Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

pozdrawiam stojacego w sobote poznym popoludniem pod auchan swadzim gt00 (nie pamietam czy granat czy blue :oops: ) o nr SB 2XXXXX...

i dzisiaj pania w tym samym miejscu taka samą imprezką jak mła tylko czarną - ale zupelnie niekumata, a nie mialam dnia na uswiadamianie :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ciebie Monia widziałem ostatnio pod decathlonem nawet chwilę tam stałem ale coś długo robiłaś zakupy :razz:

 

pzdr

 

serio? ale to z 3 tygodnie temu gdzies :mrgreen: ...bylam pierwszy raz i "zwiedzalam" :wink:

...ale serdecznie Cie pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla granatowego GTeka, z którym ok 17.20 zrobiliśmy sporo hałasu na piątkowie (ul.Opieńskiego) ;) kto to ? bo chciałem spytać o ten wydech wyglądający jak beczka prochu ;)

 

z Pozdrowieniem także dla Ciebie :wink: Twoja Świnka już pod Plazą rzuciła mi się w oczy :cool: (trudno byłoby przejść/przejechać koło niej obojętnie) a wydech.. z takim nabyłem, niestety tylko końcowy, do tej mojej rynny koty się chowają a rano budzę sąsiadów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wydech.. z takim nabyłem, niestety tylko końcowy, do tej mojej rynny koty się chowają a rano budzę sąsiadów

 

zdaje się że Cię widziałem wczoraj rano (7:37) w okolicach wieży telewizyjnej, wydech faktycznie specyficzny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jaki masz kolr tego forka?

 

brudny, porysowany na dachu :mrgreen:

ten poprzedni był porysowany na dachu, ten jest tylko brudny :razz: :wink:
...jaki masz kolr tego forka?

jak powiem, to wiele Ci to nie pomoże, bo tak nie widać jakiego on podobno jest koloru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ma charakterystyczne świnki :mrgreen: Tylko po nich Twojego forka rozpoznaję :cool:
w obecnej chywili to chyba tylko oczy widać :razz:

 

ak zamawiał to męskich nie było :mrgreen:
:razz: były, ale jakoś tak uznałem że przynajmniej będę się wyróżniał. Zresztą jedna jest męska, tylko o odmiennej orientacji, a druga to faktycznie wersja damska :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja Świnka już pod Plazą rzuciła mi się w oczy :cool: (trudno byłoby przejść/przejechać koło niej obojętnie)
miło było spotkać forumowicza ;) a moja żona jak stanąłem za Tobą na światłach od razu powiedziała: tylko się nie ścigajcie! ;) i że masz ładniejszy (bo niższy) spojler ;) na co ją szybko naprostowałem, że ścigać się nie będziemy (nie mam takiego zwyczaju, a zwłaszcza z innymi subarakami), ale na pewno zrobimy trochę bałaganu i hałasu na drodze :mrgreen:;) no i się nie myliłem :mrgreen: btw - słyszę Cię z domu jak jedziesz tą ulicą, a mieszkam w głębi OZS ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścigać się nie będziemy (nie mam takiego zwyczaju, a zwłaszcza z innymi subarakami), ale na pewno zrobimy trochę bałaganu i hałasu na drodze :mrgreen:;) no i się nie myliłem :mrgreen: btw - słyszę Cię z domu jak jedziesz tą ulicą, a mieszkam w głębi OZS ;)

 

 

W naszej okolicy od tego hałasu szyby w oknach drżą, kury nie niosą jaj a emerytki widząc mnie jak idę na parking wyciagają krucyfiksy i coś tam krzyczą :twisted:

 

o ściganiu ze mną (nawet z ogranicznikiem w postaci żony na prawym fotelu) mógłbyś napisać w innym poście...Konfesjonał dla tych co kopią leżącego :lol:

 

z pozdrowieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej okolicy od tego hałasu szyby w oknach drżą, kury nie niosą jaj a emerytki widząc mnie jak idę na parking wyciagają krucyfiksy i coś tam krzyczą :twisted:
heh... ja myślę o założeniu Blitz NurSpec, który ma opinię mega głośnego, więc wtedy już w ogóle będziemy wyklęci :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, jak podskoczysz do Pobiedzisk, np. jutro albo w niedzielę ... to zapraszam na posłuchanie Blitza live :!: Ja się dalej nie mogę urwać, bo mam ekipę remontową, ale na pewno na chwilę moglibyśmy się spotkać :?: :wink:

 

I UWAGA! Mój Blitz zardzewiał :!: Końcówka Prodrive'a padła zeszłej zimy, teraz końcówka Blitz'a ... Co za syf na te drogi sypią :shock: :roll: ... ale kupiłem u porządnego sprzedawcy i wymiana na nowy już załatwiona - czekam na dostawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, jak podskoczysz do Pobiedzisk, np. jutro albo w niedzielę ... to zapraszam na posłuchanie Blitza live :!: Ja się dalej nie mogę urwać, bo mam ekipę remontową, ale na pewno na chwilę moglibyśmy się spotkać :?: :wink:
elou ;) dam znaka :mrgreen: być może jutro z rana, dzisiaj jestem w trybie popiątkowym i nie powiniem prowadzić :twisted: puść mi koma do siebie na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...