Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trybunalskie Miodowe!

 

To to to to w butelce z tworzywa z kapselem ala grolsz?

 

Nie.

 

Acha to juz wiem, o ktore inne drugie rozchodzi sie. Gdyz w tesko jest cus takiego co opisalem. Problem w tym, ze ani razu do kasy nie donioslem tego wynalazku z powodu rozszczelnienia sie.

 

 

a ja ostatnio (czyt. wczoraj :mrgreen: ) przeprowadziłam dyskusję na temat piw niepasteryzowanych, na przykładzie kasztelana i perły, mój rozmówca sam z siebie stwierdził, że nie pił lepszego niepasteryzowanego piwa niż Perła N. 8) a wiem, że pił bardzo dużo bardzo różnych rzeczy :mrgreen:

 

Ja rozumiem i szanuje lokalny patriotyzm, ale to piwo... 'zawiera słód jeczmienny'. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, http://www.google.pl/imgres?q=trybunals ... 24&bih=604

to jest Trybunalskie Miodowe :) 3,79 dawałem za nie :)

 

Tez bylo na warsztacie. W BOMI maja. Akurat to piwo nie 'zawiera slodu jeczmiennego' tylko jakas wode, slod, chmiel... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój rozmówca sam z siebie stwierdził, że nie pił lepszego niepasteryzowanego piwa niż Perła N. 8) a wiem, że pił bardzo dużo bardzo różnych rzeczy :mrgreen:

 

okłamał cię :twisted:

 

No to teraz będziesz miał nauczkę na przyszłość, żeby czytać ostrzeżenia na etykietach. :mrgreen:

 

ale np książęce też zawiera :idea: .. a mi dobrze wchodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio (czyt. wczoraj :mrgreen: ) przeprowadziłam dyskusję na temat piw niepasteryzowanych, na przykładzie kasztelana i perły, mój rozmówca sam z siebie stwierdził, że nie pił lepszego niepasteryzowanego piwa niż Perła N. 8) a wiem, że pił bardzo dużo bardzo różnych rzeczy :mrgreen:

 

Ja rozumiem i szanuje lokalny patriotyzm, ale to piwo... 'zawiera słód jeczmienny'. :mrgreen:

no nie wiem, czy lokalny bo on ze i w stolycy mieszka :mrgreen:

 

okłamał cię :twisted:
pewnie tak :roll: jak większość facetów, ale w takim razie robił to bez potrzeby :mrgreen::mrgreen::lol: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio (czyt. wczoraj :mrgreen: ) przeprowadziłam dyskusję na temat piw niepasteryzowanych, na przykładzie kasztelana i perły, mój rozmówca sam z siebie stwierdził, że nie pił lepszego niepasteryzowanego piwa niż Perła N. 8) a wiem, że pił bardzo dużo bardzo różnych rzeczy :mrgreen:

 

 

staral sie byc grzeczny :wink:

 

ale w tym przedziale cenowym to jest chyba najlepsiejsza :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale np książęce też zawiera :idea: .. a mi dobrze wchodzi :?:

 

Wchodzic moze i wchodzi, ale gdybys mial przed soba dwa kubki bez etykiet to od razu wiedzialbys ktore z fabryki, a ktore z browaru.

 

od godziny ci nie wierzę :twisted: :wink: jedno z lepszych (w mojej ocenie) kormoran 5 odmian chmielu (czy jakoś tak) zawiera słód jęczmienny :? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aktualnie nadające się do spożycia z tych bardziej dostępnych niż z malutkich browarów to:

Łomża Export

Perła Chmielowa

Nowa Łomża niepasteryzowana chyba też Export

Perła niepasteryzowana

Bywają świetne Ciechan wyborne i Książęce z Lwówka ale wiele zależy od partii w sklepie

 

Paskudztwo z nowych to Specjal niepasteryzowany. A pomyśleć, że wiele lat temu objeżdżałem całą okolicę żeby znaleźć specjala czarnego. Później chyba żywiec się z tego zrobił :-(

 

ogólnie to straszliwie żywca nie lubię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dziś nowość dojlidów - żubra złocistego czy jakoś tak..

bardzo chciałem podzielić się z wami wrażeniami smakowymi.. ale to piwo jakoś tak nie ma smaku w ogóle :shock: :|

 

Smakuje jak zwykły Żubr, tylko jest trochę mocniejszy. Nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale np książęce też zawiera :idea: .. a mi dobrze wchodzi :?:

 

Wchodzic moze i wchodzi, ale gdybys mial przed soba dwa kubki bez etykiet to od razu wiedzialbys ktore z fabryki, a ktore z browaru.

