Skocz do zawartości

Cynamonowy slajd IX Listopad 2009


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Buncol555, wszystkie mam obadane. Pierwsza sprawa to musi być sedan - kombiacze odpadają. Zostają dwie sztuki - jedna nie miała lekko więc szybko bym ją zabił a druga... jeszcze nie badałem ale ma troche najechane.

Miałem jedną ale za długo się zbierałem bo nie wiedziałem czy będe miał kase czy musze trzymać na podatek i Elek ją sprzedał. ALe jeszcze coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nagrody Castrola , Subaru i puchary czekają .

Wstępny termin styczeń/luty...Kuba ma obserwować długoterminowe prognozy pogody , żeby trafic na śnieg i mróz Moze sie uda

 

Czy coś już może bliżej wiadomo o planowanych terminach, czy będzie to wstrzeliwanie się w pogodę (jest śnieg, to jutro Cyna :mrgreen: ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie 16, please :!: do 17 jestem z dzieciakami w górach a niechciałbym im urlopu przerywać :twisted:

nie ma to jak kochany tatuś :mrgreen: :razz: :wink:

 

jakieś priorytety trzeba miec w życiu :mrgreen: :wink:

 

 

 

oczywiście jesli termin bedzie ostateczny to będę sledził wyniki live z jakiejś góralskiej knajpy i zapijał smutki :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście jesli termin bedzie ostateczny to będę sledził wyniki live z jakiejś góralskiej knajpy i zapijał smutki :sad:

Zawsze możesz powiedzieć że zapomniałeś rekawiczek ze stoku i musisz na chwile wyskoczyć...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak,jestesmy umówieni na 23?

Klopot polega na tym , ze w/g prognoz od 18 znaczne ocieplenie i znow bedzie klopot z nawierzchnią.... :idea: .

Więc zostaje termin 16 01 bo do 18 01 przewiduja ujemne temp. i w dzien i w nocy.......tak przeczytalem.... :roll:

AK

ps.Raju otworzy nowy temat Cyna 9....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...