Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

ja się spocić nie chce, a w sumie nie mogę bo fureks u blacharza mordkę sobie poprawia :twisted: chyba że chceta widzieć dyszla kolejnego :P

 

Przecież nie chodzi nam o samochody, tylko o ich przesympatycznych użytkowników :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

chojny, a Ty co? Już gotowy???

 

 

z czym i na co? 8)

 

właśnie wróciłem z Mekki gdzie zostawiłem Subarke, więc jutro jeżeli sie wyrobie to wpadne na klekoczącej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój entuzjazm mnie zmylił. Pomyślałem, że może Maras zrobił Ci skrzynię i chromy na poczekaniu.

 

Ja bym się chętnie spotkał z przesympatycznymi kierowcami subaru, a żeby zsolidaryzować się jeszcze bardziej z tymi upośledzonymi ;), przyjechałbym również rodzinnym dizlem. Niestety na godzinę 20tą jest koncert pod Polibudą niejakiego Łąki Łanu, na który zostałem namówiony przez moich "innych" kolegów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój entuzjazm mnie zmylił. Pomyślałem, że może Maras zrobił Ci skrzynię i chromy na poczekaniu.

 

Ja bym się chętnie spotkał z przesympatycznymi kierowcami subaru, a żeby zsolidaryzować się jeszcze bardziej z tymi upośledzonymi ;), przyjechałbym również rodzinnym dizlem. Niestety na godzinę 20tą jest koncert pod Polibudą niejakiego Łąki Łanu, na który zostałem namówiony przez moich "innych" kolegów. :P

 

Wyślijmy sms o treści POMAGAM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój entuzjazm mnie zmylił. Pomyślałem, że może Maras zrobił Ci skrzynię i chromy na poczekaniu.

 

 

obecnie czekam na wyrok... w sprawie skrzyni :?

 

chromów nie będzie... :roll:

 

ale sprzęt ma być gotowy do Plejad :twisted: i to jest najlepsza wiadomość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój entuzjazm mnie zmylił. Pomyślałem, że może Maras zrobił Ci skrzynię i chromy na poczekaniu.

 

 

 

 

chromów nie będzie... :roll:

 

łeeee, słabo :wink:

Z chromami ma +10 do mocy (zastępuje jednego porsiaka) :mrgreen:

 

Ważne, że fura już w spa. Mam nadzieję, że się tylko przesłyszałeś i Maras po prostu zmieni Ci olej w skrzynce. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Wiecie może, czy baaardzo zglebiony srebrny forek, z rej. PZ, złotymi hamulcami z przodu i bez świnek jest jakiś forumowy? :D

 

Forumowy raczej nie, ale spotykam takiego na myjni w Swarzędzu.

 

Chciałem odwieźć koleżankę z uczelni w centrum na śródkę, ale jakoś tak za nim pojechałem, że dopiero w Swarzędzu zawróciłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Wiecie może, czy baaardzo zglebiony srebrny forek, z rej. PZ, złotymi hamulcami z przodu i bez świnek jest jakiś forumowy? :D

 

Forumowy raczej nie, ale spotykam takiego na myjni w Swarzędzu.

 

W Swarzędzu to chyba bardziej niż srebrny jest taki ciemniejszy (srebrnoszary? Platynowy?), w kazdym razie jesli po PZ ma chyba dwie albo 3 szóstki to o ile mi wiadomo na forum nie siedzi ale forka ma zacnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - było sympatycznie. Szkoda, że pogoda nie sprzyjała pogaduchom na świeżym powietrzu. Następnym razem może byśmy się spotkali przy ładnej pogodzie pod Maczkiem przy Szwedzkiej. Jest przestronnie, są frytki i kola, czyli wszystko co potrzeba do swobodnej konwersacji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wie ktos przypadkiem gdzie można zakupić i zamontować taką osłonę jak jest na stronie SIP:

http://www.sklep.subaru.pl/oslona-legac ... d-310.aspx

 

oczywiście cena 1000zł za taką kratkę do prywatnego samochodu mnie nie interesuje i jest zwykłą przesadą. Koszt produkcji takiej kratki pewnie nie wychodzi poza granice kilkunastu lub tez kilkudziesieciu złotych a sprzedawana jest legalnie po 1000zł. No chyba ze jest robiona w technologi NASA a jej wytrzymałość i żywotność wzrasta do 500lat oraz dodaje 20 koni do silnika. Zna ktoś może warsztat lub osobę która zajmuję sie tego typu rzeczami?

 

pozdrawiam

Grzelak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wie ktos przypadkiem gdzie można zakupić i zamontować taką osłonę jak jest na stronie SIP:

http://www.sklep.subaru.pl/oslona-legac ... d-310.aspx

 

oczywiście cena 1000zł za taką kratkę do prywatnego samochodu mnie nie interesuje i jest zwykłą przesadą. Koszt produkcji takiej kratki pewnie nie wychodzi poza granice kilkunastu lub tez kilkudziesieciu złotych a sprzedawana jest legalnie po 1000zł. No chyba ze jest robiona w technologi NASA a jej wytrzymałość i żywotność wzrasta do 500lat oraz dodaje 20 koni do silnika. Zna ktoś może warsztat lub osobę która zajmuję sie tego typu rzeczami?

 

pozdrawiam

Grzelak

 

Nie przesadzaj. Za kilkanaście złotych to możesz sobie kupić do tej kraty śrubki. A tak poważanie, to z doświadczenia wiem, że w jakimś tam warsztacie zrobią tą kratę za 600 zł minimum ze względu na koszt robocizny. A i tak będzie problem ze spasowaniem tego do mocowań w samochodzie - jeśli są odkryte. Radzę kupić w sklepie albo u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...