Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

...suczke Gladiusa :mrgreen: wrrrrrrrrrrrrrrr :P

 

 

piękna Ci ona 8)

 

 

...tez zakochana :D

 

Gimof - nie umiem wozic :P:mrgreen:

 

Uamizm - dziekuje :twisted:

 

I pozdrawiam kierowce czarnej imprezki z rozowymi swiniami io czyms jeszcze w rozowym spotkana dzis ok 9 na lechickiej przed rondem... rej. chyba na PO, bo myslalam, ze to warszawska barbie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoll, odpozdrowienia dla Ciebie i Taty :mrgreen: nie zauważyłem Cie. a tak btw to nie Ty przypadkiem miałeś ostatnio spotkanie z miskami za rondem rataje? :twisted:

 

Ja Ciebie widziałem z placu wolności :P A tata za Tobą jechał grunwaldzką :wink:

Za rondem rataje miałem, ale to juz pare miesięcy temu, ostatnio za to w sobote na rogatkach Poznania :oops:

 

PS Nastepnym razem jak bede siedział na pl. wolnosci i bede po zajęciach, i zobacze ze jedziesz, to sie nie dziw, jak ktos Ci nagle wsiądzie do auta - podrzucisz mnie grunwaldzka w strone domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoll, odpozdrowienia dla Ciebie i Taty :mrgreen: nie zauważyłem Cie. a tak btw to nie Ty przypadkiem miałeś ostatnio spotkanie z miskami za rondem rataje? :twisted:

 

Ja Ciebie widziałem z placu wolności :P A tata za Tobą jechał grunwaldzką :wink:

Za rondem rataje miałem, ale to juz pare miesięcy temu, ostatnio za to w sobote na rogatkach Poznania :oops:

 

PS Nastepnym razem jak bede siedział na pl. wolnosci i bede po zajęciach, i zobacze ze jedziesz, to sie nie dziw, jak ktos Ci nagle wsiądzie do auta - podrzucisz mnie grunwaldzka w strone domu :mrgreen:

 

Tylko rób to spokojnie, bo reakcja i odruch moze być bolesna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla burzum'a spotkanego na Mieszka1 (jechałem 206'ką żony, GT nadal się naprawia :( ) i pytanie kto za mną leciał czarnym forkiem z różową świnią na Wołczyńskiej ok 8.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr...widziałem Twoją maszynę przy okazji serwisu u Przemka...szkoda stwora, mam nadzieję że szybko wróci do żywych...pozdr
ano stoi i stoi, niby kilka detali, ale wpierw przepychanki o kasę z AC z ubezpieczycielem, teraz czekamy na części, w między czasie robi mi rozrząd, przegląd itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pfd.org.pl/kalendarz-imprez/ ... olski.html

 

jedzie ktoś jutro ? nie jestem wielkim fanem, ale naprawdę maszyny mega szybkie i chłopacy ogarniają. Miałem okazję jechać po kartingu na prawym (dokładnie na lewym ;) ) z Arkiem z Team Polody Performance podczas GranTurismo Polonia 2009 i robi piorunujące wrażenie zjeżdżanie z dużej pętli na karting przy 130km/h bokiem... potem dwa razy ręczny na ustawienie auta i dohamowanie :shock: i ogień.... potem już tylko cały karting na pełnym bucie i bokami... tak nawet subaru nie lata bokiem ;)

 

zajawka:

 

"Anatomia driftu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo dymu było :D ...a eliminację wygrał 18-latek w BMW, który jeździ od roku :shock: .

 

trochę było, ale generalnie całkiem miło ;)

 

foty

http://maniujr.nazwa.pl/galeria/index.p ... rift%20Cup

 

filmik

http://maniujr.nazwa.pl/TOYO.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam, maniujr - zalegle :)

 

pozdrowienia dla nadetego i brodatego RadkaKa, spotkanego w Kiekrzu w Gejowozie dzis rano. Wygladales, jakbys chcial kogos zabic, ale moze to moje uprzedzenie (i duma).

 

Duzo syfu narobie wymieniajac olej w forku w garazu ? Musze odkrecic płytona ?

 

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...