Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wypucowałem mojego Robala od środka jak i na zewnątrz aby lśnił, kupiłem i dopasowałem silencer do mojego wydechu (Blitz) efekt jest powalający z mocnego bulgotu jest zwykły cichy samochodzik, ustawiłem kompletną geometrie oraz nabiłem i odgrzybiłem klimę ;) Do auta wpadły też felgi 16' do upalania i nowe drzewko zapachowe :biglol:

 

P1070571%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG

 

P1070560%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy do czarnego Legacego-kolor czarna perla,pasuje pomalowac zimowe alusy na: czarno-mat,bialo mat,grafit mat?Jaki kolor?Fele to stare ATS,lopaty,a nie cienkie ramiona.....

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może akurat nie dzisiaj, ale przez ostatnie 3 tygodnie bycia szczęśliwym posiadaczem Imprezy, przy pomocy magików-mechaników (nie, nie mam na myśli tzw. "papraków", tylko chłopaków z pasją) wymienione zostały tylna amortyzatory, odboje i osłony, lewy przegub z przodu, łączniki stabilizatorów i rozrząd :) Parę dni temu już samodzielnie wymieniłem komplet olejów (silnik, skrzynia, dyfer) i zmieniłem standardowe żarówki pozycyjne na pomarańczowe, żeby auto choć trochę się wyróżniało (z czasem przyjdą całe lampy amberowe, ale na razie tyle musi mi wystarczyć) ;) W najbliższym czasie biorę się za przednie hamulce, bo chyba tłoczek nie odbija jak należy (czuć po wyjściu z auta lekki zapach spalenizny), a później już tylko kosmetyka i bieżące naprawy zostaną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może akurat nie dzisiaj, ale przez ostatnie 3 tygodnie bycia szczęśliwym posiadaczem Imprezy, przy pomocy magików-mechaników (nie, nie mam na myśli tzw. "papraków", tylko chłopaków z pasją) wymienione zostały tylna amortyzatory, odboje i osłony, lewy przegub z przodu, łączniki stabilizatorów i rozrząd :) Parę dni temu już samodzielnie wymieniłem komplet olejów (silnik, skrzynia, dyfer) i zmieniłem standardowe żarówki pozycyjne na pomarańczowe, żeby auto choć trochę się wyróżniało (z czasem przyjdą całe lampy amberowe, ale na razie tyle musi mi wystarczyć) ;) W najbliższym czasie biorę się za przednie hamulce, bo chyba tłoczek nie odbija jak należy (czuć po wyjściu z auta lekki zapach spalenizny), a później już tylko kosmetyka i bieżące naprawy zostaną :D

Powodzenia zatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy do czarnego Legacego-kolor czarna perla,pasuje pomalowac zimowe alusy na: czarno-mat,bialo mat,grafit mat?Jaki kolor?Fele to stare ATS,lopaty,a nie cienkie ramiona.....

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

mój typ: grafit mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuciłem wszelkie dziwne naklejki na samochodzie, łącznie z naklejoną folią na tylne słupki, zmieniłem felgi na OEM grafitowe, wymieniłem obrysówki z LED na OEM, naprawiłem podświetlanie zegarka, wymiena uszczelek dekli w obu głowicach :)

Edytowane przez ggggtt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek- felgi wiesz, ze są extra...na żywo wyglądają jeszcze lepiej :)

natomiast silencer pomaluj na czarno- będzie git...zobaczysz  :)

 

 

Dzieki Wojtku za rade i Cie poslucham i pomaluje go na czarno ;) Felgi fajnie wygladaja na aucie a czerwone dekielki robia robote :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem wydech - wrażenia bezcenne :) jeżdzę bez radia z opuszczonymi szybami i to miód dla moich uszu :) seryjny zmieniony na 2,5" cat-back i stwierdzam że każde Subaru powinno z takim z salonu wyjeżdzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowali :D


Adek Felgi są extra...i wzór i profil opon...takie zestawienie wyglądało super :)

Silencer pomaluj "zwykłym" sprayem pól lub mat...i styknie :)

Lookita...grafitowy mat - to Mój typ :)


Buncol....Poszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Subarek został równomiernie pokryty żółtym lakierem z okazji malowania pobliskiej koparki - dostał w prezencie darmową polerkę całego lakieru i szyb i już nie wygląda jak żółto-srebrny metalik ;) Lakier gładziutki że mucha nie siada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...