Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

z góry przepraszam za OT ;)

 

znajomy do ślubu w Białymstoku chciałby pojechać Subaru STi/EVO, może ktoś byłby zainteresowany?

Termin to: 28 sierpnia (piątek), przejazd w terenie miasta więc myślę, że maks do zrobienia 30km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

z góry przepraszam za OT ;)

 

znajomy do ślubu w Białymstoku chciałby pojechać Subaru STi/EVO, może ktoś byłby zainteresowany?

Termin to: 28 sierpnia (piątek), przejazd w terenie miasta więc myślę, że maks do zrobienia 30km.

 

up! - dalej szukam pomocy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć,

z góry przepraszam za OT ;)

 

znajomy do ślubu w Białymstoku chciałby pojechać Subaru STi/EVO, może ktoś byłby zainteresowany?

Termin to: 28 sierpnia (piątek), przejazd w terenie miasta więc myślę, że maks do zrobienia 30km.

 

up! - dalej szukam pomocy w tym temacie

 

Mój się robi, więc nie jestem pewien czy do tego dnia będzie skończony.

Jakby to miało wyglądać? Auto z kierowcą czy prowadzić ma młody/świadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój się robi, więc nie jestem pewien czy do tego dnia będzie skończony. Jakby to miało wyglądać? Auto z kierowcą czy prowadzić ma młody/świadek?

 

 

Najlepiej jakby kierowcą był właściciel ale jeśli nie ma np czasu to ewentualnie ja zasiadłbym za sterami - powiedzmy, że mam jakieś doświadczenie z takimi autami ;)

 

 

 

@zaj0nc - dzięki za cynk napisałem PW ale nie może w tym czasie

Edytowane przez siner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak to będzie się sprawowało w tym silniku. Jaka będzie trwałość silnika. Jeśli założysz dobrą instalację (namiary dałem na PW), to przy 500km miesięcznie trzeba liczyć, że zwróci się po około 2 latach (przy dzisiejszych cenach gazu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na forum.Ogolnie wolnossacych silnikow nie oplaca sie podkrecac koszty zbyt wysokie w stosunku do wzrostu mocy/momentu ale masz cos czego zaturbionym troszke brakuje masz bezawaryja eksploatacje oczywiscie pod warunkiem ze bedziesz dbal nalezycie.Sam od 10 lat ujezdzam impreze z wolnossacym ej22 i nie jest to wolne auto.Chcesz szybciej,lepiej jezdzic inwestuj we wkladke miesna bo ona jest najczesciej najslabszym ogniwem.

Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich fanow subaru ja tez od niedawnna jestem jego posiadaczem.Moje autko to legacy 2004 3.0 h6 i mam kilka pytan w zwiazku z nim a szczegolnie z nawigacja a jako ze jestem z wasilkowa to pisze tu wlasnie moze ktos by mi pomogl ?

Podskocz do Grafixu - tam Subaryta i spółka wszystko Ci wyjaśnią. A z Wasilkowa nawet piękny dojazd obwodnicą od strony Augustowa... ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...