Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko luźno napomknę, taka jedna niebieska Impreza dzisiaj się wyprowadziła z rodziny. Wzięła części pod pachę i pojechała do nowego, ciekawe czy lepszego miejsca. Także niestety zostaję bez auta forumowego, a czy mnie wpuścicie jak przyjadę czymś innym tego jeszcze nie wiem :ph34r:
Dla ciekawskich, poszła za ponad 20k a sprzedawała się całe 19 godzin na znanym portalu ogłoszeniowym :D

 

Bez tytułu.jpg

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ericsson napisał:

Tak tylko luźno napomknę, taka jedna niebieska Impreza dzisiaj się wyprowadziła z rodziny. Wzięła części pod pachę i pojechała do nowego, ciekawe czy lepszego miejsca. Także niestety zostaję bez auta forumowego, a czy mnie wpuścicie jak przyjadę czymś innym tego jeszcze nie wiem :ph34r:
Dla ciekawskich, poszła za ponad 20k a sprzedawała się całe 19 godzin na znanym portalu ogłoszeniowym :D

 

Bez tytułu.jpg

Wpadaj punciakiem :D może @elmot jednak sprzeda Ci czarną strzałę? :P

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 20:06, Kiwi 4ester napisał:

Wpadaj punciakiem :D może @elmot jednak sprzeda Ci czarną strzałę? :P

czarna chyba zostaje na razie :D Chyba, bo robiąc zdalnie i kwarantannując się pocovidowo muszę chodzić nocą przepalić fury i zaczyna to być trochę frustrujące. Bena spalona, a przebieg w miesiącu rzędu 100 km na samochód. 

Edytowane przez elmot
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elmot napisał:

czarna chyba zostaje na razie :D Chyba, bo robiąc zdalnie i kwarantannując się pocovidowo muszę chodzić nocą przepalić fury i zaczyna to być trochę frustrujące. Bena spalona, a przebieg w miesiącu rzędu 100 km na samochód. 

To może zacznij wynajmować żeby się nie zastały :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Sanktuarium JP2 :)

Koleżanki/Koledzy, uważajcie na to miejsce. 2-3 lata temu pojechałem tam na pocz. zimy (co zdaje się było też jej końcem w Krakowie, ale skąd mogłem wiedzieć) na tradycyjny trening zimowy (wieczorem). Żadne szaleństwo, bączki, gaz do dechy, nic z tych rzeczy. Tylko żeby sobie przypomnieć jazdę po śliskim, max. 20 km/h, jedyneczka, manewry omijania "niby-pieszego", który wszedł z chodnika pod koła, wchodzenie i wychodzenie z zakrętu, takie pierdoły (co roku tak robię). Zaznaczam, że mam seryjny wydech, więc nie ma hałasu. Jeździłem tam 6-10 min., potem pojechałem na 2 min. w "leśną" drogę tuż obok. Gdy wyjeżdżałem z zagajnika, to już tam niebiescy jechali. Patrzyli się na mnie, ja na nich, może się domyślali, że w zgłoszeniu o mnie chodziło, ale mnie nie złapali "za rękę", więc nic mi nie mogli zrobić :)  Jestem pewien, że jakiś miłujący bliźniego katolik doniósł na mnie od razu, zapewne zgłosił, że "jakiś szaleniec wykonuje niebezpieczne manewry w świętym miejscu z bardzo dużymi prędkościami, zaraz kogoś/wszystkich pozabija, potwornie ryczy" :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tichy napisał:

Lata ćwiczeń bączków pod remizą zbierają żniwo ;):ok:

W latach, gdy mogłoby się robić takie rzeczy pod remizą, nie miałem auta :upside-down-face_1f643-small: a moje pierwsze to była ośka fwd :P z rwd to tylko ciągnikiem siodłowym do tej pory jeździłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2022 o 18:15, Kiwi 4ester napisał:

To było do przewidzenia... 

 

Już od początku miała problem z osiadającymi fundamentami (teren podmokły, którego nikt nie wziął pod uwagę)... 

 

Za to była to świetna miejscówka na różne spoty... I pod tym kątem będzie jej żal :(

pewna epoka się właśnie kończy :unsure:

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gabin napisał:

Za to była to świetna miejscówka na różne spoty... I pod tym kątem będzie jej żal :(

pewna epoka się właśnie kończy :unsure:


Może niekoniecznie w gronie posiadaczy plejad, ale spoty na plazie były organizowane zanim inne nawet centra handlowe powstawały, grubo lat wstecz...
Za kilka lat na spotach będziemy wspominać "wiecie Panowie, a wtedy na spotach na nieistniejącej już Plazie, to się działo..." :D 
 

21.05.16 - Subaru forumowy spot.jpg

Edytowane przez Ericsson
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ericsson napisał:


Może niekoniecznie w gronie posiadaczy plejad, ale spoty na plazie były organizowane zanim inne nawet centra handlowe powstawały, grubo lat wstecz...
Za kilka lat na spotach będziemy wspominać "wiecie Panowie, a wtedy na spotach na nieistniejącej już Plazie, to się działo..." :D 
 

21.05.16 - Subaru forumowy spot.jpg

No ja swego czasu bywałam tam prawie codziennie na różnych spotach ;)

To były czasy.... :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...