Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

@Blixten, lepiej tego nie oglądaj, bo nie tylko Nergal taki zły ;)

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Nie wiem jaki wielki masz monitor, ale na wszelki wypadek dodam jeszcze kilka kropek..

.

.

.

.

.

.

.

.

 

image.png.274276a053be79b9cd6255dcfdc10ecc.png

 

image.thumb.png.901a78718d6619b8adc8b521df95bf49.png

 

image.png.96da298458649b63d76723fb8a36fd11.png

 

image.png.0814618990b5833255e54474b7a6f62d.png

 

 

A teraz najgorsze..  nie dość, że znad Morza, to jeszcze akurat na tym aucie :rolleyes:

 

image.thumb.png.8c3649bbf39f807eba53ee81ff5fb551.png

 

 

PS.

I jeszcze taki dualizm :biglol:

 

image.png.6c00e6971a0606322928430eb566122e.png

 

 

Edytowane przez czekker
  • Super! 2
  • Haha 9
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czekker napisał:

@Blixten, lepiej tego nie oglądaj, bo nie tylko Nergal taki zły ;)

Nie dam się sprowokować do dalszej dyskusji co jest dobre a co złe, niech każdy robi to co lubi, byle by nie obrażał innych :) 

A jeśli ktoś nie wie w jaki sposób Nergal mógł kogoś obrazić, to już jest jego problem, nie będę tłumaczyć podstawowych rzeczy. 

Miłego dnia :coffee:

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2021 o 18:32, Adi napisał:

Nie zrobiłem zdjęcia. Na czarnym Mercu:

 

W0 DEVIL

Jak to zobaczyłem, to pomyślałem, że "B" było już zajęte. Może przez tymczasowego mieszkańca Krakowskiego Przedmieścia ;) 

 

Tak a propos obecnej, diabolicznej dyskusji pozwolę sobie przypomnieć moje znalezisko z zeszłego miesiąca ....i żart który się nasunął za sprawą Żulczyka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Patryk Andrzej napisał:

Trochę tego nie rozumiem, zadałem konkret pytanie i otrzymuje wymijające odpowiedzi.
Nie umiesz wyjaśnić ocb ?
@Aga jeśli będzie potrzeba to wytnij to z wątku :)

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
 

 

Masz dużo wolnego czasu widzę :) 

 

 

Wymijające odpowiedzi powiadasz.... 

Zadałeś mi pytanie: "uczucia można obrazić?  8-)" 

na co odpowiedziałem Ci: "Nie znasz języka polskiego jak widać." 

 

Wyszedłem z założenia, że skoro pytasz, to nie wiesz, że w języku polskim występują takie konstrukcje, że uczucia można obrazić, można je też zranić, itd. 

A może jednak nie rozumiesz tego, że niszczenie Biblii, która dla niektórych coś znaczy, jest jakąś wartością, w komplecie z przekazem "żryjcie to gówno", może kogoś urazić ? 

Generalnie wychodzę z zasady "rób sobie co chcesz, dopóki nie szkodzi to innym", więc taki Nergal nie jest dla mnie, po tym co robi, łagodnie to ujmując, autorytetem. 

Mimo tego, że nie chodzę co niedzielę do kościoła, spowiadałem się ostatni raz wiele lat temu bo ktoś mnie wybrał na chrzestnego, wierzę w Boga i pewne wartości po swojemu, wciąż potrafię dostrzec, że kogoś takie zachowanie może urazić, są pewne zasady, których nie powinno się przekraczać.

Czy naprawdę Ty i reszta forumowiczów (może są tacy, którzy siedzą cicho, bo boją się być postrzeganym jako "katol"*, nie wiem ) tego nie rozumie(cie) ? 

Najbardziej rozczarowujące w tym wszystkim jest to, że są ludzie, którym to się podoba i kupują to w takiej oprawie.   

 

Czy czujesz jeszcze potrzebę wyjaśnienia czegokolwiek ?  

