Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra co tu sie wyrabia !

 

Kurde chyba wkleje zdjecie mojej nowej choinki zapachowej !

 

Ledy, naklejki w pipe mody do subaru

 

Koko roko subaru spoko

 

 

No coz wies tanczy , wies spiewa a oczy krwawia i serce tez .

 

Chlopaki zmiecie samochody albo zostawcie te swoje " modyfikacje" tylko dla siebie bo to juz przestalo byc nawet zabawne .

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co tu sie wyrabia !

 

Kurde chyba wkleje zdjecie mojej nowej choinki zapachowej !

 

Ledy, naklejki w pipe mody do subaru

 

Koko roko subaru spoko

 

 

No coz wies tanczy , wies spiewa a oczy krwawia i serce tez .

 

Chlopaki zmiecie samochody albo zostawcie te swoje " modyfikacje" tylko dla siebie bo to juz przestalo byc nawet zabawne .

jakie modyfikacje ? ledy to nie modyfikacja , z Wrx zrobic Sti to daleka droga ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy się niepotrzebnie napinają na pewne sprawy. Uważam że w modzeniu auta chodzi o to, żeby podobało się przede wszystkim właścicielowi a nie wszystkim z otoczenia... Jeśli ktoś chce mieć auto w stylu hellaflush (np. ja, gdzie wiele osób uważa że obniżanie mocne auta tylko je psuje) to niech do tego dąży, jeśli ktoś chce zrobić zapierdzielacza torowego to niech robi i tak samo jak ktoś zakłada jakieś akcesoria typu ledy to niech to robi bo musi się to podobać jemu. Tyle w temacie.

Edytowane przez sobiech89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co tu sie wyrabia ! Kurde chyba wkleje zdjecie mojej nowej choinki zapachowej ! Ledy, naklejki w pipe mody do subaru Koko roko subaru spoko No coz wies tanczy , wies spiewa a oczy krwawia i serce tez . Chlopaki zmiecie samochody albo zostawcie te swoje " modyfikacje" tylko dla siebie bo to juz przestalo byc nawet zabawne .

 

Chłopaku... przeczytaj wyraźnie tytuł tego wątku... a najlepiej pierwszego posta. Będziesz wiedział o czym się tutaj pisze ;)

Normalnie ręcę opadają i brzuch od śmiechu boli :biglol:

Subarowy purysta egocentryk się znalazł ale to nie pierwszy i nie ostatni na tym forum :facepalm:

 

No tak ledy to nie modyfikacja

Ledy to stan umyslu !!!

 

Anyway Panowie powodzenia !

Skoro robisz STI z WRX-a również życzymy powodzenia :facepalm: napewno będzie taniej to prawie tak jak na tor wziąć ze sobą laptopa i pograć w GRAN TURISMO 5, też są emocje :superhero:

 

@@sobiech89, czekamy na efekt końcowy i zdjęcia, pozdro

 

PS: wróciłem z nocnej przejażdżki i zaparkowałem jak trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy się niepotrzebnie napinają na pewne sprawy. Uważam że w modzeniu auta chodzi o to, żeby podobało się przede wszystkim właścicielowi a nie wszystkim z otoczenia... Jeśli ktoś chce mieć auto w stylu hellaflush (np. ja, gdzie wiele osób uważa że obniżanie mocne auta tylko je psuje) to niech do tego dąży, jeśli ktoś chce zrobić zapierdzielacza torowego to niech robi i tak samo jak ktoś zakłada jakieś akcesoria typu ledy to niech to robi bo musi się to podobać jemu. Tyle w temacie.

 

Kolego ja doskonale to rozumiem, oczywiscie jestem tez fanem roznego rodzaju modyfikacji

Ale jak ktos zapodaje tu taka cepelie rodem z forum opla calibry to mi sie nogi uginaja

 

Do dzis jeszcze ciagle mysle , ze marka samochodow , ktora jezdzimy do czegos zobowiazuje

Ale jak widze takie " cuda" to troche jestem zniesmaczony , bo ktos ewidentnie bladzi

 

Sadzac po Twoim nicku to rocznik jestes 89 ( oczywiscie tylko moj domysl ) tobie jeszcze mozna wybaczyc cos tskiego ,

Ale jak widze ze dorosly chlop robi takie rzeczy to niestety

Ale to do mnie nie trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zoowty ale jesteś kolejnym przykładem na to jak Polska wciąż jest mało tolerancyjnym krajem.

