Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Mój stoi w warsztacie

zakres prac:

1. rozrząd - ma już 180 000 na blacie więc zapobiegawczo zleciłem

2. sprawdzenie luzów zaworowych  - okazało się, że 2 już za jakiś czas mogą wymagać regulacji - więc i to zleciłem. Reszta jest w pożądku

3. serwis olejowy

4. koło pasowe - coś tam mówili, że może jeszcze wytrzymać ale też zleciłem do wymiany

 

będzie jak nowy ;) hehe

a ja nadal czekam na moją bestię. Nigdzie nie ma "szklanek" - dziwne nawet w Carficie! koniec świata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem swiatla i zrobiłem "przegląd"zawieszenia w stacji diagnostycznej.Ale się pany rajcowali ze fajny napęd,ze auto jladyk pomalu,ze przezyje współczesne itp ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem dzisiaj serwis. Olej był wiemieniony miesiąc temu ale dziś wymieniłem świeczki, filtr powietrza, kabinowy i paliwa. Wyczyściłem MAF sensor, przepustnice. I podłączyłem kamerkę ładnie co by kable się nie plątały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przegląd, oczywiście za 1 podejściem nie przeszedł bo diagnoście nie podobało się przeciwmgielne z tyłu (białe szkło, czerwona żarówka) jeszcze zaczął kląć i groził że mi dowód weźmie, kolejna próba w innym skp i nawet świateł nie sprawdzał :D A kolejne 6h to wymiana postojówek, malowanie jakichś pierdół i wycinanie i montowanie chlapaczy z przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...