Mam mnóstwo pracy, ale pozostaję do Twojej dyspozycji jeśli dalej masz ochotę to ciągnąć:coffee:

 

* - a jeśli katol, to na pewno i pisior, a jak pisior, to na pewno nieuk i biedak, bo tak mówią statystyki, i do tego chleje za 500+ i leje żonę i dzieci zaraz po mszy :OO:

 

Edytowane przez Blixten
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blixten napisał:

Czy naprawdę Ty i reszta forumowiczów tego nie rozumie(cie)

dzieki za wyjasnienie  :)

 

 

owszem można kogoś zranić 

owszem można podeptać uczucie tego kogoś 

rozumiem znam i nie raz miałem w zwiazku z tym problem 

ale coś co jest nazywane "uczuciami religijnymi"  nie istnieje

wiec skoro Adam Darski na zamknietej imprezie robi szoł dla fanów to można czy nie  

EhyrfZmXsAAbRaL?format=jpg&name=large

 

tak zwane uczucia zostały urażone u gościa ktory nie widział nie słyszał a mu powiedziano 

 

 

 

można być zindoktrynowanym   :)  ale patrz szerzej  

od początku ludzkości można w zapisach stwierdzić ponad 5000 bogów nie wspominając bóstw tytanów i innych chimer -- wiec na jakiej podstawie twierdzisz że Twój bóg jest jedyny ? 

 

Adam Nowak dawno temu zaśpiewał że trudno nie wierzyć w nic i ja sie z tym zgodze :) 

 

pokój :ok: możemy pojść razem na RAmen - :D

 

 

z przesłań to najbardziej te mi pasują  -- https://klps.pl/o-kosciele/osiem-naprawde-wolalbym-bys-nie/ 

 

 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Patryk Andrzej napisał:

dzieki za wyjasnienie  :)

 

 

owszem można kogoś zranić 

owszem można podeptać uczucie tego kogoś 

rozumiem znam i nie raz miałem w zwiazku z tym problem 

ale coś co jest nazywane "uczuciami religijnymi"  nie istnieje

wiec skoro Adam Darski na zamknietej imprezie robi szoł dla fanów to można czy nie  

EhyrfZmXsAAbRaL?format=jpg&name=large

 

tak zwane uczucia zostały urażone u gościa ktory nie widział nie słyszał a mu powiedziano 

 

 

 

można być zindoktrynowanym   :)  ale patrz szerzej  

od początku ludzkości można w zapisach stwierdzić ponad 5000 bogów nie wspominając bóstw tytanów i innych chimer -- wiec na jakiej podstawie twierdzisz że Twój bóg jest jedyny ? 

 

Adam Nowak dawno temu zaśpiewał że trudno nie wierzyć w nic i ja sie z tym zgodze :) 

 

pokój :ok: możemy pojść razem na RAmen - :D

 

 

z przesłań to najbardziej te mi pasują  -- https://klps.pl/o-kosciele/osiem-naprawde-wolalbym-bys-nie/ 

 

 

Pozwól, że nie odniosę się do tego co napisałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednych obraża rejestracja Satan i podarcie książki na zamkniętej imprezie, innych nazywanie ludzi tęczową czy lewacką zarazą i jednocześnie systemowe chronienie pedofilii w swoich szeregach, każdy ma to, na co zasłużył...

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, skwaro napisał:

Jednych obraża rejestracja Satan i podarcie książki na zamkniętej imprezie, innych nazywanie ludzi tęczową czy lewacką zarazą i jednocześnie systemowe chronienie pedofilii w swoich szeregach, każdy ma to, na co zasłużył...

Dostrzegam wszystko co wymieniłeś.

Na świecie dzieją się dzisiaj jeszcze gorsze rzeczy, co nie oznacza, że można przymykać oko na inne. 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fulcrum napisał:

naprawdę napis SATAN kogoś obraża?

Moje pierwsze skojarzenie z Satan to...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mr Satan :biglol:

 

707934232_Mr._Satan_(DBZ)_Double_V-Pose_-Mr._Satan_The_Savior_Has_Come.jpg.b15e71faf4196280008152507fdc4c92.jpg

 

Dla niewtajemniczonych jest to postać z mangi Dragon Ball :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jkarp napisał:

Śmieszy mnie głupota gówniarzy, co szpanują jacy to oni są mocni, bo sobie wywalą jakieś znaki zła.
To takie disco polo duchowe.
Dlaczego głupota obraża? Bo to tak jakby się nie myć, śmierdzieć i się tym chwalić. Brak higieny umysłowej.

