Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj cos odkrylem i chcialem zapytac, czy tak ma byc - otoz opuscilem przednie i tylne szyby i zdziwko - przod zjechal do konca, tyl - tak 2/3 - prawa i lewa tak samo. Rozumiem, ze to tak ma byc? Outback II 2002r., dla scislosci.

 

dokladnie tak ma byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkleje sie tutaj, bo nie wiem, gdzie. :)

 

Wczoraj cos odkrylem i chcialem zapytac, czy tak ma byc - otoz opuscilem przednie i tylne szyby i zdziwko - przod zjechal do konca, tyl - tak 2/3 - prawa i lewa tak samo. Rozumiem, ze to tak ma byc? Outback II 2002r., dla scislosci.

 

No i przypomne o moich dylematach - jak powinny wygladac oryginalne: trojkat i gasnica w Outbacku II i gdzie powinny sie znajdowac?

 

Tylne szyby w wielu autach tak maja, zwróć uwagę na nadkole, szyba po prostu nie się gdzie opuścić, w forku jest tak samo. A dla pocieszenia są auta w których tylnie szyby wogole się nie opuszczają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy okazji rozpoczętych prac związanych z wymianą tulei wahaczy na poliuretanowe, rozebrałem lewy tył - wahacze, zwrotnice, stabilizator - jakoś tak pusto się w nadkolu się zrobiło ... amortyzator dynda i półoś sterczy ... przy okazji tych prac zrzuciłem sobie auto na stalowego koziołka ... ładnie w próg weszło ;) dobrze, że był rudawy i przeznaczony do roboty w najbliższym czasie.

Jutro druga strona i później jak się uda składanie ... może do końca tygodnia ogarnę również przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj cos odkrylem i chcialem zapytac, czy tak ma byc - otoz opuscilem przednie i tylne szyby i zdziwko - przod zjechal do konca, tyl - tak 2/3 - prawa i lewa tak samo. Rozumiem, ze to tak ma byc?

To odkrycie zalicza chyba każdy właściciel Subaru. :)

Kolejne przed tobą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@jathek, Kupiłeś nokya?? faaajnie...Ja na takich jeździłem jakieś 3lata temu i tutaj na forum zachwalałem :P

Ale walka z Miśkami Mnie skutecznie zgasiła...Po ostatniej godzinnej kontroli drogowej..skapitulowałem :/ Mimo wszystko fajna sprawa...Świecą super...Nic lepszego do tej pory nie miałem...teraz takie mam ino w halogenach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj z pomocą MIJ Performance wydobyłem prawdziwy dźwięk z H6-tki ;)

 

 

przed:

 

tip1.jpg

 

 

po:

 

 

tip2.jpg

 

 

tip3.jpg

 

 

tip4.jpg

 

 

a o to jak brzmi:

 

http://www.youtube.com/watch?v=stpG6grpLtk&feature=youtu.be

 

 

idę pojeździć :P pozdro!

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...