Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba atmo.... rozładować :)

Popołudniu, późnym popołudniu a wczesnym wieczorem, każdego dnia.

Proszę o propozycje. :)

Atmosfera, z mojej strony, jest jak najbardziej ok. To że ktoś się napina, że ma niekompetentnych ludzi zatrudnionych, to nie moja sprawa :)

Najwygodniej chyba weekendy ogarniać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym państwie prawa zasady są takie, że jezeli kogoś się oskarża, to należy przedstawić dowody. Jezeli sie takowych nie ma, to się milczy. Inaczej wychodzi, że jeden pan powiedział, że tamten pan powiedział.. Jezeli inny mechanik zasugerował złą naprawę, trzeba było to zareklamować, zgłosić rzeczoznawcy itp. A tak słowo przeciwko słowu, czyli dupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym państwie prawa zasady są takie, że jezeli kogoś się oskarża, to należy przedstawić dowody. Jezeli sie takowych nie ma, to się milczy. Inaczej wychodzi, że jeden pan powiedział, że tamten pan powiedział.. Jezeli inny mechanik zasugerował złą naprawę, trzeba było to zareklamować, zgłosić rzeczoznawcy itp. A tak słowo przeciwko słowu, czyli dupa.

Ja dowody mam - swój stary wiszczący dyfer i łożyska, które były nibywymienione.

Do tego mam zdjęcie oleju (niewłaściwego), który został zalany.

 

P.S. Poza tym dlaczego miałbym dyskredytować kogoś, kto jest ok? Nigdy tak nie robiłem i nigdy nie będę tak robił.

 

Edytowane przez Remi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale rozłożony dyfer dowodem może byc już tylko w Korei Północnej...

Sorry, ale jeśli wyjeżdżam z ASO z wiszczącym dyfrem, z fakturą na ponad 2k i z tekstem, że będziemy dalej wymieniać i próbować, to ręce opadają.

Możesz bronić Grafixu - masz takie prawo.

Ja nie muszę, kupiłem cały napęd ze sprawdzonego źródła i przy wymianie zapytałem dlaczego nowy dyfer ma taki pypeć, a mój nie?

Na co mój mechanik zrobił oczy jak 5 złotych i powiedział, że taki numer widzi pierwszy raz (@zaj0nc wie o kogo chodzi - zapytaj go sam czy było tak jak mówię, czy inaczej), żeby ktoś nie założył odpowietrznika.

A skoro nie założył, to ciekawe co tam "ulepszył" w dyfrze i dyfer został rozłożony do sprawdzenia.

 

@sebachon - nie mam powodów, żeby kłamać, a druciarstwo będę piętnował, jak tylko dam radę. Skoro nie umieli tego od razu ogarnąć (wiesz wymieniać po kolei żeby znaleźć przyczynę, to można, tylko który portfel to wytrzyma?), to teraz chcą ekspertyzy robić? Dla mnie temat jest prosty - jak się nie naprawiło auta, to się nie wystawia faktury. Zapłaciłem fakturę, naprawiłem auto gdzie indziej i mogę wyrazić swoje zdanie na temat Grafixu. Nikt mi nie zabroni mówić prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawiłem auto gdzie indziej i

 

 

kupiłem cały napęd ze sprawdzonego źródła

Czyli nie naprawiłeś, tylko kupiłes inny. Dlaczego Twój mechanik nie naprawił starego? NIe umiał? A może za droga naprawa? Wszyscy wiemy, że naprawa takich elementów jak dyfer, skrzynia, silnik itp to nie są groszowe sprawy.

 

 

 

przy wymianie zapytałem dlaczego nowy dyfer ma taki pypeć, a mój nie

A ile czasu minęło od naprawy w Grafixie? I skąd masz pewność, ze jego brak jest wynikiem niezałożenia przez Grafix? Skąd od razu oskarżenia o oszustwa, teorie spiskowe i zamachy????

 

A tak na marginesie, to na Forum są też tacy, co i carfita oskarżają o oszustwa, więc już nic mnie nie zdziwi.

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

naprawiłem auto gdzie indziej i

 

 

kupiłem cały napęd ze sprawdzonego źródła

Czyli nie naprawiłeś, tylko kupiłes inny. Dlaczego Twój mechanik nie naprawił starego? NIe umiał? A może za droga naprawa? Wszyscy wiemy, że naprawa takich elementów jak dyfer, skrzynia, silnik itp to nie są groszowe sprawy.

 

 

 

przy wymianie zapytałem dlaczego nowy dyfer ma taki pypeć, a mój nie

A ile czasu minęło od naprawy w Grafixie? I skąd masz pewność, ze jego brak jest wynikiem niezałożenia przez Grafix? Skąd od razu oskarżenia o oszustwa, teorie spiskowe i zamachy????

