Skocz do zawartości

UWAGI DOT. DZIAŁANIA NOWEGO FORUM


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie coś nie tak jest z Albumem, tzn nie chcą mi sie otwierać fotki w powiększeniu.Na dolnym pasku IE wyświetla sie "błąd na stronie" jak klikam na jakąś fotke Wszyscy tak mają, czy to wina tylko mojego kompa

 

Wlasnie znalazlem przyczyne. Dosyc ciekawa biorac pod uwage dostepnosc albumu zarowno w wersji 1.8 jak i 1.9. Po prostu wykorzystywany jest Java Script do popup-u ze zdjeciem, ale nie ma tego skrypu w plikach.... po prostu zniknal :mrgreen:

Dosyc ciekawa sprawa .... hmmm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdy klikam na zobacz nieprzeczytane posty wyswietla mi sie cos takiego( a mam do zobaczenia 53 posty dzisiaj).....

Informacja

 

Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów

 

:(:(:( a to dosyc bardzo przydatna funkcja szczegolnie jak sie przez dluzsza chwile nie bylo na forum :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może staliście się kobietami chłopaki Idźcie sprawdzić

 

Ja tam kiedyś byłem małą dziewczynką... :lol: Tylko, że to dawno było - no i nawet wtedy nie miałem na imię Monika! :shock:

 

Pierwszo-, drugo- i trzeciorzędne cechy płciowe sprawdziłem... Wszystko na swoim miejscu! :lol:

 

Uffff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może staliście się kobietami chłopaki ;-) Idźcie sprawdzić ;-) Ja tam widzę dobrze

 

Ja miałem być dziewczynką, przynajmniej ojciec był święcie o tym przekonany, więc przed moim urodzeniem nakupował sukienek, ale stanowczo zaznaczam, że nie wpłyneło to w żaden sposób na mój dalszy rozwój fizyczny i osobowościowy.... a Moniq'ę widzę dalej... :shock:

 

 

Fido! Czy ty nie zmieniłeś tej zmiennej na "wstaw nick osoby oglądającej, ale jeżeli nick=WiS lub =Gal, to wstaw Moniq"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa:

hmmm..to te zdjęcia muszą być pojechane jeśli w gre wchodzi śmiganko w Hansie

Czy są pojechane, to nie wiem - ale odjechane na pewno... :lol::twisted: :wink:

 

a imieniny masz 12.11?

Też. Przez pierwszą połowę roku. A potem mówię, że już obchodziłem 15.06. - żeby się sępy w robocie odczepiły... ;-)

 

 

Flipper:

Cytat:

przypominałam bardziej chłopca i z wyglądu i z zachowania..to drugie zostało mi do dziś

 

hyyy slepy jestes bo jakos nie zauwarzylem

Nie zauważyłeś w kwestii wyglądu - czy zachowania...? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a imieniny masz 12.11?

Też. Przez pierwszą połowę roku. A potem mówię, że już obchodziłem 15.06. - żeby się sępy w robocie odczepiły... ;-)

sprytne ..sprytne 8)

 

Flipper:
Cytat:

przypominałam bardziej chłopca i z wyglądu i z zachowania..to drugie zostało mi do dziś

 

hyyy slepy jestes bo jakos nie zauwarzylem

Nie zauważyłeś w kwestii wyglądu - czy zachowania...? :mrgreen:

mam nadzieje że zmiany wizualne są widoczne..gorzej z zachowaniem :wink: kto śmigał ostatnio zamiast po schodach po poręczy..no.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...