Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś założyłem chlapacze od Gigitech, żona mówi ok, ja no nie wiem, zobaczymy. Wczoraj odebrałem samochód po trzydniowym spa w s-plusie olsztyńskim. Robili polerkę, tylną klapę (ognisko rdzy od przetarcia z nakładką na zderzak), czyszczenie środka i przetarcie skórzanej tapicerki czy jakoś tak z naprawą przedniego fotela kierowcy od pasa. Z tylnej klapy jestem zadowolony to było najważniejsze, ale reszta no nie wiem, mam mieszane uczucia. Czy mogę polecić, tak jednoznacznie to chyba nie, naprawy tak, pieszczenie nie.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś założyłem chlapacze od Gigitech, żona mówi ok, ja no nie wiem, zobaczymy. Wczoraj odebrałem samochód po trzydniowym spa w s-plusie olsztyńskim. Robili polerkę, tylną klapę (ognisko rdzy od przetarcia z nakładką na zderzak), czyszczenie środka i przetarcie skórzanej tapicerki czy jakoś tak z naprawą przedniego fotela kierowcy od pasa. Z tylnej klapy jestem zadowolony to było najważniejsze, ale reszta no nie wiem, mam mieszane uczucia. Czy mogę polecić, tak jednoznacznie to chyba nie, naprawy tak, pieszczenie nie.

sebxyz

 

Czyszczenie tapicerki - wewnętrzne spa...? krew nie zalewa jak mam oddać auto w ręce jakieś firmy, która się tym "specjalizuje". Nic dziwnego, że masz mieszane odczucia jak w ich praktyce najczęściej leży pomazanie tapicerki i włożenie zapachu o bardzo popularnym zapachu "nowego auta" :D :D :D

Proponuje zorganizować zlot integracyjny pod hasłem Subaru SPA przy złocistym napoju bogów lub jak kto woli i wspólnie podopieszczać wnętrza aut. Konieczne wyposażenie w namioty, bo zapewne na jednym dniu się nie skończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Inexo to prawie tak jak zapach świeżego chleba w sklepie. Na takie wspólne spa ja się piszę od zaraz. O rany coś ciężko mi się pisze po złotym trunku :D .

sebxyz

 

Jak podszlifuję swoje oczko to postaram się o organizację :)

Żony zostawiamy panowie w domu i bierzemy hostessy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba bedzie..bo springi już od miesiąca zalegają..a koło? tu jest ori alu..ale docelowo będą chromowane mangelsy :)

Taki plan....niestety wciąż pod górkę :/

są mangelsy na handel u mnie w mieście B)

 

Dziś się przekonałem, że wywalenie tylnej wycieraczki zajmuje więcej czasu niż przewidywałem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o mnie nie, włączyłem się jedynie w konwersację ;) Wiem że muszę uważać, żeby nie przedobrzyć więc ostatnim wizualnym modem jest zderzak tył US i mała tablica rej. i to by było póki co wszystko z wizualnych zmian;-P.......... No chyba że znajdę coś ciekawego hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomulus ładne lampiony tylne. Miałem nadzieję, że przyjedziesz na spota wczoraj jak się zapowiadałeś bo mamy do pogadania, czyli jednak uwagę do dzienniczka ci Maciek musi wpisać. Odezwę się na PW.

 

A ja wczoraj zakupiłem lekko używany, oryginalny zawias za w sumie pasztetowe pieniążki i sprawdziłem jak w siódmym roku życia auto trzyma parametry. Wynik:

2mdndio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwulitrówki przy 2.5" decat'ie, walbro, świecach i wkładzie filtra dmucha w granicach 320hp w zależności od stanu silnika. Te drobiazgi to podstawa przed mapowaniem. Wyrzuć katy, zapodaj fanty i dmuchnie więcej ;)

 

Szczególnie, że uszczelka zrobiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam waszą dyskusje i...Jesli chodzi o czarnucha to tu nie widzę jakiejś cepelii ,czy innego wieś tuningu :(

ta błyskotka co wyswietla logo Subaru to jak rozumiem w drzwiach i cieszy michę tylko przy otwartych drzwiach ,nie?

Przeca to nie fioletowy neon w progach ,co non stop świeci ;)

Reszta zmian jak najbardziej na plus ,bo z jdnej strony widać,ze coś mocno nie tak ,inaczej niz w serii (szczególnie mi się podobają przeróbki świateł),ale nie znajdziemy przecież finezyjnie powykręcanych progów obniżających o 15cm ,dużego skrzydła na klapie ,zderzaka z wlotem wyłożonym siatką, o powierzchni maski tico, czy 4 wlotów na na masce i dwoch na dachu..

 

A zaciski? w nowym WRX concepcie też takie są :P W tej czarnej czerni fajnie wygląda taki akcencik ;)

 

Gust wiadomo każdy ma inny ,a le tutaj czepianie się raczej bez sensu ,bo auta raczej jest dopieszczane , a nie siatka,lexusy ,skrzydło i na klape STI ;P

 

Sobiech ,ja jako fan tuningu (ale zdecydowanie cult,german,JDM ,nie jakieś śródziemnomorskie okładanie nakładkami czy lotkami ) powiem ci raz jeszcze ,że fajny projekt ,lekka gleba,dobrze dobrane kółko w innym kolorze robi robotę ,do tego dokładeczka i inny zderzak (US) i gra gitara :) Auto ucieszy i subarowego purystę,który nie lubi udziwnien i na zlocie ktoś zauważy ,że seria to nie jest i są mody z głowa :)

 

Panowie,przecież zawsze mogło byc naprawdę źle :( :(

post-7758-0-25010600-1375449582_thumb.jpg

post-7758-0-99431700-1375449590_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...