Skocz do zawartości

Cynamonowy slajd IX Listopad 2009


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lipa, odwoluje nocleg w motelu... :sad:

 

info dla chetnych ktorzy wybierali sie na cyne z olsztyna i okolic - 22 listopada ma sie odbyc kjs "samochodowka", info tutaj http://rally.olsztyn.pl/viewtopic.php?t=1042&start=0 trzeba myslec pozytywnie, przynajmniej reczny pocwicze ;) przydalby sie dla mnie jakis konkurent w klasie gosc, bo cos czuje, ze bede osamotniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju - widziałem Lanosa na lawecie - tak sie domyśliłem, że ze Słomki wraca. Ten urwany tył to przez głębokie błoto czy gdzies było za bogato?

Zakręt po prostej startowej , na wyjsciu wielka kaluza/bajoro zerwała tylny zderzak/nakładkę :mrgreen: ...nawet niezle bez tego wyglada.... :wink:

AK

no właśnie i to zdenerwowanie z rana też byłem dziś pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info dla chetnych ktorzy wybierali sie na cyne z olsztyna i okolic - 22 listopada ma sie odbyc kjs "samochodowka", info tutaj http://rally.olsztyn.pl/v...?t=1042&start=0 trzeba myslec pozytywnie, przynajmniej reczny pocwicze ;) przydalby sie dla mnie jakis konkurent w klasie gosc, bo cos czuje, ze bede osamotniony...

Klasyczny KJS. 10 lat temu jeździłem po tych samych placach maluchem :razz: Czarno widzę w tej imprezie subaraki :wink:

Już szybciej sprint tydzień później w Ornecie.

 

 

Może mnie zlinczujecie ale ja się cieszę z przełożenia terminu Cyny. Teraz nie mogłem się zjawić... ale następnego terminu nie odpuszczę... a jeśli dodatkowo będzie po śniegu. fiu fiu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zart , CYNA 9 została odwołana po dzisiejszym moim pobycie na torze. Dwie próby prawie nieprzejezdne . Tor równiez , na odcinkach szutrowych.....masakra :shock: Szkoda aut , takie jest moje zdanie :!: .

Impreze STI trzeba było wypychać z błota ( Kuba w kaloszach :mrgreen: )

Nagrody Castrola , Subaru i puchary czekają .

Wstępny termin styczeń/luty...Kuba ma obserwować długoterminowe prognozy pogody , żeby trafic na śnieg i mróz :roll: Moze sie uda :idea:

Pozdrawiam AK

ps.przepraszam zgłoszonych..ale z punktu widzenia poprawy techniki jazdy nie ma to sensu...chyba , że rajd przeprawowy....wyciagarki , kalosze....itd.. :roll: .

 

bardzo rozsądna decyzja, a z drugiej strony na śniegu może być więcej "fun" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto...

właśnie, MIKKI, nie byłeś sam z przygotowaniami.. :lol::twisted:

Sądzę, że nie tylko my się przygotowywaliśmy :wink:

 

, ale dla mnie może dobrze, że impreza została odwołana, bo po zmianie cewek przerywania nie ma, ale coś jest nie tak z dolnym zakresem obrotów w Antyku. Jak przeskoczy 0,8bara :lol: to idzie jak burza, ale z dołu nie chce jechać, a turbina przecież jest malutka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto...

właśnie, MIKKI, nie byłeś sam z przygotowaniami.. :lol::twisted:

Sądzę, że nie tylko my się przygotowywaliśmy :wink:

 

Nio. Nie tylko wy.:)

 

, ale dla mnie może dobrze, że impreza została odwołana, bo po zmianie cewek przerywania nie ma, ale coś jest nie tak z dolnym zakresem obrotów w Antyku. Jak przeskoczy 0,8bara :lol: to idzie jak burza, ale z dołu nie chce jechać, a turbina przecież jest malutka :roll:

 

a ty jak zwykle marudzisz...

Przyzwyczaiłes sie i Ci mało.. MOWIE CI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...