śmieszą mnie ludzie którzy muszą mieć naklejoną rybę na aucie by się lepiej poczuć...  :)  

 

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jkarp napisał:

Śmieszy mnie głupota gówniarzy, co szpanują jacy to oni są mocni, bo sobie wywalą jakieś znaki zła.
To takie disco polo duchowe.
Dlaczego głupota obraża? Bo to tak jakby się nie myć, śmierdzieć i się tym chwalić. Brak higieny umysłowej.

O takich mowa? B)

passat-pamietamy-1944-pussywagon.jpg

  • Dzięki! 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fulcrum napisał:

śmieszą mnie ludzie którzy muszą mieć naklejoną rybę na aucie by się lepiej poczuć...  :)  

 


Jedni maja rybe, inni swinie, wiec o co chodzi? Kazdy wedlug potrzeb. 
Ale ani rybka, ani swinka nie czyni idioty lepszym kierowca, a tym bardziej czlowiekiem. 

Po co drazycie ten temat? 
Dokopac katolowi jest latwo, bo sie nie obroni, a jak sprobuje, to sie go wysmieje, albo mu sie moherowy beret przypisze lub wyciagnie jakies stare historie. 
 

Jakos nikt z tych „wyznawcow ciemnosci“ nie odwazy sie zbeszczescic publicznie Koranu, nazwac go g…, obrazic Proroka, a potem dyskutowac z obrazonymi muzulmanami o prawie do wolnosci artystycznej ekspresji. 
 

Zapomnieli juz o przykladzie Danii, o przykladzie Francji i Charlie Hebdo za karykatury itp? 
 

Co dla jednych jest zartem, satyra dla innych jest obraza i bezczeszczeniem swietosci. Tu czlowieczenstwo sie klania i wzajemne poszanowanie
 

Obchodzicie w polskich domach Swieta Bozego Narodzenia? Bedzie znowu wojna o karpia z Lidla na Wigilie? Bedzie oplatek i ckliwe zyczenia przed rodzinna alkoholizacja i klotniami ze szwagrem o polityke i pandemie? 
 

Pytanie: Po co to robic to wszystko, skoro nie wierze, nie wyznaje, zaprzeczam i wysmiewam? 
 

Osobiscie mam dosc polskiej mentalnosci, polskiej obludy i zabobonow - Kosciol jest be…, Boga nie ma, a potem zaiwanianie z koszyczkiem na swieconke, albo po oplatek, bo tak sie nalezy, albo bo co ludzie powiedza. 
 

Albo, albo. Tak albo Nie. 

Dorosly czlowiek potrafi sie zdeklarowac i pozostaje wierny swoim przekonaniom, ale potrafi tez dzwigac konsekwencje swoich deklaracji i dzialan. 
 


 

:offtopic:

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Zajonc napisał:

A wtedy będzie nas dwóch...

Tylko ja nie bardzo za piwem jestem :drinks:

 

Ze mną trzech :thumbup:. Ja też piwa już nie piję, ale Jego Makaronowatości jest przecież to obojętne ;) 

 

A propos tego co się dzieje obecnie w tym wątku, to w pierwszym przykazaniu Oktalogu znajdujemy rozwiązanie: 

 

1. Naprawdę wolałbym, żebyś nie zachowywał się jak jakiś świętoszkowaty dupek, gdy opisujesz moją Makaronową Dobroć. Jeśli ktoś we mnie nie wierzy, to spoko. Naprawdę, nie jestem aż tak próżny. Poza tym nie o nich tu chodzi, więc nie zbaczajmy z tematu. ;) 

 

A propos zbaczania z tematu, reszta oktalogu tutaj: :biglol: 

https://klps.pl/o-kosciele/osiem-naprawde-wolalbym-bys-nie/ 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...