 

A tak na marginesie, to na Forum są też tacy, co i carfita oskarżają o oszustwa, więc już nic mnie nie zdziwi.

 

1. Nie naprawiałem, a kupiłem inny - bo kupiłem CAŁY napęd, czytaj ze zrozumieniem.

2. Mam pewność, bo nikt inny nie dotykał dyfra po Grafixie.

 

To nie są teorie spiskowe, za to Ty zaczynasz takie wysnuwać. Temat Ciebie nie dotyczy, więc nie wiem jaki masz udział w tej dyskusji? Zapytaj człowieka, który mi wymieniał napęd i będziesz wiedział co i jak - podobno go znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Coś tu się zwyczajnie nie zgadza, to sformułowanie:

 

 

2. Mam pewność, bo nikt inny nie dotykał dyfra po Grafixie.

wskazywałoby, że dyferencjał odebrał Pan rozebrany z naszej firmy a to nie jest prawdą. Jeżeli dyferencjał byłby w stanie w jakim go Pan od nas odebrał - moja deklaracja pomocy byłaby aktualna, ponieważ nie zgłosił Pan w naszej firmie żadnej reklamacji dotyczącej naprawy i dokonał Pan demontażu podzespołu we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność - uniemożliwił mi Pan weryfikację stanu faktycznego podzespołu. Pozostałe opinie wydawane przez Pana nie mają zatem żadnych podstaw w jakimkolwiek materiale dowodowym ergo: stanowią pomówienie. Proszę mieć to na uwadze w kontekście przyszłych wypowiedzi, nadmieniam, że zrobiłem kopię Pańskich postów i według naszego rozeznania wypełniają  znamiona przestępstwa. W związku z powyższym przekazaliśmy sprawę do rozpoznania i dalszego prowadzenia naszej kancelarii prawnej. 

Z poważaniem

Jacek Łukaszewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

naprawiłem auto gdzie indziej i

kupiłem cały napęd ze sprawdzonego źródła

Czyli nie naprawiłeś, tylko kupiłes inny. Dlaczego Twój mechanik nie naprawił starego? NIe umiał? A może za droga naprawa? Wszyscy wiemy, że naprawa takich elementów jak dyfer, skrzynia, silnik itp to nie są groszowe sprawy.

 

 

przy wymianie zapytałem dlaczego nowy dyfer ma taki pypeć, a mój nie

A ile czasu minęło od naprawy w Grafixie? I skąd masz pewność, ze jego brak jest wynikiem niezałożenia przez Grafix? Skąd od razu oskarżenia o oszustwa, teorie spiskowe i zamachy????

 

A tak na marginesie, to na Forum są też tacy, co i carfita oskarżają o oszustwa, więc już nic mnie nie zdziwi.

1. Nie naprawiałem, a kupiłem inny - bo kupiłem CAŁY napęd, czytaj ze zrozumieniem.

2. Mam pewność, bo nikt inny nie dotykał dyfra po Grafixie.

 

To nie są teorie spiskowe, za to Ty zaczynasz takie wysnuwać. Temat Ciebie nie dotyczy, więc nie wiem jaki masz udział w tej dyskusji? Zapytaj człowieka, który mi wymieniał napęd i będziesz wiedział co i jak - podobno go znasz.

Po części sprawa mnie dotyczy, bo znam od wielu lat pracownikow Grafix-u i za ich uczciwość byłbym w stanie ręczyć głową. Jezeli popełnili błąd na pewno by się przyznali i w satysfakcjonujący Cię sposób rozwiązali problem reklamacji. Ponieważ nie zgłosiłeś ponownej usterki, nie masz żadnych podstaw do oskarżeń. Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Coś tu się zwyczajnie nie zgadza, to sformułowanie:

 

 

2. Mam pewność, bo nikt inny nie dotykał dyfra po Grafixie.

wskazywałoby, że dyferencjał odebrał Pan rozebrany z naszej firmy a to nie jest prawdą. Jeżeli dyferencjał byłby w stanie w jakim go Pan od nas odebrał - moja deklaracja pomocy byłaby aktualna, ponieważ nie zgłosił Pan w naszej firmie żadnej reklamacji dotyczącej naprawy i dokonał Pan demontażu podzespołu we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność - uniemożliwił mi Pan weryfikację stanu faktycznego podzespołu. Pozostałe opinie wydawane przez Pana nie mają zatem żadnych podstaw w jakimkolwiek materiale dowodowym ergo: stanowią pomówienie. Proszę mieć to na uwadze w kontekście przyszłych wypowiedzi, nadmieniam, że zrobiłem kopię Pańskich postów i według naszego rozeznania wypełniają  znamiona przestępstwa. W związku z powyższym przekazaliśmy sprawę do rozpoznania i dalszego prowadzenia naszej kancelarii prawnej. 

