Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam bambosze na nogach...i kufel w ręku.

Moja propozycja to niedziela za tydzień godzina 18. Standardowo parking -1 Alfa. Bo jak będziemy tak z partyzanta się umawiać to będzie tak jak kilka ostatnich razy...po 2-3 ludków.

Ustalmy termin i godzinę, wszyscy niech zarezerwują sobie czas i coś podumamy. Ogłoszenie na grupie na fejsie założyciel grupy da i powinno się zebrać jakieś szacowne grono Subaroposiadaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chcę pomalować felgi - szukam sprawdzonej firmy w Białymstoku lub okolicy /najlepiej za rozsądne pieniądze/. Z góry dzięki za podpowiedzi. może być na priv żeby nie zaśmiecać wątku..

Nie lakieruj wodnym, bo zlezie.

Jeśli szukasz samego lakierowania proszkowego, to polecam firmę Walendzików. Finansowo ok, a jakość zawsze super. http://walendzik.com.pl

Jak masz zamiar piaskować, to znajdź kogoś, kto zrobi to drobnym piaskiem, bo większość piaskuje na szybko grubym śrutem, co by kasa się zgadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chłopaki, znacie to auto? Od kilku lat w rękach białostockich... Nie ma jednak ani jednego wpisu w książce serwisowej, oprócz przeglądu zerowego u Kopera.

http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-2-5-wrx-awd-295-km-polski-salon-a-koper-bezwypadkowy-zamiana-ID6yhXst.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, znacie to auto? Od kilku lat w rękach białostockich... Nie ma jednak ani jednego wpisu w książce serwisowej, oprócz przeglądu zerowego u Kopera.

http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-2-5-wrx-awd-295-km-polski-salon-a-koper-bezwypadkowy-zamiana-ID6yhXst.html

Nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Drodzy koledzy potrzebuję małej pomocy.

Chodzi mi o udostępnienie samochodu (Legacy IV żeby nie było wątpliwości) na 1-1,5h celem podmiany komputera silnika. Cała operacja jest prosta i bezbolesna. Wymontowanie komputera zajmuje 15 minut, później montaż w moim aucie i praca przez godzinę, żeby samochód się "nauczył". Mam problem ze swoim autem i chcę znaleźć i wyeliminować przyczynę złej pracy silnika (patrz mój temat na forum). Za pomoc będę wdzięczny.

Tu też jeszcze raz podziękowania dla Remiego ;) za użyczenie swojego autka.

 

Może ktoś ma pompę paliwa do tego modelu? To też by się przydało podmienić z moją i zobaczyć czy to nie pompa odpowiada za usterki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pozwolę sobię napisać, że spotykamy się dość regularnie w niedzielę wieczorem. Inne terminy jak najbardziej mile widziane.

Chłopaki z Olsztyna śmigają na gokartach, może i my byśmy się wybrali ?

Edytowane przez Soltys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...