Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt koncowy ,ponizej na foto:

Projekt - Tomulus

Wykonanie - Tomulus

Zdjęcia - Przepraszam :facepalm:

Doradzctwo,korekty - forumowicze :)

Podziekowania dla Wuem

post-11393-0-05200000-1366385695_thumb.jpg

Bez czarnych dodatków jest mniodzio B):P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem kable i świece.

Stare świece, choć miały natrzaskane 98kkm wyglądały bardzo elegancko. Byłbym je zostawił, po lekkim dogięciu elektrod, ale jak już je wykręciłem i miałem nowe......

Kable posmarowałem anty kunicznie olejem przekładniowym, bo śmierdzi na tyle skutecznie, że odstrasza te wredne gryzonie, które mi już 3 kpl pocięły. Po zapodaniu oleju na kable problemy się skończyły.

Mój patent, jakby co. :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienłem klocki hamulcowe sam, samiutki (wiem, że dla mechaników to pikuś :P , ale ja nim nie jestem :angry:), wymieniłem płyn hamulcowy. Ba, naprawiłem jeden z tłoczków, który się zapiekł. :) Po raz pierwszy w życiu sam, bez pomocy ;). Jazda próbna się odbyła, żyje, auto całe :biglol:.

Nawet całkiem nieźle hamuje. Będzie lepiej, jak wymienie przednie tarcze, jeszcze żyją, ale lepiej wcześniej niż później. :(

Autko umyte, zatankowane. To robiłem od dawna sam. :) :) :) :)

Edytowane przez oki33200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomulus,

Białas jest piekny....Ciesze się, że mogłem choc odrobinę przyczynić sie do tego efektu... :D

@durrrr, Ty juz wiesz, że Justynka jest git...nawet bez tych arcy trudnych w zdobyciu- szpojleruf :P

Białe na czerwonym jest super ;)

@sobiech89, Mówiłem, że boczki ogarniesz bez wiekszych kłopotów...Wyszło superr- felgi są extra...Teraz tylko trochę gleby jej i wsio...

Hehehe..ależ Mi się trafiło...W każdym swój udział :yahoo:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy od kupna umyłem i nawoskowałem.

 

I tak mi się efekt moich męczarni spodobał, że stwierdziłem, że ten moment zwycięstwa nad brudem i zimą trzeba pstryknąć. :wub:

 

GroteFoto-NW6TB4AJ.jpg

Edytowane przez non
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrównałem ciśnienie w kołach front 2,5 rear 2,4 czas na jakąś myjkę i woskowanie ... muszę nabyć drogą kupna jakiś wosk :wacko: nigdy tego nie kupowałem zawsze ktoś miał ... :huh:

Edytowane przez xt6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrównałem ciśnienie w kołach front 2,5 rear 2,4 czas na jakąś myjkę i woskowanie ... muszę nabyć drogą kupna jakiś wosk :wacko: nigdy tego nie kupowałem zawsze ktoś miał ... :huh:

 

jezeli woskujesz auto powiedzmy raz na 4-6 miesiecy to zdecydowanie cos trwalego czyli:

Finish Kare 1000p high temp

 

jezeli woskujesz czesciej to zdecydowane polecam:

Collinite 476

Poorboy's Natty's Paste Wax Red

Meguiars Mirror Glaze #16

Finish Kare 2685 Pink Paste

 

przed nalozeniem wosku nalezy odpowiednio przygotowac lakier - efekt "WOW" bedzie wowczas lepszy i trwalszy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłam rozrząd, świece, płyn chłodzący, filtr powietrza, tłoczki hamulcowe, łączniki stabilizatora, gumy stabilizatora, olej w dyfrze, wyregulowałam zawory... i kilka drobnych pierdół jeszcze :)

 

Nie zrobiłam tego własnymi ręcami i nie dzisiaj :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłam rozrząd, świece, płyn chłodzący, filtr powietrza, tłoczki hamulcowe, łączniki stabilizatora, gumy stabilizatora, olej w dyfrze, wyregulowałam zawory... i kilka drobnych pierdół jeszcze :)

 

normalnie druga mlodosc (dla OBK'a, oczywiscie :dance: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...