Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć troszkę przyglądam się Subarakom w Białymstoku. Widać trochę aut. Jednak jakoś o spotach nie słyszałem . Moja padlinka w wawie się zakuwa . Myślę że w ciągu miesiąca wróci. Chciałbym  spotkać innych desperatów spod znaku plejad :) Wiem że każdy ma swoje życie itd.  A zloty typu  vagi hondzie bmw  krywlany nie interesują mnie (ostatnio wpadając na chwile widziałem białe kombi i niebieskiego rs  choć ludzi było FULL ) ale lipa tak podjechać i się pytać i bla bla bla . Może zaczniemy coś mocniej organizować może nie spot o japońskich led niemieckich  felach glebie i i naklejkach  tjunning. Tylko jakiś wypad np na majówkę do Vag-a  powku#@$wiać towarzystwo. Bo to się chyba nigdy nie znudzi nie wiem jak wy ale ja co światła mam  wrażenie że ktoś mnie od ch .. obzywa :P. Tak czy siak turlając się po mieście postaram się was połapać. Nie sprzedaje olejów nie zbieram lajków. I nie przeżywam internetów. Tak myślę może grupkę zamkniętą  na fb stworzę?


Subaru Grupa Podlasie     na FB  mało oryginalne  ale funkcyjne. Zapraszam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh!

Motor śmiga jak zły. Nawet "gwiżdże" jakby miał turbo ;-) Do odcinki jeszcze mam opory ciągnąć, ale pod 6500 to go kręcę...

Teraz tylko amorki, sprężyny i klocki na tył....i będzie ganiał elegancko, bo teraz trochę kołysze tyłek ;P

Ale po prawdzie to muszę poszukać czegoś takiego jak Ty ostatnio kupiłeś i będę zadowolony z mojego "garażu"

 

Jeśli chodzi o spot, to ja się postaram...bo pogoda dopisuje i dzieciaki łakną słońca ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w gotowości :) 

Jeśli sobota np. 20, to odpadam, bo w sobotę o 20 to wolę odkręcić butlę, niż przepustnicę ;)

Pewnie każdy woli :P Ale spocik to tylko spocik - pół godziny, przybijemy piątki i rozjeżdżamy się do domów odkręcać butelki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...