Komentujecie ze Skibą ledy i takie tam. Moja córa otwierając drzwi do auta i widząc podświetlane logo Subaru jest wręcz wniebowzięta :D Czy oczekujecie, że dla Was tylko będe je zdejmował? Haha, ubaw po pachy.

Jeśli jesteś tym zniesmaczony i nie stać Cię na odrobinę tolerancji wobec innych użytkowników forum i ich zdania, opuść tą stronę albo chociaż zamieść jeden post zgodny z tematem tego wątku :D

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Swietnie , bardzo sie Ciesze

 

Proponuje wiecej różu i futerkowy srodek i zapewne z samochodu nie bedzie chcisla wysiadac

 

Co do polskiej tolerancji : lepiej zeby taka zostala , bo mozemy , bedac bardziej tolerancyjni ,ta nasza Polske niedlugo stracic.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to wzruszające

Artur może kup jej to :D

http://www.ebay.co.uk/itm/American-DJ-Micro-3D-Disco-Laser-Effect-Light-5-YEAR-WARRANTY-/130724083141?pt=UK_ConElec_LightingLEDsStrobes_RL&hash=item1e6fc335c5

Tolerancja jest pakolska tak jak tjunink :D;)

 

Mnie zdecydowanie bardziej podchodzi auto Kamila,

 

am8e.jpg

, czysta zwarta bryła, na ori feldze, bez żadnych wodotrysków, imitacji carbonu, aluminium czy naklejki Nurburgringu, bo to jest wiocha pełnym ryjem. Chcesz to się gniewaj, ale takie zdanie mają nawet nasze wspólne znajome/ koleżanki ;)

Malowanie na jaskrawo zacisków w takim aucie należy do wyżej wymienionych :)

 

Podobno są gusta i guściki a to tych się nie dyskutuje. Co za dużo jednak to i świnia nie zeżre o ile się znam a ja się nie znam :D

 

Co do Darka auta, to to jest prawdziwe subaru, które ma jechać a za swoją maskę i zderzak kupiłby Twoje Legacy ;) ,więc docinki o jego mody są co najmniej nie na miejscu.

 

Darek, pochwal się swoimi modami ;), bo ja mam jedynie Clio i to nie temat dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie na aucie Kamila widza sie , ewentualnie , nalepki monstera

:)

Ale to taki szczegolik

 

Skiba moim autem nie ma sie co chwalic , bo jak wezme Ciebie i 3 osoby na pake to to srednio jedzie

To tylko wrx z karbonowa maska , karbonowymi boczkami

Zderzakiem prodrive i 16!!!! Calowe felgi

 

Takie tam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeście się sami teraz podsumowali. Nic nie muszę dodawać. Pozdro chłopaki z wyrazami współczucia ;) hehe

 

Nie jestem z tych co się gniewają, zadzierają nosy czy strzelają focha. Wręcz od takich stronię ;)

Od Ciebie Skiba niestety chyba też będę bo niestety szczery to Ty nie jesteś. Zupełnie co innego mówiłeś o tych samych autach gdy rozmawialiśmy w 4 oczy. Shame on you man! ;)

 

Ps: znowu sfotografowałem Czarnucha :P

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po Twoim nicku to rocznik jestes 89 ( oczywiscie tylko moj domysl ) tobie jeszcze mozna wybaczyc cos tskiego ,

Ale jak widze ze dorosly chlop robi takie rzeczy to niestety

Ale to do mnie nie trafia

A i owszem jestem z 89 rocznika i szczerze nie wiem co mi można wybaczyć, bo nie uważam żeby moje auto było zwieśniaczone, i żebym robił choinkę z samochodu. nie ma pierdyliarda koni itp ale mi się podoba, zamieszczam poniżej foto żebyś mógł się wypowiedzieć co Ci w nim nie pasuje ;)

pozdrawiam wszystkich

ohml.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sobiech89, masz takie jakieś dziwnie "nie złote" felgi...i dokładkę "z francuza"...A widze jeszcze kilka rzeczy, których aż wstydze się tutaj wymieniać :D