 

od godziny ci nie wierzę :twisted: :wink: jedno z lepszych (w mojej ocenie) kormoran 5 odmian chmielu (czy jakoś tak) zawiera słód jęczmienny :? :roll:

 

Wybierzemy sie do sklepu, sprawdzimy... i bedziemy dyskutowac kiedy juz material bedzie zbadanym byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

slesz,

 

Byłem dziś w jednym z lepszych sklepów w Olsztynie i... nie widziałem co prawda 5zbożowego czy jak to nazwałeś, ale Warnijskie z BK też ma dużo zbóż i nie ma ostrzeżenia 'zawiera słód jęczmienny', także nie rozumiem o co się Tobie rozchodziło. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy Państwo proszę się trzymać z dala od Browar Brasil w Warszawie! nie wiem czy już warzą na miejscu czy jeszcze przywożą z Łodzi ale takiego paskudnego piwa to dawno nie piłem. nie jest to też kwestia partii ponieważ próbowałem trzech gatunków i wszystkie chętniej bym wylał niż wypił. wziąłem tzw. deskę, czyli 3x0,3l z każdego gatunku: pils, pszeniczne, koźlak.

 

Pils na pierwszy ogień zgodnie z moją zasadą, że najlepsze na koniec. Słodki, mało gazu, zupełnie bez posmaku. Trzeba dopić i jechać dalej. Nie zdążyłem bo koleżka mówi żebym jednak zostawił sobie trochę pilsa :twisted: Dobra piję pszeniczne - jak by mi nalali kwaśną wodę z barwnikiem. Zmęczyłem i próbuję koźlaka - puste, bez smaku, bez gazu. Zagryzłem kaszanką - to chyba nie jest typowo brazylijska potrawa :mrgreen:

 

był z nami znajomy, który przyjechał z Pragi na weekend i przywiózł nam kilka butelek browaru Bernard - świetny pilsner, super goryczka, to co tygryski lubią najbardziej, klasyka. zamieniłbym jedną butelkę tego browaru na miesięczny karnet do Browar Brasil :!:

 

aha..fajne kelnerki były. troszkę rozebrane lub nie do końca ubrane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy Państwo proszę się trzymać z dala od Browar Brasil w Warszawie! nie wiem czy już ważą na miejscu czy jeszcze przywożą z Łodzi ale takiego paskudnego piwa to dawno nie piłem. nie jest to też kwestia partii ponieważ próbowałem trzech gatunków i wszystkie chętniej bym wylał niż wypił. wziąłem tzw. deskę, czyli 3x0,3l z każdego gatunku: pils, pszeniczne, koźlak.

 

Pils na pierwszy ogień zgodnie z moją zasadą, że najlepsze na koniec. Słodki, mało gazu, zupełnie bez posmaku. Trzeba dopić i jechać dalej. Nie zdążyłem bo koleżka mówi żebym jednak zostawił sobie trochę pilsa :twisted: Dobra piję pszeniczne - jak by mi nalali kwaśną wodę z barwnikiem. Zmęczyłem i próbuję koźlaka - puste, bez smaku, bez gazu. Zagryzłem kaszanką - to chyba nie jest typowo brazylijska potrawa :mrgreen:

 

bylem z miesiac temu i mam podobne odczucia niestety

Kozlaka to bym wylal od razu chyba zlapal jakas france i byl kwasny :twisted: i pewnie im szkoda bylo wylewc :evil:

- piwa maja do dupy !. pils jeszcze ujdzie, ale to wszytko..... hm.. no znaczy nie wszystko :twisted:

 

myslalem ze glowa to mi sie urwie tak niom krecilem :mrgreen::twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...