Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

sredniaq

dokładnie tego nie mierzyłem ale pod radiem jest taka nie wysoka półeczka, po jej wycięciu 2 DIN powinno się zmieścić no ale trzeba dokładnie zmierzyć. I wiąże się to z wycinaniem w oryginalnym plastiku.


 a propos radia, ktoś wie jakie i czy w ogóle radio było montowane fabrycznie w turbodziadku lub wolnym dziadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś ma może zamontowane radio 2DIN w dziadku? Albo 1DIN ale w deska ma miejsce na 2DIN? Chciałbym upchnąć CB radio na desce rozdzielczej, albo dodatkowe zegary i nie mam pomysłu, jak to zrobić.

Ja mam.

Mieści się idealnie.

Zostaje mała szpara między radiem, a otaczającymi plastikami. Żeby to zlikwidować trzeba zrobić coś swojego, bo standardowe ramki się nie mieszczą. Bez ramki też nie wygląda źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 a propos radia, ktoś wie jakie i czy w ogóle radio było montowane fabrycznie w turbodziadku lub wolnym dziadku?

 

W ssaku mam kaseciaka od Philipsa i o ile wiem, to radio siedzi tam od nowości auta (pierwszy właściciel plus dokumenty typu instrukcja i karta gwarancyjna od radia też mam). Tyle, że to raczej dealer montował, a niekoniecznie z takim dziadki wyjeżdżały z fabryki.

 

 

 

Mieści się idealnie.

 

Jak to zrobiłeś? Wrzuć fotkę, bo CB radio wala mi się pomiędzy fotelem pasażera a tunelem i wcale mi to nie pasuje. U mnie jest licząc od góry: Zegarek z niezawodnym Bright'em i przyciskiem od elektrycznej anteny, potem radio 1DIN, a pod spodem wąska półka, w której nic się nie mieści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 a propos radia, ktoś wie jakie i czy w ogóle radio było montowane fabrycznie w turbodziadku lub wolnym dziadku?

 

W ssaku mam kaseciaka od Philipsa i o ile wiem, to radio siedzi tam od nowości auta (pierwszy właściciel plus dokumenty typu instrukcja i karta gwarancyjna od radia też mam). Tyle, że to raczej dealer montował, a niekoniecznie z takim dziadki wyjeżdżały z fabryki.

 

 

 

Mieści się idealnie.

 

Jak to zrobiłeś? Wrzuć fotkę, bo CB radio wala mi się pomiędzy fotelem pasażera a tunelem i wcale mi to nie pasuje. U mnie jest licząc od góry: Zegarek z niezawodnym Bright'em i przyciskiem od elektrycznej anteny, potem radio 1DIN, a pod spodem wąska półka, w której nic się nie mieści. 

 

 

http://www.ebay.com/itm/92-94-SUBARU-LEGACY-AM-FM-CASSETTE-TAPE-PLAYER-RADIO-/262530118937?hash=item3d2003b519:g:X~gAAOSwtnpXi4rS&vxp=mtr

 

znalazłem coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszym stanie tak na oko to jest ten z Włoch, za 10,9k euro. Ten biały w tej cenie to gruba przesada. ostatnio pojawiły się w DE jakieś dwa kombi ponizej 3k eur, też lekko już zjedzone przez rudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Verony mi się marzy, ale 11tys eur to dla mnie zdecydowanie za dużo - w końcu to jednak autko z lat dziewięćdziesiątych wyposażone w klime i abs. Owszem wygląda na zadbane i pewnie takie jest, ale mam mentalną blokadę, żeby tyle wydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frisco ma oczywiście rację nie ma kompresora (powinien być patrząc od lewej zbiorniczek od wspomagania następnie alternator i zaraz obok kompresor, którego nie ma. Zalecałbym bardzo dużą ostrożność do zakupów we Włoszech. Poszukując Legacy Turbo też ponad rok temu znalazłem egzemplarz we Włoszech i też był bardzo drogi. zainteresowałem się nim ale jak zacząłem dopytywać przez mail to kontakt się urwał brak odpowiedzi na zadane pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już fińskie ogłoszenie, dodam, że tam  czasem można znaleźć wynalazek, o którym pewnie mało osób wie - elektryczne Subaru Libero. Z tego, co pamiętam, był to model specjalnie przerobiony na potrzeby fińskiej poczty - http://www.tori.fi/uusimaa/Elcat_Citywagon_200_15338366.htm

 

 

Edytka - zakręciłem się. Myślałem, że to wątek o ciekawostkach z Allegro.

Edytowane przez H4lik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...