Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

pozdrowienia dla nadetego i brodatego RadkaKa, spotkanego w Kiekrzu w Gejowozie dzis rano.
eee, to raczej nie byłem ja, bo ani ja ani samochód nie ruszał się jeszcze z miejsca. Chyba że jednak coś jest nie tak z moją głową i nawet nie wiem co robię, ale w razie czego mogę się dowiedzieć czy gdzieś faktycznie wyjeżdżałem.
dlaczego moja morda widnieje teraz z prawej, a nei z lewej ?
żeby na wstępie już Cię nie oglądać, tylko dopiero po przeczytaniu zepsuć sobie humor :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla nadetego i brodatego RadkaKa, spotkanego w Kiekrzu w Gejowozie dzis rano.
eee, to raczej nie byłem ja, bo ani ja ani samochód nie ruszał się jeszcze z miejsca. Chyba że jednak coś jest nie tak z moją głową i nawet nie wiem co robię, ale w razie czego mogę się dowiedzieć czy gdzieś faktycznie wyjeżdżałem.
dlaczego moja morda widnieje teraz z prawej, a nei z lewej ?
żeby na wstępie już Cię nie oglądać, tylko dopiero po przeczytaniu zepsuć sobie humor :P

 

 

chyba wiem, czy Ty czy nie Ty, nie tlumacz mi sie, ze nie wyjezdzales, jak Cie widzialem. Psujesz mi statystyki zauwazalnosci :)

ale fakt, ze jezdzi jakies podobne do Twojego autko w okolicach K.

 

Aletam zepsuc humor, mi sie zawsze poprawia, jak ogladam swoje zdjecie. Dostalem nawet za nie jakas uwage na GoldenLine.pl, az stwierdzilem, ze sie wypisze z tego kólka.

 

Radekk - tak czy owak, pozdrawiam. I ciesze sie, ze zyjesz, bo drugiej zaloby narodowej bym nie zniosl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem, czy Ty czy nie Ty, nie tlumacz mi sie, ze nie wyjezdzales, jak Cie widzialem. Psujesz mi statystyki zauwazalnosci :)

ale fakt, ze jezdzi jakies podobne do Twojego autko w okolicach K.

no jeździ, ale jeździ nim kobieta, więc nie wiem czy ma tą wspomnianą przez Ciebie brodę :lol:
Aletam zepsuc humor, mi sie zawsze poprawia, jak ogladam swoje zdjecie. Dostalem nawet za nie jakas uwage na GoldenLine.pl, az stwierdzilem, ze sie wypisze z tego kólka.
sobie może nie, ale innym tak :twisted::P
Radekk - tak czy owak, pozdrawiam. I ciesze sie, ze zyjesz, bo drugiej zaloby narodowej bym nie zniosl.
spoko i tak mam wrażenie jakby ta też była z mojego powodu, bo ogłoszoną ją akurat jak przekraczałem granicę wyjeżdżając z kraju, a skończyła się jak wjechałem do polski :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego GT'ka nar rej. PCT... spotkanego dzisiaj za maltą koło 17:00, byłem "z buta" ale kiwka była :D

 

O to to! :mrgreen:

Ja też pozdrawiam gietkowego kierownika PCT, wczoraj napotkanego na Piekarach. Była kiwka, było mruganie i nawet parę słów zamieniliśmy bez łokno :wink: .

Niestety, jakiś dupowóz z tyłu naciskał na zakończenie dyskusji, więc odjechałem nie wziąwszy namiarów.

Jak się tu nie odezwie, to namierzę Go przez MTS, gdzie jego GT było robione przed moim.

 

Korzystając z okazji, informuję, że w Wielkpolsce przybył tydzień temu Gietek z '99 z nowiutkim silnikiem, zbudowanym w Dzierżoniowie.

Z przyjemnością udam się na jakiś spocik, jeśli takowe się odbywają. Zapraszam do oglądania mojego El Bandito oraz jego nowiuśkiego serducha, które wygląda tak, ze aż szkoda odpalać :mrgreen: - Maras, poza pierwszorzędną robotą dołożył od siebie efekty wizualne. Miód :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty wizualne.

