Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

kitewinger - to Ty nabyłeś tego Forka 2,5 turbo w automacie z komisu Kocara?

burzum - spocik na gokartach? Ostatnio wymiękłeś, że Cię tak teraz podpuszczę, proszę ja Ciebie. :cool:

 

nabyłem 2.5 turbo wiśniowe w manualu - kupione u Kocara faktycznie ale ja kupowałem z innego źródła:) Nie wiem może kiedyś i stał u Kocara

 

Tego złotego nabyłeś?

 

Co z aktualnym będziesz robił?

 

ajax jak - kupiłem wiśniowego - tutaj fotki (kupiony u Kocara przez pierwszego właściciela) http://auto50.pl/samochody/1/subaru_forester_2.5t_230km_-salon_pl-_idealny!_a81

 

Mój poszedł we wrześniu w jeden dzień - pojechał do kolegi z forum do Gdyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

kitewinger - to Ty nabyłeś tego Forka 2,5 turbo w automacie z komisu Kocara?

burzum - spocik na gokartach? Ostatnio wymiękłeś, że Cię tak teraz podpuszczę, proszę ja Ciebie. :cool:

 

nabyłem 2.5 turbo wiśniowe w manualu - kupione u Kocara faktycznie ale ja kupowałem z innego źródła:) Nie wiem może kiedyś i stał u Kocara

 

Tego złotego nabyłeś?

 

Co z aktualnym będziesz robił?

 

ajax jak - kupiłem wiśniowego - tutaj fotki (kupiony u Kocara przez pierwszego właściciela) http://auto50.pl/sam...l-_idealny!_a81

 

Mój poszedł we wrześniu w jeden dzień - pojechał do kolegi z forum do Gdyni.

 

Echhh szkoda, kiedyś wspominałem, żebyś dał znać jak będziesz się pozbywać:)

 

No ale nie dziwota, że poszedł od ręki:)

 

Sprawdzałeś poprzedniego właściciela?

 

Wiśniowy nie stał, była grafitowa perełka ale już ma szczęśliwego nowego właściciela:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam nie lada problem potrzeba mi info misja jest taka żeby moja kobieta wkońcu przekonała się że Subaru to nie znaczy milion złotych rocznie na części i eksploatację :P wiem że część z was sarkastycznie podchodząc do sprawy powie że no może 500 tyś by wystarczyło. (pod warunkiem że forum od czasu jak je częściej użytkowałem się nie zmieniło). No ale do rzeczy co proponuje może jakieś mini spotkanie żeby nie utrudniać może w przyszłą niedzielę bo sobota jak wiadomo dzień święty i napić się trzeba bo tygodniu pracującym. Ale to tylko moja luźna propozycja sam obecnie poruszam się Mazdą 6 kombiwar 2.0D 136KM. (obecnie czeka na wycene ubezpieczyciela :/ ale mam nadzieje ozdrowieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sniegu bo auto nie gotowe na snieg :P

Znaczy co? miotełka do odśnieżania jeszcze nie jest zakupiona czy płyn do spryskiwaczy jeszcze letni? ;)

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara! Pomocy :mrgreen: ! Potrzebuje dobrego blacharza do regulacji drzwi kierowcy. Nie sądze, że wymagane jest zdejmowanie poszycia, choć zawiasy jakby bez luzów. Potrzebuje człowieka solidnego, nie łomiarza, ale ze zdrowym podejściem do tematu. :mrgreen:

No i który ma też pojęcie o drzwiach bez ramek... :cool:

Edytowane przez Abbaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miotełka do odśnieżania jeszcze nie jest zakupiona czy płyn do spryskiwaczy jeszcze letni?

 

 

Bu ha ha ha ha....miotełka jest do odśnieżania jak i do czyszczenia nawiewów, płyn zmieniony na letni, nowe wycieraczki wjechały, temperatura w garażu w normie :-P

 

Koła zmieniałem na zimowe i zgubiłem 2 zimowe nakrętki do kół ale już odebrałem z wiadomego ASO wczoraj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy poczekać za śniegiem ja byłem już prawie gotowy do zimy opony już ubrane płyn jeszcze był letni a teraz i tak stoi w warsztacie. A co do przekonywania żony, dziewczyny czy jak inaczej moją partnerkę ludzie nazywają (urzędnicy konkubentka) to wydaje mi się że kobiete zrozumie tylko kobieta i tak samo jest z przekonywaniem do czegokolwiek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tęsknie za śniegiem bo FWD nie sprzyja ale chętnie spotkam się z wami jak tylko będzie taka okazja :) może wtedy moja piękniejsza połowa polubi Subaru z całym dobradziejstwem inwentarza czyli pojmie wkońcu że jest to inwestycja a nie wydatek na bezpieczeństwo (tzn. dobrą zabawę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zimowe nakrętki do kół ...

o w morde, jak taka zimowa nakrętka wygląda ? poka :shock: :twisted:

 

 

No normalnie, zimowe są srebrne a letnie są złote... :-P

 

 

Zgubiłem ja ta ciapa dwie zwykłe. :mad:

 

Ale już mam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tęsknie za śniegiem bo FWD nie sprzyja ale chętnie spotkam się z wami jak tylko będzie taka okazja :) może wtedy moja piękniejsza połowa polubi Subaru z całym dobradziejstwem inwentarza czyli pojmie wkońcu że jest to inwestycja a nie wydatek na bezpieczeństwo (tzn. dobrą zabawę)

 

Polecam przejażdżkę w bagażniku z moją żoną - po kilku wyjazdach ze mną na bednary przekonała się do Subaru :) Poniżej jej próby wyrzucenia mnie z bagażnika naszego Forka,

Edytowane przez kitewinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne mam nadzieję że i ja tego kiedyś doczekam w jakie już mówię moi drodzy.

 

Plan jest taki żeby to było kombi najlepiej SI WRX jeśli chodzi o MY wszystko od 2004 oczywiście idealnie wiadomo że bywa w życiu różnie ale hipotetycznie zakładając chciałbym trafić 2.0 jeśli będzie więcej to też się nic nie stanie :-) przyglądałem się również forysiom i legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie posiadam i nie wymieniałem ale z tego co mi wiadomo to najrozsądniej będzie pojechać do Kocara bo nawet jeśli ktoś zrobi to za rozsądne pieniądze a zrobi to nie umiejętnie to stracisz dwa razy bo i tak ostatecznie skończysz w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...