Skocz do zawartości

UWAGI DOT. DZIAŁANIA NOWEGO FORUM


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szybka odpowiedź jest super. Do reszty pomału przywykam... A co, zdolny jestem, klimę w BMW siódemce ustawiłem znajomemu po 10 minutach... :twisted::lol: :wink:

 

 

OOOO!!!! Własnie zauważyłem, że oprotestowany pasek z literkami i procentami szlag trafiłi znikł z mych ócz...

Mówisz - i masz...?

 

Flipper - gdyby była ikonka z dobrym łyskaczem, to byś ją teraz dostał - za ten poziom i tempo obsługi... :lol::lol::lol:

Jestem pod wrażeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też przyznam, że kawał roboty zosłał tu włożony i za to szacuneczek, ale osobiście też wole zasady feng shui i niemiecki porządek. Troche za duż obłyskotek jak na mój gust. No i okno w którym pokazują się zdjęcia jest za małe i nie mogem go kurde powiekszyć... czy to firefox mi robi takie problemy, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

a czy dałoby się z powrotem włączyć przegląd ostatnich postów w czasie wpisywania odpowiedzi?

i jeszcze może to, kto był przez ostatnie 8h na forum też chyba lepiej może schować, bo będzie masa wypisanych ludzi i słabo się robi z czytelnością (znam z własnych doświadczeń).

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako wieczny malkontent bede marudzil, ze za duzo mi tu wszystkiego...

 

Chcem siem podpisać pod tym malkontenceniem wszyskimi czterema kończynami oraz pod malkontenceniem wrx33 i Kortona. Słowo "upszczone" w wypowiedzi Kortona zastąpiłbym staropolskim, nie bójmy się tego słowa - "usrane"

( Teraz padają słowa nieantenowe na "k", "ch", "p" ) niestety po raz kolejny "nowe" znaczy przede wszystkim bardziej obgadżetowane. ( tu kolejna soczysta wiącha )

No, ale pewnie sie przyzwyczaję.

Nareszcie działa wyszukiwarka -tyle dobrego na razie zobaczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dla mnie to forum może mieć nawet różowe tło byle tylko [glow=yellow][shadow=red]SzYbCiEj dZiAłAłO[/shadow][/glow]....sprawdzam nowe opcje.

Poza tym jak już ktos wspomniał ta ścieżka jest trochę bezsensu: SIP strona gł.>SIP>FS.

 

Forum ma kilka nowych fajnych bajerów. Gratuluję wykonania choć są jeszcze niedociągniecia :wink: .

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem właśnie drobiazg , który niezmiernie mnie razi. Marka auta forumowicza powinna być wyświetlana gdzieś pod zdjęciem, np pod postem bo między zdjęciem a rangą wygląda to ....nie estetycznie.

 

Acha , tak jak inni mówili - za mało wątków na stronie. To forum jest na tyle żywe, że wątki będą przepadały.

 

....żeby nie stukać sobie postów co chwial uzupełniam swoje wieczorne sprawdzanie forum w jednym poście.

Kolejną rzeczą jest to, że jak otwieram jakiś temat w nowym oknie to okno się włancza ale gdzieś w środku postów a nie na początku (mimo , że nie uczestniczylem w rozmowie w tym temacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu, ale to społeczeństwo marudzi...

 

Bo zawsze można wszystko w życiu lepiej, a lepiej sobie podwyższać poprzeczkę....w każdym razie ja tak myślę.

 

A najlepiej podwyższać poprzeczkę Flipperowi...! :lol::twisted: :wink:

 

Z drugiej strony, ponoć "lepsze" jest wrogiem "dobrego" niekiedy.

 

Btw: wpisałem przed chwilą w profilu swoją datę urodzenia. No i proszę państwa... No, nie... Ja wiem, że młody - to kiedyś byłem. No przyznaję się: pamiętam (słabo, ale jednak) jak zaczynał wokół mnie powstawać bursztyn. Ale żeby tak między oczy!?

"Data urodzenia nie mieści się w dopuszczalnych granicach"

 

Buuu... :cry:

Idę się przebrać w najlepszy garnitur, zapalę świeczki i kładę się już do tej trumienki... Czołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...