Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Pozdrawiam legaca i oubacka które śmigneły wczoraj prawie jeden za drugim w kierunku Dąbrowskiego przez tunel na Grudzieńcu ok. 16tej oraz Legaca, który pełzał przede mną w korku na Palacza i śmignał dalej w Krauthofera ok. 16.45. :)

Edytowane przez Abbaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuS,a Ty przypadkiem nie jesteś od Fasoli z Mazdy ? Coś mi się pokojarzyło...

 

A w ogóle to dlaczego nikt mnie nie uprzedził,że jak będę próbował wyłupić różowy emblemat "i" z mordeczki,to mam go podgrzać suszarą i nie ciągnąć od dłuższej osi owalu ? ;) Tacy koledzy...specjalnie to zrobiliście ;) Teraz mam dwa mniejsze emblematy o nieregularnych kształtach... :) No ale nowa,niebieska plejada już jest na miejscu.Tamtego szkoda bo był oryginał i w zasadzie prawie miał już nowego właściciela :( Tymczasem go skleiłem i ku uciesze połowicy zawisł nad drzwiami do garażu.I od razu pytanie,z taką nutą pretensji: a ja mogę sobie obok znaczek Hondy przyczepić ? Tak możesz,nawet całą Hondę sobie zawieś obok ;)

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrabiam PKB i w sobotę i w niedzielę.

A propos. Udało mi się ustalić w ALSDS termin na 05.01.2013r. okolice Poznania (są dwie miejscówki ale nie dalej jak 25 km od Poznania), około 9.00, cena 350 zł brutto. Chętni:

1. IzoTom

2.

 

Tomek, mnie dopisz. Andrzej będzie prowadził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuS,a Ty przypadkiem nie jesteś od Fasoli z Mazdy ? Coś mi się pokojarzyło...

 

 

 

 

taaa a czemu??, Fasola to nasz przedstawiciel regionalny w wlkp

 

do września tego roku śmigałem taką dłubaną przez 3 lata Mazdą:

 

 

dsc06595g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: szkolenie planowane na 5 stycznia będzie w Gądkach. Program: na początku trochę rozgrzewki czyli slalomy, nawroty, skręt z dohamowania itp w zależności od poziomu i chęci uczestników. Później albo wcześniej, jazda na czas: długość przejazdu około 1 minuty max 1,5 minuty. Uff, co jeszcze ... Nie pamiętam ale zawsze jest na tyle dużo jazdy, że około 15.00 ma się dość. Start o 9.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: szkolenie planowane na 5 stycznia będzie w Gądkach. Program: na początku trochę rozgrzewki czyli slalomy, nawroty, skręt z dohamowania itp w zależności od poziomu i chęci uczestników. Później albo wcześniej, jazda na czas: długość przejazdu około 1 minuty max 1,5 minuty. Uff, co jeszcze ... Nie pamiętam ale zawsze jest na tyle dużo jazdy, że około 15.00 ma się dość. Start o 9.00.

 

Zatem Kolega Izotom robi zapisy ? :book:

Edytowane przez eror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pięknie brzmiącego srebrnego Forka turbo spotkanego na skrzyżowaniu Grbar

odpozdrawiam :)

ajax, ponownie pozdrawiam - i znowu na Garbarach się mijaliśmy - w sobotę :) tyle, że tym razem 'inkoguto' byłem - czyli Alltrackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pięknie brzmiącego srebrnego Forka turbo spotkanego na skrzyżowaniu Grbar

odpozdrawiam :)

ajax, ponownie pozdrawiam - i znowu na Garbarach się mijaliśmy - w sobotę :) tyle, że tym razem 'inkoguto' byłem - czyli Alltrackiem.

 

Bardziej Ci Forek pasuję:) Na Garbarach często można mnie spotkać bo tamtędy jadę do mojej wytwórni PKB

Alltrack jest jakoś oznakowany? :P

 

Izotom jeśli dostanę urlopik chętnie przyjadę ale nie lubię składać obietnic bez pokrycia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa a czemu??, Fasola to nasz przedstawiciel regionalny w wlkp do września tego roku śmigałem taką dłubaną przez 3 lata Mazdą

 

No to mamy wspólnego znajomego,jakiś czas temu Fasola wspominał mi,że kupiłeś Imprezę,zresztą krótko przede mną.Czytając wątek jakoś tak Cię skojarzyłem.Niniejszym pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pumex, Pumex chociaż byś o tym nie pisał ... :czerwona:

oj tam oj tam :P

 

Bardziej Ci Forek pasuję:)

true :thumbup:

 

Alltrack jest jakoś oznakowany? :P

nie, kompletny cichociemny ;) a właściwie to - cichobrudny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: szkolenie planowane na 5 stycznia będzie w Gądkach. Program: na początku trochę rozgrzewki czyli slalomy, nawroty, skręt z dohamowania itp w zależności od poziomu i chęci uczestników. Później albo wcześniej, jazda na czas: długość przejazdu około 1 minuty max 1,5 minuty. Uff, co jeszcze ... Nie pamiętam ale zawsze jest na tyle dużo jazdy, że około 15.00 ma się dość. Start o 9.00.

 

Temat aktualny? Zebrała się odpowiednia ilość chętnych?

 

Ja potwierdzam swoją gotowość bojową jakby co B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, startowaliście e30 na wigilijnym dzisiaj ? tak co mi się zdawało, że Was widziałem

 

Niestety "Slicznotka" juz nie jest u nas ale na szczescie zostala na forum ;)

 

 

 

Trzeba sie jakos spotkac, bo z niektorymi to sie juz 15 kilo temu widzielismy i wstyd ale poznac ciezko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ było miło znowu kopytkami zaryć w śniegu! Nie ma nic piękniejszego jak wyprzedzić CLK500 i patrzeć na tańczące lambadę BMW. Dajcie mi tego Japończyka co wymyślił ten napęd, muszę go wycałować! :yahoo:

 

Trzeba sie bylo odezwac. My tak samotnie sie slizgalismy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie bylo odezwac. My tak samotnie sie slizgalismy.....

ostatnia chwila. Dzisiaj ma być +6, a jutro +9 :(

 

Przy okazji pytanie - ktoś ma dobre miejsce, gdzie ogarniają autoalarmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...