Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze zrozumiałam czytając wcześniejsze posty są też inne osoby przez G.....x omamione. Nie ukrywam, zrobiło mi się mi lżej na sercu. Ciężko jest żyć ze świadomością ogromnej niemocy. Od teraz jest łatwiej.

 

Ja tam wyraziłem swoją opinię, na swoim własnym przykładzie. Nie brałem pod uwagę żadnych innych mamień.

 

Czekam, aż Wąskiego mecenasy się mną zajmą :)

Edytowane przez Remi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałam czytając wcześniejsze posty są też inne osoby przez G.....x omamione. Nie ukrywam, zrobiło mi się mi lżej na sercu. Ciężko jest żyć ze świadomością ogromnej niemocy. Od teraz jest łatwiej.

Omamione? Jeśli ktos jest zadowolony z jakosci obslugi przez firme X to dlaczego mialby psy wieszac na niej? pozytywna jak i negatywna opinia o uslugodawcy nie jest wymyslem wyobrazni ale wynika z doswiadczen jakie klient mial z dana firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dobrze zrozumiałam czytając wcześniejsze posty są też inne osoby przez G.....x omamione. Nie ukrywam, zrobiło mi się mi lżej na sercu. Ciężko jest żyć ze świadomością ogromnej niemocy. Od teraz jest łatwiej.

Omamione? Jeśli ktos jest zadowolony z jakosci obslugi przez firme X to dlaczego mialby psy wieszac na niej? pozytywna jak i negatywna opinia o uslugodawcy nie jest wymyslem wyobrazni ale wynika z doswiadczen jakie klient mial z dana firma.

 

Jeszcze nie słyszałem, żeby jakikolwiek serwis miał same pozytywne opinie. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą niezadowoleni. NIe ma również ludzi nieomylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie o nieomylności pisałam, jednak na 100% powiedzieć nie mogę czy działanie było zamierzone, czy było efektem nieuwagi czy też wynikało z braku doświadczenia.

Podsumowując, od półtora roku moim OBK opiekuje się serwis, z którego jestem zadowolona.

Czyli - może chodziło o to, abym w końcu była zadowolona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witajcie, mam do Was pytanie ( wiem że to nie ten dział, ale celowo wszedłem na Białystok ) bo szukam mechanika który przejrzałby dokładnie mojego forestera, chodzi mi o kogoś kto zna od podszewki te auta, a nie metodą prób i błędów będzie się uczył na moim aucie + wymieni przy okazji połowę sprawnych części. za pomoc z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...