsze ;) ? Kupiłem grę, dostałem gratis ale kurierem nie chcą mi go wysłać a to tylko lekki kartonowy stand.Wejdzie do każdego auta.Jak co to proszę o PW.Pozdro :)

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa...Temat nie jest bardzo pilny ale może ktoś z Was w kwietniu będzie jechał do Warszawy i nie będzie to wyprowadzka na zawsze ;) ? Kupiłem grę, dostałem gratis ale kurierem nie chcą mi go wysłać a to tylko lekki kartonowy stand.Wejdzie do każdego auta.Jak co to proszę o PW.Pozdro :)

Ja jadę chyba w czwartek ale możliwe że we wtorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle chcemy spotkać się i troszkę przewietrzyć sprzęty każdy chętnych proszę wpisać się na listę

Miejsce bez zmian lotnisko w pile czyli bezpieczny teren.

Ruszamy w niedziele 14 kwietnia o godzinie 12 tym razem dajcie mi się wyspać icon_razz.gif

Wymagane elementy kierowcy pilota oraz auta to:

-Kask dla kierowcy i pilota

-Sprawne auto przegląd +oc

-Gaśnica

-opony dowolne

-brak limitu głośności

-wpisowe 30 zł dla gości 15 zł dla osób z opłaconą składką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana i Panią z oświniaczonego Outbacka, za którym jechałem ul. Cieszkowskiego w Swarzędzu dziś ok. 10:45. Zajęci rozmową byli i chyba mnie nie widzieli, choć włączałem długie :) Druga świnka, jaką widziałem w S-dzu w ciągu roku (nie licząc mojej i żony) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...