Masz jak w szybkich i wściekłych działka ze sprężonym powietrzem w nadkolach?

 

 

Też o tym myślałem :mrgreen:

 

Takich wypasów to nie mam, ale jak podnoszę maskę w słoneczny dzień, to muszę mieć okulary spawalnicze :mrgreen: , bo Maras poszedł szeroko z chromem i polerką+malowanie proszkowe dolotu. Egzemplarz pokazowy. Co ja tam będę opowiadał- sam zobacz. Od środy do końca weekendu jestem na miejscu i chętnie gdzieś podjadę.

Zwłaszcza, że jutro zakładam własnoręcznie odrestaurowany do stanu fabrycznego felunek OZ Granturismo Evo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pozdrawiam gietkowego kierownika PCT

Toż to doqtor :wink:

 

 

NIebieskie sie przyciąga :mrgreen: Dzisiaj, niespodziewanie nadziałem się na tego GTka w Piotrze i Pawle koło Esqlapa - gdzie ostatni raz byłem wieki temu.

Poznałem kierownika i namiary mam. Chociaż nie przedstawił się jako doqtor :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie przedstawił się jako doqtor :wink: .

bo On skromny jest, ale zapewniam że to najlepszy doktor na świecie, nie ważne czy boli palec, czy odrąbało Ci głowę, On z pewnością jest w stanie Ci pomóc :P:lol::twisted:

 

...wiadomo... 8) wszystko kwestia ceny...bolący palec: 100,- dekapitacja...500,- ..uścisk dłoni doqtora...bezcenne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma któś z zacnego Grona czas na jakiś spocik jutro?

 

Chciałbym pokazać El Bandito z nowym sercem by MTS i paroma gratami by me :mrgreen: oraz podpytać o parę rzeczy i posłuchać mądrych rad.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich dzisiaj spotkanych w miescie - rano w okolicach Mieszka nr 1, na Morasku (skret z deszczowej?), w Kocarze, w okolicach Kocaru i jeszcze jedno seicento :>

 

Szczegolnie gorace pozdrowienia dla Pana w Mercedesie ML. Przy czytaniu informacji technicznych, poza linijką "MOC" dobrze jest także wziąć pod uwagę linijkę "MASA WŁASNA", skoro juz postanawia Pan podbudować ego kopaniem spod świateł obtłuczonych, trzeszczących i warczących czerwonych "polonezów".

 

Jak zwykle, kupie opony, kazda ilosc, rozmiary subarowe (225-245, 40-45, 17"-18").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla kierownika STi US spotkanego ok 17.30 w Przeźmierowie - zapamiętałem PO 244LU (kumpel ma połowę z tego czyli PO 122LU, a mój poprzedni Leoś też był PO xxxLU ;) ) i różowe świnki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich dzisiaj spotkanych w miescie - rano w okolicach Mieszka nr 1

Odpozdrawiam.

Ten Twój wiśniowy Świnior powinien mieć statut uprzywilejowanego.

Ta ilość decybeli. :twisted::mrgreen: 8)

P.S.

Co do spota jestem za. Gdzie i o której?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich dzisiaj spotkanych w miescie - rano w okolicach Mieszka nr 1

Odpozdrawiam.

Ten Twój wiśniowy Świnior powinien mieć statut uprzywilejowanego.

Ta ilość decybeli. :twisted::mrgreen: 8)

P.S.

Co do spota jestem za. Gdzie i o której?

 

pozdrawiam pozdrawiam :)

 

Dlaczego nikt mi nie wierzy, jak mowie, ze go wyciszylem ? wlozylem centerpipe z jakas puszka, zeby nie bylo glosno :mrgreen:

 

W sobote szkolenie w Gądkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie zobaczył bym robote MTS'u. Ale stare Legacy obok tego to chyba wstyd :roll:

Niestety do 20 uziemiony, ale później można posłuchać bulgotów WRXa :lol:

Gdzie i o której?

 

Może być po 20:00. A gdzie? Pewnie na jakimś parkingu. Malta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...