Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Panie, jakbym o takich rzeczach tyle czasu pamiętał to nie wiem do czego bym miał głowę :biglol:

Też nie pamiętałem. Miałem spokój i normalne życie (jeśli nie liczyć łosia), aż musiałeś mi przypomnieć.

Jak teraz żyć, pytam?

Edytowane przez suberet
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, suberet napisał:

Też nie pamiętałem. Miałem spokój i normalne życie (jeśli nie liczyć łosia), aż musiałeś mi przypomnieć.

Jak teraz żyć, pytam?

Jest taki jeden, któremu można zadać to pytanie, a on zna odpowiedź przynajmniej dla kogo przynajmniej:biglol:

YjmktkpTURBXy9hM2QwMWE5MTQ3NjZjOTE5MDBjNTI3NGIzODIwMzJiZi5qcGeSlQMAzQEvzQ8fzQiBkwXNBLDNAqQ_edit_124088448875856.jpg.1db9496909e7c1913efd57b95e587fd8.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten temat regularnie od jakiegoś czasu, ale też rzuciło mi się w oczy kilka aut z indywidualnymi tablicami i naszła mnie taka refleksja, że takie blachy są totalnie daremne...

Na jakimś showcarze czy innym aucie demo, to może mieć jakiś sens i trochę nawet pasować do indywidualnej natury takich wynalazków, natomiast na zwyczajnych autach, nawet jeśli egzotycznych, to w 99% przypadków te tablice są mega obciachowe (jeśli nie głupie). Zastanawiałem się przez chwilę, czy sobie jakiejś nie zafundować i nie wymyśliłem nic, z czym nie wstydziłbym się jeździć bez maski na gębie. 

 

Gdyby natomiast dało się dopłacić za opcję zamontowania mniejszych (ale mniejszych "w skali", a nie tych skróconych potworków które w większości lądują na auta do tego nieuprawnione) tablic... now we're talking ;) 

Edytowane przez Turbo
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2022 o 09:58, Turbo napisał:

natomiast na zwyczajnych autach, nawet jeśli egzotycznych, to w 99% przypadków te tablice są mega obciachowe (jeśli nie głupie)

Nie twierdziłeś niedawno, że nie są głupie, tylko oglądający nie rozumieją kontekstu? ;) 


 

 

769AF3D2-3069-45BF-9F57-22855BD9F5F5.jpeg

FEC0D151-CE61-49BE-A99A-CE9FDCEEF25E.jpeg

D5135531-BD2F-4E44-95C5-F846AE420C8D.jpeg

F667FFF9-695D-42FC-9819-8394E15BEBAD.jpeg

2BD50F42-40A6-4DDE-B1F8-6F72ED0A86D3.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zyzol napisał:

Nie twierdziłeś niedawno, że nie są głupie, tylko oglądający nie rozumieją kontekstu? ;) 

Jak najbardziej i to się wcale nie wyklucza przecież z tym co napisałem wyżej :) inna sprawa, że słowo "głupie" można interpretować na różne sposoby. 

 

Wyobrażam sobie np jakiegoś furgona oklejonego w plansze z Super Mario czy innej Zeldy i rejestrację N1 TENDO albo coś w ten deseń - to by było spoko np moim zdaniem.

Ale wszystkie te X1 SEBIX czy Z1 FUREX itp - no tak średnio bym powiedział, albo np widuje WV, który jest oklejony folią "kameleonem" (mieni się na granatowo-fioletowo) z rejestracją E0 KG9 czy jakoś tak - no nie jest to głupie, właściciel pewnie wie o co chodzi, nie jest to nawet jakieś obciachowe - jest po prostu nijakie, auto dodatkowo rzuca się w oczy, tylko nie wiadomo po co. Mi by było szkoda wydać 1000pln w ten sposób.

Natomiast mniejsze tablice generalnie upiększyłyby większość aut ;) 

 

Takie tam biadolenie, jeszcze jako tako wolny kraj, można sobie te blachy kupować. A że przy większości miałoby się ochotę zapytać kierownika "sam to wybierałeś?" - taka cena wolności :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Turbo napisał:

Takie tam biadolenie, jeszcze jako tako wolny kraj, można sobie te blachy kupować. A że przy większości miałoby się ochotę zapytać kierownika "sam to wybierałeś?" - taka cena wolności :D 

Dokładnie. Jak ktoś chce obwieścić światu, że jest Monią, Aagą czy Darkiem, albo że HT88  to Henryk Talar rocznik 88 czy tam inna Hulajnoga Tomka 88 i jest w stanie wydać na to tysiaka, to jego sprawa. Obserwatorzy mają weselej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Zyzol napisał:

Dokładnie. Jak ktoś chce obwieścić światu, że jest Monią, Aagą czy Darkiem, albo że HT88  to Henryk Talar rocznik 88 czy tam inna Hulajnoga Tomka 88 i jest w stanie wydać na to tysiaka, to jego sprawa. Obserwatorzy mają weselej ;) 

HT88 to chiński portal z treściami edukacyjnymi, u mnie na osiedlu mieszka jeden Chińczyk co jeździ autem z takimi blachami, tylko z mniejszym numerkiem niż powyżej.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2022 o 09:58, Turbo napisał:

Przeglądam ten temat regularnie od jakiegoś czasu, ale też rzuciło mi się w oczy kilka aut z indywidualnymi tablicami i naszła mnie taka refleksja, że takie blachy są totalnie daremne...

Na jakimś showcarze czy innym aucie demo, to może mieć jakiś sens i trochę nawet pasować do indywidualnej natury takich wynalazków, natomiast na zwyczajnych autach, nawet jeśli egzotycznych, to w 99% przypadków te tablice są mega obciachowe (jeśli nie głupie). Zastanawiałem się przez chwilę, czy sobie jakiejś nie zafundować i nie wymyśliłem nic, z czym nie wstydziłbym się jeździć bez maski na gębie. 

 

Gdyby natomiast dało się dopłacić za opcję zamontowania mniejszych (ale mniejszych "w skali", a nie tych skróconych potworków które w większości lądują na auta do tego nieuprawnione) tablic... now we're talking ;) 

 

Bo taka prawda - indywidualne blachy mają największy sens, gdy jest to nazwa projektu (mówiąc o projekcie prawdziwym a nie że zmiana felg to już projekt...) lub w przypadku nazwy firmy :) reszta to bardziej dla śmiechu jak ktoś nie ma co robić z kasą :biglol: 

 

Co do mniejszych blach... miało być dobrze a wyszło jak zawsze :facepalm: Bo po prostu jeden format tylko przycięty... 

Pomijając że wygląda to śmiesznie na autach nie uprawnionych (kiedyś nawet na dostawczaku <3,5t widziałam krótkie) to na uprawnionych (jdm/usdm) też to fajnie nie wygląda... niestety czasem nie ma wyjścia (mam na jednym aucie i jedyna alternatywa to cięcie blachy kwadratowej - a za to z kolei dowód może polecieć bo ingerencja w "papiery wartościowe" - czy jakoś tak) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...