Normalnie grzeszysz :P

Nie ma pan Boga w sercu...Prosze pana oj nie ma :P

@AR2R_K19DLA, Też Jak inni koledzy nie jestem fanem tego typu świecących 'gadżetów"- ale masz u Mnie duży rispect...że robisz w aucie to co Tobie sie podaba i z wielką pasją tym się tutaj dzielisz...rób Swoje

Dobrze, ze kolegom forumowym nie pokazuje Mojego nowego nabytku- robionego na styl bosozoku bo jdm'em jest już od urodzenia...Ale by Mi się oberwało :/

pozdro i peace dla Wszystkich komentujących gusta ludzkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze kolegom forumowym nie pokazuje Mojego nowego nabytku- robionego na styl bosozoku bo jdm'em jest już od urodzenia...Ale by Mi się oberwało :/

zaprezentuj swoje cacko, wspólnie pośmiejemy się z komentarzy społeczniaków na tym forum, ach przepraszam.... bardziej "krytyków motoryzacji" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sobiech89, masz takie jakieś dziwnie "nie złote" felgi...i dokładkę "z francuza"...A widze jeszcze kilka rzeczy, których aż wstydze się tutaj wymieniać :D

Normalnie grzeszysz :P

Nie ma pan Boga w sercu...Prosze pana oj nie ma :P

podążam tą drogą, którą na tym forum Ty zapoczątkowałeś hehe B)

Pozdro Wuem, chętnie bym zobaczył wkońcu to Twoje wozidło :D

Edytowane przez sobiech89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe...na razie nie ma co pokazywać :P

Autko jest karykaturą samochodu już w serii..cokolwiek bym nie zrobił/ dołożył/ wymodził...i tak wygląda jak k...pa na 4rech kołach w dodatku też dość kiepskich:D

 

Chopaki..róbcie Swoje..@AR2R_K19DLA, Może za dużo Modzisz i chłopaki mają przesyt...Chwalisz się najmniejszym drobiazgiem, który dla ciebie jest ważny cenny i szczególny a innych kłuje to w oczy?

Owszem Przyznaję- i Ja nie jestem fanem tego typu modyfikacji ale też i człowiekiem, który cię za to "pojedzie"...

@sobiech89, Dzięki...ja dla Ciebie wyznacznikiem stylu? hehehe dobre:P

Sorki wszystkim za OT...Wątek troszkę nie do Mnie bo nie mam już subaru-(żałuje) aczkolwiek dłubię w innym japończyku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze kolegom forumowym nie pokazuje Mojego nowego nabytku- robionego na styl bosozoku bo jdm'em jest już od urodzenia...Ale by Mi się oberwało :/

zaprezentuj swoje cacko, wspólnie pośmiejemy się z komentarzy społeczniaków na tym forum, ach przepraszam.... bardziej "krytyków motoryzacji" ;)

 

 

Prezentuj , prezentuj

 

Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi jak mawial mistrz Kochanowski

 

My tylko krytykujemy co krytyki wymaga, bo chocby czlowiek chcial to obojetnie przejsc sie nie da

Za bardzo pije w oczy i megusta

 

Pozdrawiam

" krytyk motoryzacji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam

" krytyk motoryzacji"

hehe ;)

 

Chwalisz się najmniejszym drobiazgiem, który dla ciebie jest ważny cenny i szczególny a innych kłuje to w oczy?

ja się nie chwalę tylko posty nabijam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krytykujcie,że mało męskie i co to [edycja moderatora] jest?

@AR2R_K19DLA, też aktualnie tylko nabijam posty..taka prawda..Nic konstruktywnego ostatnio nie udaje Mi się napisać :)

 

@@zoowty,spoko spoko..Dokładnie to samo miałem na mysli- pisząc o przesycie....Jest tego dużo...to fakt..ale to są raczej takie gadżeciki poza tym...są gusta i gusciki jak to mawiał ktoś chyba znany....gust jest jak d....każdy ma swoją :D

 

God znaczy gut, że dobrze jest?? :D:P

Spoko...pisałem, ze nie ma się czym chwalić więc tego nie robię...Autko samo w sobie jest b. ciekawe- tylko wyglądu Mu brak.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...