Z poważaniem

Jacek Łukaszewski

Super!

Czekam na kontakt Pańskiej kancelarii.

 

Proszę mnie nie straszyć sądami, to nie USA.

 

Z poważaniem,

Michał Hajduk

 

 

 

 

 

 

naprawiłem auto gdzie indziej i

kupiłem cały napęd ze sprawdzonego źródła

Czyli nie naprawiłeś, tylko kupiłes inny. Dlaczego Twój mechanik nie naprawił starego? NIe umiał? A może za droga naprawa? Wszyscy wiemy, że naprawa takich elementów jak dyfer, skrzynia, silnik itp to nie są groszowe sprawy.

 

 

przy wymianie zapytałem dlaczego nowy dyfer ma taki pypeć, a mój nie

A ile czasu minęło od naprawy w Grafixie? I skąd masz pewność, ze jego brak jest wynikiem niezałożenia przez Grafix? Skąd od razu oskarżenia o oszustwa, teorie spiskowe i zamachy????

 

A tak na marginesie, to na Forum są też tacy, co i carfita oskarżają o oszustwa, więc już nic mnie nie zdziwi.

1. Nie naprawiałem, a kupiłem inny - bo kupiłem CAŁY napęd, czytaj ze zrozumieniem.

2. Mam pewność, bo nikt inny nie dotykał dyfra po Grafixie.

 

To nie są teorie spiskowe, za to Ty zaczynasz takie wysnuwać. Temat Ciebie nie dotyczy, więc nie wiem jaki masz udział w tej dyskusji? Zapytaj człowieka, który mi wymieniał napęd i będziesz wiedział co i jak - podobno go znasz.

Po części sprawa mnie dotyczy, bo znam od wielu lat pracownikow Grafix-u i za ich uczciwość byłbym w stanie ręczyć głową. Jezeli popełnili błąd na pewno by się przyznali i w satysfakcjonujący Cię sposób rozwiązali problem reklamacji. Ponieważ nie zgłosiłeś ponownej usterki, nie masz żadnych podstaw do oskarżeń.

 

Spieszę z wyjaśnieniem dokładniejszym niż ostatnie 2 strony postów.

1. Nie zgłosiłem reklamacji, bo dyfer jak przyjechał do serwisu, to wiszczał i jak z niego wyjeżdżał, to wiszczał, bo serwis (PO WYMIANIE ŁOŻYSK) powiedział, że trzeba jeszcze wymienić koło planetarne i wałek atakujący (kolejny worek pieniędzy, dla Twojej informacji). Dodatkowo mechanik zapewnił, że wiszczenie dyfra nie spowoduje żadnej awarii, a jedynie dyskomfort słuchowy, więc jeździłem tak od 2014, czyli ostatniej wizyty w ASO Grafix.

2. Nie stać mnie było na kupienie nowego dyfra w ASO Grafix.

3. Znalazłem cały napęd na forum (od Matsila) i go kupiłem, z myślą wymiany dyfra i posiadania części "na zapas" lub do dalszej odsprzedaży.

4. W momencie wymiany starego wiszczącego dyfra okazało się, iż nie ma założonego odpowietrznika (kilka postów wyżej pisałem o tym). Twoim zdaniem, kto mógł go tam nie założyć? Producent? Nie wydaje mi się. Serwis poprzedniego właściciela? To raczej ASO Grafix przy naprawie powinno mi zakomunikować, a żadnej takiej waidomości nie otrzymałem. Nikt inny się do tego nie dotykał, a odpowietrznik widać dopiero po wyjęciu dyfra, bo jak jest zamontowany to jest zasłonięty.

Reszta z rozłożeniem dyfra była dokładnie taka, jak opisałem powyżej - został rozebrany w celu sprawdzenia przyczyny hałasów.

 

Co więcej, o druciarstwie na moim samochodzie napisałem w dziale JADĘ NIELEGALA w temacie o aucie, którego używam. Wskazałem tam nie tylko GRAFIX, ale jeszcze kilka innych serwisów, które "popełniły błąd".

Dodatkowo powiem Ci, że nawet Carfit (nic złego nie mogę powiedzieć na ten serwis, bo robi dobrą robotę) miał udział w moim wątku. Jeśli przeczytałbyś te kilka postów w moim temacie, wiedziałbyś, że nie wyrażam opinii na temat kogokolwiek bez 100% pewności.

Dokładnie. Zrobiło się moja racja jest najmojsza i juz...teraz musztarda po obiedzie.

Spocic jak najbardziej. Może żona nie puści. ..

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Sobota 25 września czy coś wcześniej w tygodniu?

Edytowane przez Remi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...